18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kozacki rekin wodny

SoLUffka • 2021-07-25, 17:47
Ciekawy pojazd, pozwalający skakać i nurkować na prawie dwa metry przez 30 sekund.


joeblacktwo

2021-07-25, 17:48
U nas najbardziej popularny model to waleń




Halman

2021-07-25, 17:49
choć kocham lotnictwo przyznam wyjątkowo; nawet ciekawe. I przy okazji chciałbym mocno zaznaczyć; człowiek niczego nowego nie wynalazł; kopiuje tylko wypracowane rozwiązania przyrody moje drogie dzieci.

35i

2021-07-25, 17:58
Wszystko fajnie, tylko, że pierwsze sztuki stworzono w 2009 roku i kozacy go nie wyprodukowali. Jak ja nienawidzę określeń typu kozak, igła i.t.p. Kojarzą mi się tylko z przysłowiowym Mirkiem, handlarzem szrotem.

Lololoney

2021-07-25, 18:07
Halman napisał/a:

chciałbym mocno zaznaczyć; człowiek niczego nowego nie wynalazł; kopiuje tylko wypracowane rozwiązania przyrody moje drogie dzieci.



No spoko... Tylko spotkałeś się kiedykolwiek z przypadkiem, kiedy ktoś twierdził, że "człowiek wynalazł latanie/pływanie etc."? (zapewne znaleźli by się jacyś debile, ale to zdecydowana mniejszość) Walnąłeś oczywistą oczywistość - człowiek wynajduje urządzenia/przedmioty/maszyny, które umożliwiają mu czynności/działania, do wykonywania których natura go domyślnie nie przystosowała - to odróżnia nas od reszty zwierząt...

garota

2021-07-25, 18:14
Rekin wodny...ja pie**olę.

Halman

2021-07-25, 18:18
Lololoney napisał/a:

Walnąłeś oczywistą oczywistość - człowiek wynajduje urządzenia/przedmioty/maszyny, które umożliwiają mu czynności/działania, do wykonywania których natura go domyślnie nie przystosowała



to nie jest tak jednoznaczne jak to zakreśliłeś; pomyśl choćby o lotach komicznych... człowiek ma coś więcej zakodowane.

pro_avenger

2021-07-25, 18:25
Ściągnęli pomysł z japońskiego kaitena.

PoProstuNIKT

2021-07-25, 18:34
Halman napisał/a:

to nie jest tak jednoznaczne jak to zakreśliłeś; pomyśl choćby o lotach komicznych... człowiek ma coś więcej zakodowane.



pie**olisz :P człowiek się różni od zwierząt tym że ma dużo bardziej rozwiniętą wyobraźnię, abstrakcyjne myślenie itp. po prostu umysł. zwierzęta też potrafią być np. złośliwe, czuć radość smutek itp. ale w mniejszym stopniu jest to skomplikowane. To że nie znamy innego podobnie rozwiniętego gatunku czyni nas istotami na szczycie łańcucha pokarmowego, przynajmniej tu na ziemi ;)

mazga50

2021-07-25, 18:34
Nie ten serwis kolego.

Halman

2021-07-25, 18:50
ecnart napisał/a:

pie**olisz człowiek się różni od zwierząt tym że ma dużo bardziej rozwiniętą wyobraźnię, abstrakcyjne myślenie itp. po prostu umysł



no no no.. ciepło, ciepło... dajesz... ;-)

sothis

2021-07-25, 18:51
Halman napisał/a:

to nie jest tak jednoznaczne jak to zakreśliłeś; pomyśl choćby o lotach komicznych... człowiek ma coś więcej zakodowane.



Loty komiczne uprawiają też inne zwierzęta, np koty jak się jebna w obliczeniach ;)

Natomiast co do tego... Czegoś.... Już skutery wodne są mega wk***iające dla dowolnego innego użytkownika wód. Coś jak motorzysci dla Ciebie. A ten łodziocoś to już finał boss dla każdego, kto chce w spokoju odpocząć nad wodą. Mam nadzieję, że zdechnie wraz z pomysłem.

wilkoala

2021-07-25, 18:59
sothis napisał/a:

Natomiast co do tego... Czegoś.... Już skutery wodne są mega wk***iające dla dowolnego innego użytkownika wód. Coś jak motorzysci dla Ciebie. A ten łodziocoś to już finał boss dla każdego, kto chce w spokoju odpocząć nad wodą. Mam nadzieję, że zdechnie wraz z pomysłem.



Ludzie wypoczywają na różne sposoby i nie można odbierać im możliwości realizowania swoich pasji i hobby, tylko dlatego że może to kogoś irytować.
Jak jesteś kierowcą to często drażnią cię pedalarze, ale to nie powód żeby zabronić jazdy rowerem.

plastic

2021-07-25, 19:36
Halman napisał/a:

choć kocham lotnictwo przyznam wyjątkowo; nawet ciekawe. I przy okazji chciałbym mocno zaznaczyć; człowiek niczego nowego nie wynalazł; kopiuje tylko wypracowane rozwiązania przyrody moje drogie dzieci.



jakie gimnazjalne rozkminy. kto tam teraz tym kontem zarządza, że od 3 tygodni same suchary? nowy stażysta?









chico35

2021-07-25, 21:15
wiesz ciemniaku że film jest z 2019 roku , reasumując - stare