18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kowidowa świruska. Z happyendem.

DiamondBack • 2021-11-03, 21:30
Idiotka stwierdziła, ze nie usiądzie obok gościa, który nie chce jej pokazać dowodu szczepienia.


Halman

2021-11-03, 21:34
wyobrażacie sobie teraz sytuację że wycieka info iż wirus to była tylko medialna ściema.. megabeka z frajerów

mygyry

2021-11-03, 21:38
Halman napisał/a:

wyobrażacie sobie teraz sytuację że wycieka info iż wirus to była tylko medialna ściema.. megabeka z frajerów



Nic by nie było, powstaliby fani teorii spiskowej, że rządy ukrywają pandemie żeby zdepopulować ludzi a lekarze w przyczynach zgonu celowo wpisują zawał itd. :krejzi:

OpenStreetMaps

2021-11-03, 21:51
Wolę piwo postawić Halmanowi niż autorowi takiego tytułu.
Ludzie zacznijcie myśleć samodzielnie i wyciągać własne wnioski. Gdybyście nie mieli TV w domach to też byście srali w gacie ze strachu przed pandemią ? Widzicie gdzieś stosy trupów na ulicach ?
j***ni maseczkowi prawilniacy! Bezsens goni bezsens i absurd goni absurd ale sami się oszukujecie że w to wierzycie bo tak trochę głupio się wycofać zwłaszcza jak się wzięło preparat medyczny który jest bezpieczny ( O cholera nigdzie nie mówią że całkowicie bezpieczny!) Lepiej wyprzeć tą myśl jak najdalej od siebie!

Halman

2021-11-03, 21:55
OpenStreetMaps, jak nigdy się z tobą zgodzę, piwo.

CoJaTamKurwaWiem

2021-11-03, 22:00
OpenStreetMaps napisał/a:

Wolę piwo postawić Halmanowi niż autorowi takiego tytułu.
Ludzie zacznijcie myśleć samodzielnie i wyciągać własne wnioski. Gdybyście nie mieli TV w domach to też byście srali w gacie ze strachu przed pandemią ? Widzicie gdzieś stosy trupów na ulicach ?
j***ni maseczkowi prawilniacy! Bezsens goni bezsens i absurd goni absurd ale sami się oszukujecie że w to wierzycie bo tak trochę głupio się wycofać zwłaszcza jak się wzięło preparat medyczny który jest bezpieczny ( O cholera nigdzie nie mówią że całkowicie bezpieczny!) Lepiej wyprzeć tą myśl jak najdalej od siebie!




gagatek690

2021-11-03, 22:14
gotowi na trzecią dawkę? Potem krótkie świetowanie połowinek ( Unia zakontraktowała ponad 2,4 miliarda dawek na ok 400 mln mieszkanców) i biegusiem bo czwartego boostera ;D I wy się smiejecie z Hindusów albo ruskich jacy z nich idioci???? LOL

zlaskipanskiejbozydarr

2021-11-03, 22:14
Halman napisał/a:

wyobrażacie sobie teraz sytuację że wycieka info iż wirus to była tylko medialna ściema.. megabeka z frajerów



Wciągu minionego roku w PL zmarło około 150k rodaków więcej niż w latach minionych do IIWS, więc skończ pie**olić głupoty. Lepsze scenario byłoby gdybyś zaczął swój wywód słowami, a teraz wyobraźcie sobie że jestem idiota.

PryszczatyJeż

2021-11-03, 22:23
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Wciągu minionego roku w PL zmarło około 150k rodaków więcej niż w latach minionych do IIWS, więc skończ pie**olić głupoty. Lepsze scenario byłoby gdybyś zaczął swój wywód słowami, a teraz wyobraźcie sobie że jestem idiota.



Ale wiesz, że większość nie zmarła na covid, tylko na brak odpowiedniej opieki medycznej przez te "pandemię"?

zlaskipanskiejbozydarr

2021-11-03, 22:25
PryszczatyJeż napisał/a:

Ale wiesz, że większość nie zmarła na covid, tylko na brak odpowiedniej opieki medycznej przez te "pandemię"?



Lol, czyli szpitale były w 100% zapchane zdrowymi pod tlenem?

andrzejrobert75

2021-11-03, 22:44
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Lol, czyli szpitale były w 100% zapchane zdrowymi pod tlenem?



Teleporada raka wybada..

haloteam

2021-11-03, 22:49
jakby wam zmarli bliscy krewni , rodzice , dzieci czy kogo tam uwazacie za waznego w swoim tepym zyciu to byscie inaczej pie**olili
nie uwazam ze trzeba sie biec i szczepic gdy nie jest sie w grupie zwiekszonego ryzyka ale k***a maske nosic do ch*ja tez przeszkadza
wiec polecam sp***alac do lasu i nie korzystac z dobr publicznych zwlaszcza szpitali i zwlaszcza kiedy potrzebna jest pomoc lekarska
bo przeciez choroby nie istnieja....

programista4k

2021-11-03, 22:55
a co mają do tego szczepienia? Jak się gość zaszczepił to, jeśli serio to działa to chroni tylko jego. W żaden sposó nie chroni jej to, że ktoś sięzaszczepił.

Wepss

2021-11-03, 22:57
Jestem zaszczepiony i generalnie popieram temat szczepień, ale ta typiara jest mocno pie**olnięta w łeb. Pierwszy raz widzę słusznie bite brawa na pokładzie.

Takafura

2021-11-03, 23:01
OpenStreetMaps napisał/a:

Widzicie gdzieś stosy trupów na ulicach ?


Moja 86 letnia mama mieszka w bloku, ma sąsiadów z każdej z czterech stron. W każdym z 3 mieszkaniach zmarła jedna osoba, a w tym czwartym gość spędził sporo czasu pod tlenem. Było to rozciągnięte w czasie ale moja mama traktuje Covid poważnie.