18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kozak w necie, pizda w świecie

maderfakermen • 2016-12-21, 14:16
Cytat:

Dziś filmik z Maksem, który był twórcą strony obrażającej mnie i moją rodzinę, publikując przeróbki zdjęć i treści pedofilskie. Niech ten film będzie przestrogą, że nikt w internecie nie jest anonimowy, a czyny mogą nieść za sobą bardzo poważne konsekwencje. Ja odstąpiłem od złożenia pozwu o odszkodowanie, bo Maks jest młody i nic chcę rujnować życia całej jego rodzinie. Kara jaką poniesie będzie uderzała bezpośrednio w jego osobę i zapamięta ją na całe życie!!!

Michał Karmowski





loaloa, o ciebie też się pytali...

Ma...........gw

2016-12-21, 15:56
TB303 napisał/a:


Jak on całe życie w piwnicy siedzi, czy innym schronie. Rodzice go tam trzymają, by nie stała mu się krzywda, bo jak wiadomo, dzisiejszy świat jest niebezpieczny dla ludzi upośledzonych umysłowo :amused:



Hoho wydaje mi się, że jest zupełnie na odwrót :mikolaj:

RazoR2011

2016-12-21, 16:03
No i dobrze - za buractwo niech zapieprza!

walu125

2016-12-21, 16:08
Szacun za takie podejście do sprawy. ! Oby więcej takich ludzi ! Peace !

hohoniowy

2016-12-21, 16:10
no tak, ale próbek hejtu nie pokazał. więc jak mam ocenić słuszność zasądzonej kary?

HalfGod

2016-12-21, 16:22
Szkoda, że Michał więcej mówił niż winny. Przyznanie się pełnymi zdaniami do tego co zrobił jest czasami karą psychiczną, która z gnojka i rozpuszczonego dzieciaka może nawrócić go z powrotem na drogę człowieka z zasadami.

Mi ojciec kiedyś powiedział: Używam pasa nie dla dlatego, że chcę cię katować, ale po to żebyś znał granice ludzkiej godności.

orwell14

2016-12-21, 16:27
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

Skandal :krejzi:



Sklej już ryj p*zdo, na filmiku nie byłeś taki wygadany. :lol:

novy__

2016-12-21, 17:23
@up

hehehe mistrzostwo, przyłączam się do życzeń

thewhitestar

2016-12-21, 17:43
Niby taki porządny i moralizator a tak naprawdę zero moralne

Synek725

2016-12-21, 18:02
thewhitestar napisał/a:

Niby taki porządny i moralizator a tak naprawdę zero moralne



Do tego jeszcze pirat drogowy !

Logiczny

2016-12-21, 18:17
Mnie kolega się nie podoba. Uważam, że pławi się w wygranej oznajmiając to światu, wg mnie jest mściwy dużo bardziej od jakiejś tam przeciętnej, a satysfakcje przyniosło mu osobiste wymierzenie kary.

Na marginesie, wj***li kolesiowi dwie kary, czemu nie trzy? k***a, a może 4? ch*j tam...niech będzie 10 kar.

Nie podoba mi sie akcja, choć wiem i widzę, że jesteście zachwyceni.

szpajder

2016-12-21, 18:34
Logiczny napisał/a:

Mnie kolega się nie podoba. Uważam, że pławi się w wygranej oznajmiając to światu, wg mnie jest mściwy dużo bardziej od jakiejś tam przeciętnej...


A tak na logikę co byś ty zrobił? Młodemu byś gałę chapnął, czy jego starym życie zatruł za nieodpowiedzialne działanie latorośli? Czy powiedział byś: -no no, tak nie wolno pisać o mojej rodzinie. Według większości komentujących kara współmierna do czynu.

Tassadar

2016-12-21, 19:03
Czasami korzystam z porad tego kafara odnośnie siłowni. Widać, że jednak względnie ogarnięty jest to człowiek. Można powiedzieć, a mógł zabić! W sumie to myślałem, że będzie jakiś fight w ringu czy coś.

yankespies

2016-12-21, 19:18
Moim zdaniem trzeba być troszke wychowanym :)Dostaje zdjęcie od kobiety (tymbardziej imtymne )-ono jest tylko moje :)
Dostaje wpie**ol-myśle dlaczego albo ćwicze żeby juz więcej nei dostać ;]
Szacunek dla gościa.