18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

McOsky

2017-07-17, 22:14
@Sonko
Na drodze jednojezdniowej dwukierunkowej limit to 90 km/h. Zielona tablica w tym przypadku nic nie zmienia.

AN...........or

2017-07-18, 01:03
Pamiętam jak wujek mojego kolegi był poważnie chory i mu już wiele nie zostało, więc wszystko jedno już mu było i woził siekierę w samochodzie, miał na pewno jedną sytuację taką bo ojciec mojego kolegi z nim jechał wtedy i opowiadał nam, że cwaniak zaczął kozaczyć, wysiadł z samochodu i zaczął iść do nich, a wujek wziął tą siekierę i wysiadł też, jak tamten ją zobaczył to podobno zaczął sp***alać aż się kurzyło ... lubie takie akcje bardzo, że cwaniaczek wychodzi, i trafi na na jakiegoś pojeba albo człowieka który nie ma nic do stracenia, muszą zajebiste miny mieć wtedy hahah , jakbym nie miał Renaty grabowskiej na utrzymaniu, czy byłoby mi wszystko jedno czy siedzę czy jestem na wolności, sam bym chętnie tak robił, chciałbym zobaczyć reakcje ludzi

oleyu

2017-07-18, 15:05
Powinni mu tą KIA rozpędzić i jebnąć w drzewo, skoro zostawił klucze w środku :D !!!!!

Fdslatghdlks

2017-07-18, 17:26
Szczerze mówiąc to obaj siebie warci. Ja jak widzę takiego pojeba na drodze to zwalniam aby jak najprędzej pojechał w p*zdu mi z oczu. Przecież taki pok*** stwarza ogromnie zagrożenie na drodze dlatego jak najdalej od takich.
Druga sprawa ok rozumiem gość się wj***ł no i ch*j dało to wytrąbienie? Ulżyło mu? Właśnie czymś takim jeszcze bardziej nakręcamy takich pojebów. k***a tyle sytuacji co ja miałem to bym musiał już wymienić klakson. Rozumiem trąbić jak ktoś się zapatrzył i zmienia pas w martwej strefie, można ostrzec. Natomiast tutaj po fakcie to trąbienie jest na równi z wystawianiem mordy i darciem ryja. j***ni frustraci...