18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rudyjestspoko

2019-07-12, 15:43
kolosasz napisał/a:

skurol kolory nieprzypadkuwy.
cieszę się, że żyję w zacofanym katolickim kraju



A wolał byś życ w tolerancyjnej i "postępowej" Francji?

korowiow777

2019-07-12, 16:35
Wiewór napisał/a:


Nie ukrodłem ino se wzionlem bo lerzało



Wypaliło mi oczy. Ale merytorycznie masz rację, tak jest mentalność złodziejskiej patologii. "sami się prosili o zaj***nie tego" lub " zgubił to ma problem. Znalazłem to nie ukradlem, chyba tylko głupi oddaje znalezioną zgubę" itp

lm65

2019-07-12, 17:02
hahahaahah co za biały murzyn.

Oponka

2019-07-12, 17:06
typowe dla kuriera. nie zamyka samochodu bo za 3min wróci. dobrze tak idiocie (kurierowi), a drugiemu idiocie (złodziejowi) obie łapy powinny uschnąć. ale najpierw w ten uj***ny paluch mogłyby mu robale wejść, żeby bardziej bolało

bezimienny90

2019-07-12, 17:21
@up na pace nie wiadomo co było napisane, ale na drzwiach na pewno DHL...

edek.bajzel

2019-07-12, 20:13
kolosasz napisał/a:

skurol kolory nieprzypadkuwy.
cieszę się, że żyję w zacofanym katolickim kraju



wypie**alaj do izraela, jak ci się nie podaba ułomku

Hrabia Drapula

2019-07-12, 20:17
jak by był sam to by został złapany na gorącym , chyba że by se rękę odgryzł

sweden0909

2019-07-12, 22:42
Respektuj napisał/a:

W tym kraju nawet głupoty potrafią jiz kraść. .. masakra jakaś się dzieje. Ludziom nie chce się nawet pracować woli kraść jakies pie**oly. Kara powinna być sroga za to. I tak pożytku kraj ani nikt z takiego gościa nie ma. W sumie co tu gadać o pracy jak kraj Cie okrada z twoich własnych ciężko zarobionych pieniędzy oni 1 powinni otrzymac kare za to wszystko bo to wszystko prowadzi do rozsypu.



jak dobrze będą płacić za prace to nikt nie będzie kradł.jakoś w niemcach nikt nie kradnie, przypadek nie sądze

Wiewór

2019-07-13, 10:11
sweden0909 napisał/a:

jak dobrze będą płacić za prace to nikt nie będzie kradł.jakoś w niemcach nikt nie kradnie, przypadek nie sądze



Też tak myślał ale to tak nie działa. Nie w Polsce. U mnie w robocie w sezonie jak jest praca to fiziole zarabiają nawet po 8k na rękę miesięcznie. Myślisz że przestają kraść? Dalej kradną wszystko łącznie z mydłem i papierem z kibla.
Polak to złodziej i tak już zostanie pan Jezus w bibli ma to napisane.

Ja...........ro

2019-07-13, 15:45
W pracy jak jeżdżę też nie zamykam auta. Ba! Zostawiam otwarte okna (w lato wszystkie są pootwierane).
Inni kierowcy też się dziwią, nie dowierzają, wręcz sapią co ja odpie**alam, czemu okna pootwierane i auto nie zamknięte?
I dumają okrutnie nad moim postępowaniem stojąc na parkingu gdzie co trzecie auto to otwarte cabrio z odsłoniętym szyberdachem :roll: