18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kradzież na kolędzie

beednarr • 2018-01-02, 14:49
Cytat:

Chłopak wykorzystał okazję. Portfel leżał przy wejściu do mieszkania. W środku było prawo jazdy, dowód osobisty, dowód rejestracyjny i karta do bankomatu. 16-latek użył skradzionej karty. Z konta pokrzywdzonego zniknęło 80zł. Ministrant przyznał się do kradzieży. Powiedział funkcjonariuszom, że pieniądze wydał na gry. O dalszych losach chłopca i tym, jakie konsekwencje poniesie, zdecyduje sąd rodzinny.


Biedny ministrant geniuszem zbrodni nie zostanie :krejzi:
:idzwch*j:
link do artykułu

radek225

2018-01-02, 14:57
A wystarczyło zwalić konia księdzu mordą, ręką, albo odbytem i dostałby dużo, dużo więcej kasy od księdza.

mygyry

2018-01-02, 15:29
radek225 napisał/a:

A wystarczyło zwalić konia księdzu mordą, ręką, albo odbytem i dostałby dużo, dużo więcej kasy od księdza.


To jaką miałeś stawkę?

TB303

2018-01-02, 15:43
To teraz księża zamiast wykorzystywać ministrantów seksualnie, wykorzystują ich do okradanie ludzi? Świat się kończy... :amused:

radek225

2018-01-02, 15:48
@mygyry - 250 zł. Przynajmniej tyle powiedział mi ksiądz Marian, że tyle Ci dał po tym, jak po wyjęciu ch*ja z dupy zlał Ci się na tyłek i trochę na plecak spadło.

mygyry

2018-01-02, 15:54
radek225 napisał/a:

@mygyry - 250 zł. Przynajmniej tyle powiedział mi ksiądz Marian, że tyle Ci dał po tym, jak po wyjęciu ch*ja z dupy zlał Ci się na tyłek i trochę na plecak spadło.


To się dałeś nabrać ja brałem więcej, wiec możesz go oskarżyć o gwałt, wpisz sobie tag #metoo

banerr

2018-01-02, 20:41
Wszystko przez to że ksiądz nie daje działki ze skarbonki.

Wiewór

2018-01-02, 21:48
Chyba nie słuchał swojego duchowego pasterza jak mówił, że pam buk nie pozwala kraść :amused:
Tak jak napisał kolega wyżej. Mógł na legalu dać księdzu wypełnić usta bożą miłością i by pewnie dostał więcej :D

Gizmolka

2018-01-02, 23:10
Uczył się od najlepszych, ale widać nie jest pojętnym uczniem. Ten, z którym się zadaje wyciąga więcej i nikt go o kradzież nie oskarża.

rynio1910

2018-01-02, 23:43
Kombinować jak wyłudzić socjal, albo zapie**olić przy rozliczeniu dochodowego - zaradność, walka ze złodziejskim państwem.
Ksiądz wziął dobrowolnie zostawioną kopertę - złodziej!
Podwójne standardy narodu wspaniałego, czyli ludzi - kurew.
KK to organizacja działająca 2000 lat, dobrowolnie ludzie ją utrzymują. Zazdrościcie geniuszu trzepania kasiory na najbardziej pierwotnym instynkcie jakim jest wiara w siłę wyższą. Weźcie się za kombinowanie i organizowanie, a nie szydzicie z ludzi, bo na tym się nie 'nakradniecie'.



michixinq

2018-01-03, 00:24
Co za debil używa skradzionej karty zamiast wydać tylko normalne pieniądze :|

Wiewór

2018-01-03, 11:58
rynio1910 napisał/a:

Kombinować jak wyłudzić socjal, albo zapie**olić przy rozliczeniu dochodowego - zaradność, walka ze złodziejskim państwem.
Ksiądz wziął dobrowolnie zostawioną kopertę - złodziej!
Podwójne standardy narodu wspaniałego, czyli ludzi - kurew.
KK to organizacja działająca 2000 lat, dobrowolnie ludzie ją utrzymują. Zazdrościcie geniuszu trzepania kasiory na najbardziej pierwotnym instynkcie jakim jest wiara w siłę wyższą. Weźcie się za kombinowanie i organizowanie, a nie szydzicie z ludzi, bo na tym się nie 'nakradniecie'.



To jest oszukiwanie a nie żadna zaradność i legalne zarabianie. Czym różni się wyłudzanie pieniędzy przez księdza od ludzi który wmawia że Bóg istnieje od faceta który okrada ludzi podając się za ich wnuczka to jest takie samo oszustwo

Karsa

2018-01-03, 12:25
@rynio1910
Poczytaj ile pieniędzy kościół dostaje od państwa i nie pie**ol, że ludzie to utrzymują dobrowolnie.

Wiewór

2018-01-03, 12:28
Karsa, 21 mld zł rocznie