18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kowidowa świruska. Z happyendem.

DiamondBack • 2021-11-03, 21:30
Idiotka stwierdziła, ze nie usiądzie obok gościa, który nie chce jej pokazać dowodu szczepienia.


bodzio667

2021-11-05, 13:33
Stewardessa powinna dostać drugą wypłatę za postawę. A za głos Nobla, albo chociaż loda.

Yannkes

2021-11-05, 17:19
OpenStreetMaps napisał/a:

Wolę piwo postawić Halmanowi niż autorowi takiego tytułu.
Ludzie zacznijcie myśleć samodzielnie i wyciągać własne wnioski. Gdybyście nie mieli TV w domach to też byście srali w gacie ze strachu przed pandemią ? Widzicie gdzieś stosy trupów na ulicach ?
j***ni maseczkowi prawilniacy! Bezsens goni bezsens i absurd goni absurd ale sami się oszukujecie że w to wierzycie bo tak trochę głupio się wycofać zwłaszcza jak się wzięło preparat medyczny który jest bezpieczny ( O cholera nigdzie nie mówią że całkowicie bezpieczny!) Lepiej wyprzeć tą myśl jak najdalej od siebie!



A pie**olisz pan. Mam zakład kamieniarski, produkuje hurtowo pomniki i współpracuje wyłącznie z pogrzebówkami. W tym roku jest taki przemiał ze każdy pokupował sobie po nowym karawanie a ja lepszych czasów nie miałem.

Behemot

2021-11-05, 21:23
OpenStreetMaps napisał/a:

Wolę piwo postawić Halmanowi niż autorowi takiego tytułu.
Ludzie zacznijcie myśleć samodzielnie i wyciągać własne wnioski. Gdybyście nie mieli TV w domach to też byście srali w gacie ze strachu przed pandemią ? Widzicie gdzieś stosy trupów na ulicach ?
j***ni maseczkowi prawilniacy! Bezsens goni bezsens i absurd goni absurd ale sami się oszukujecie że w to wierzycie bo tak trochę głupio się wycofać zwłaszcza jak się wzięło preparat medyczny który jest bezpieczny ( O cholera nigdzie nie mówią że całkowicie bezpieczny!) Lepiej wyprzeć tą myśl jak najdalej od siebie!



Oho następny z lubelskiego ,albo podlesiak :amused: Skończyłeś? To bierz widły i idź napie**alać w maszty 5G :amused:

Wilson

2021-11-06, 01:04
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Wciągu minionego roku w PL zmarło około 150k rodaków więcej niż w latach minionych do IIWS, więc skończ pie**olić głupoty. Lepsze scenario byłoby gdybyś zaczął swój wywód słowami, a teraz wyobraźcie sobie że jestem idiota.



A może to jest ta "nadwyżka" z czasów po II WŚ?
Nie wiem, tak sobie tylko swobodnie rozmyślam.

YoogiGoogi

2021-11-06, 07:07
OpenStreetMaps napisał/a:

Wolę piwo postawić Halmanowi niż autorowi takiego tytułu.
Ludzie zacznijcie myśleć samodzielnie i wyciągać własne wnioski. Gdybyście nie mieli TV w domach to też byście srali w gacie ze strachu przed pandemią ? Widzicie gdzieś stosy trupów na ulicach ?
j***ni maseczkowi prawilniacy! Bezsens goni bezsens i absurd goni absurd ale sami się oszukujecie że w to wierzycie bo tak trochę głupio się wycofać zwłaszcza jak się wzięło preparat medyczny który jest bezpieczny ( O cholera nigdzie nie mówią że całkowicie bezpieczny!) Lepiej wyprzeć tą myśl jak najdalej od siebie!



Znajdź jakikolwiek w 100% bezpieczny preparat medyczny. Nie ma. Każda ingerencja medyczna ma ryzyko powikłań.

OpenStreetMaps

2021-11-06, 17:57
A może cały ten cały straszak na wróble stare i głupie które nabierają się na plewy to choroba grypopodobna ?




Jestem niewierzący i w nic nie wierzę sukinsynom rządzącym

choina004

2021-11-06, 20:27
Yannkes napisał/a:

A pie**olisz pan. Mam zakład kamieniarski, produkuje hurtowo pomniki i współpracuje wyłącznie z pogrzebówkami. W tym roku jest taki przemiał ze każdy pokupował sobie po nowym karawanie a ja lepszych czasów nie miałem.



Bo masa ludzi umiera fakt, ale przez to ze nie maja opieki zdrowotnej. Nagle uznaje sie tylko jedna słuszną chorobe a innych juz nie ma. Kazda smierc jest tragedia ale zmarlo ponad 150tys ludzi nie zwiazanych z covidem.

Nygałodyga

2021-11-10, 16:20
vass napisał/a:

Ja pie**ole 21 wiek, a są jeszcze ludzie, którzy boją się szczepionki. Średniowiecze normalnie. Na ospę, gruźlicę żółtaczkę itp. też się nie szczepicie ?



Yyy jak oficjalnie nazwa to szczepionka a nie preparatem medycznym i będę wiedział jakie są powikłania to może się skusze tak jak na szczepionkę na ospie gruźlicę i żółtaczkę.

Azzazel

2021-11-16, 23:09
Najwięcej o "samodzielnym myśleniu" mówią ludzie, nie posiadający do takiego żadnych kwalifikacji.