18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kozak w necie, pizda w świecie

maderfakermen • 2016-12-21, 14:16
Cytat:

Dziś filmik z Maksem, który był twórcą strony obrażającej mnie i moją rodzinę, publikując przeróbki zdjęć i treści pedofilskie. Niech ten film będzie przestrogą, że nikt w internecie nie jest anonimowy, a czyny mogą nieść za sobą bardzo poważne konsekwencje. Ja odstąpiłem od złożenia pozwu o odszkodowanie, bo Maks jest młody i nic chcę rujnować życia całej jego rodzinie. Kara jaką poniesie będzie uderzała bezpośrednio w jego osobę i zapamięta ją na całe życie!!!

Michał Karmowski





loaloa, o ciebie też się pytali...

piratv90

2016-12-21, 19:23
kara za memy w internecie. Dokąd zmierzamy?

Arles.

2016-12-21, 20:48
piratv90 napisał/a:

kara za memy w internecie. Dokąd zmierzamy?


Są granice, cieszyłbyś się jakby oskarżano cię dla żartu o r*chanie nieletniej córki?

vass

2016-12-21, 21:34
Logiczny napisał/a:

Mnie kolega się nie podoba. Uważam, że pławi się w wygranej oznajmiając to światu, wg mnie jest mściwy dużo bardziej od jakiejś tam przeciętnej, a satysfakcje przyniosło mu osobiste wymierzenie kary.

Na marginesie, wj***li kolesiowi dwie kary, czemu nie trzy? k***a, a może 4? ch*j tam...niech będzie 10 kar.

Nie podoba mi sie akcja, choć wiem i widzę, że jesteście zachwyceni.


Ten gnojek by jeszcze zatańczył na ch*ju żeby uniknąć kary finansowej. A na pewno odszkodowanie zasądzone to nie tysiąc czy dwa, ale kilkadziesiąt tysięcy.
Więc trzeba taki film traktować jako przestrogę dla innych.

qwerq221

2016-12-21, 23:35
No tak to k***a jest, że przepie**olone w internecie może mieć każdy wystarczy mały błąd.. hmm co do egzekwowania kar to ciężko mi cokolwiek na ten temat powiedzieć, bo co z tego, że to on założył jakiś tam fanpage, ale czy tylko on j***ł tam zwałe z tego gościa? Nie pewnie tysiące osób wrzucało tam jakąś ch*jnie więc dlaczego tylko on ma mieć przej***ne?

Ra...........hi

2016-12-21, 23:46
Ale to jest zajebiste. Michał postąpił dobrze, jak człowiek i nauczyciel. A nie k***a jak bronisław komorski, wielki były prezydent RP, który wysłał ABW na chłopaka od strony antykomor.pl I co z tego wyszło? Jeszcze bardziej wszystkich wk***ił i przegrał wybory, a teraz jest Uwaga Uwaga! Za wolnością słowa w internecie. Co za j***na hipokryzja. :plzdie:

FejkKrzysztof

2016-12-21, 23:48
Logiczny napisał/a:

Mnie kolega się nie podoba. Uważam, że pławi się w wygranej oznajmiając to światu, wg mnie jest mściwy dużo bardziej od jakiejś tam przeciętnej, a satysfakcje przyniosło mu osobiste wymierzenie kary.

Na marginesie, wj***li kolesiowi dwie kary, czemu nie trzy? k***a, a może 4? ch*j tam...niech będzie 10 kar.

Nie podoba mi sie akcja, choć wiem i widzę, że jesteście zachwyceni.



Akcja jest bardzo wychowawcza. Masz w zasadzie gwarancje, że gość już więcej nie odstawi takiego numeru a może inni, którzy to obejrzą również się zastanowią.

Możesz to sobie policzyć to nawet jako 402 kary (400h prac społecznych + praca w warsztacie + oczywiście ten film, który na bank był częścią ugody) :mrgreen:

myha

2016-12-22, 08:09
Państwo nie powinno się mieszać do internetu.
Jak koleś chciał ukarać gówniarza to powinien załatwić to sam, bez udziału państwa.

Internet to ostatnie wolne miejsce w którym można pisać to co się chce i co się myśli.
Może koleś naprawdę tak myśli że rodzina tego koksa to ******(cokolwiek tam o nich napisał).
Skoro tak myślał, to w jedynym prawdziwie wolnym medium jakim jest internet miał prawo to napisać. Koks miał oczywiście prawo go znaleźć i spuścić mu wpie**ol.
Ale państwu od tego wara(no po tym spuszczeniu wpie**olu to już by mogli ukarać koksa za naruszenie nietykalności :D ).
Niech się państwo odpie**oli od internetu.

Właściwie to już przez poprawność polityczną nie można nawet mówić tego co się myśli w realu.
Internet pozostaje jedynym miejscem gdzie można wyrazić swoją opinię, niezależnie od tego jak była by ona szokująca dla innych, bez żadnej cenzury.
Przynajmniej tak było do niedawna. Obecnie niestety państwo pcha się do cenzurowania Internetu drzwiami i oknami.

Osobiście nigdy nie kręciło mnie łażenie po portalach i trolowanie.
Choć z pewnością o kilku znanych osobach zdarzyło mi się w moim przebywaniu na internach napisać dosadniejsze słowa
(z Internetów korzystam gdzieś od ~2000 roku).
Niby dlaczego nie miał bym prawa tego robić skoro tak uważam.
Większość gwiazdek TV polskiej i zagranicznej i innych celebrytów uważam za hipokrytów oderwanych od rzeczywistości pojebańców, którzy pie**olą swoje socjalistyczne brednie o równości, jednocześnie samemu pławiąc się w luksusach o których 99% ludzi nawet nie wie że istnieją.
I jeśli tak napisze personalnie o jakimś takim pojebie to zacznie mnie ścigać Policja, za to że napisałem to co myślę.

Ludzie na to nie można pozwolić. Państwu wara od Internetu .



Trolle są w necie i już, tak już jest, mnie osobiście nie przeszkadzają(czasem są nawet zabawni).
Jak komuś przeszkadzają to w internatach jest również całe multum for/portali moderowanych na tyle sprawnie że żadne wulgaryzmy i obrażanie tam nie przechodzą- idźcie sobie tam, a nie próbujecie zmienić cały Internet.
Internet to miejsce gdzie każdy powinien moc napisać to na co tylko ma ochotę.
Dzisiaj cenzurują pojedynczych kolesi za to że nawrzucał jakiemuś miękkiemu koksikowi(miękkiemu mentalnie, skoro tak się przejął, jakimś pie**oleniem głupot w internatach).
Jutro zamkną sadistica, a już możliwość dodawania komentarzy to na pewno.

Arles
Cytat:

Są granice, cieszyłbyś się jakby oskarżano cię dla żartu o r*chanie nieletniej córki?



W Internetach nie ma żadnych granic, i to właśnie jest w tym najpiękniejsze. I niech tak pozostanie.
Wydaje mi się że nacisk na cenzurę Internetu pojawił się wraz z powszechnym dostępem do sieci. Srajfony i inne gówno weszło do powszechnego użytku, i teraz każdy siedzi w necie.
Niestety sporo tych nowych w Internetach od razu jakieś granic by chciało wstawiać.
sp***alać, załóż sobie własne forum i moderuj je dowolnie według własnych granic. Ale odpie**ol się od innych.