18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jebacpisdy

2020-10-10, 08:55
takiej ilości pedalstwa i gimbazy to dawno nie było

Exclip

2020-10-10, 09:06
Halman tak sie wszystkim w ogole nie przejal, ze az musial odpisywac prawie wszystkim i sie znimi klocic, LOL, rzeczywiscie, nie ruszylo Cie to nica nic, jak mowiles xDDDD

Je...........ik

2020-10-10, 14:41
Halman napisał/a:

więcej nie znalazłeś? rzeczywiście ch*jowych tematów nawrzucałem od ch*ja przez ponad 10 lat... dupsko cię boli o te "motocykle nie dla biedaków i ich właścicieli z pasją".
Trafiłem w punkt i cała tajemnica.
Pozdrawiam pierwszą sadolową motopipkę która zrobiła oficjalny coming out...



Jak tam smyku? Nie wstyd ci hipokryto? Czekam na Ciebie w Tworkach dołączysz do mojej ekipy beatboxerow BOOMBOKS POLSKA TWORKI

baronturbina

2020-10-10, 19:33
Halman napisał/a:

nie interesuj sie bo kociej mordy dostaniesz.


Ojjj co słaby chłopczyk o sorry króli sadistica ? Kociej mordy to wiesz kto z twojej rodziny dostał na odwyku?

Exclip napisał/a:

Halman tak sie wszystkim w ogole nie przejal, ze az musial odpisywac prawie wszystkim i sie znimi klocic, LOL, rzeczywiscie, nie ruszylo Cie to nica nic, jak mowiles xDDDD



Krypto c**y tak mają hahahha pewnie siedzi zamknięty w komórce pod schodami i płacze.

rafalzmarek

2020-10-10, 22:04
Halmar ale cię zaorał jak zwykłego cwe*a

bylewolne

2020-10-11, 08:29
Ja pie**ole. Ale ten Halman jest zj***ny. :roll:

qmaverickq

2020-10-30, 12:18
Halman napisał/a:

więcej nie znalazłeś? rzeczywiście ch*jowych tematów nawrzucałem od ch*ja przez ponad 10 lat... dupsko cię boli o te "motocykle nie dla biedaków i ich właścicieli z pasją".
Trafiłem w punkt i cała tajemnica.
Pozdrawiam pierwszą sadolową motopipkę która zrobiła oficjalny coming out...



Ale ci k***a pozamiatał. Jak recydywista cwe*a w więzieniu.

:mrgreen: