18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kowidowa świruska. Z happyendem.

DiamondBack • 2021-11-03, 21:30
Idiotka stwierdziła, ze nie usiądzie obok gościa, który nie chce jej pokazać dowodu szczepienia.


dejwid092

2021-11-03, 23:03
haloteam napisał/a:

jakby wam zmarli bliscy krewni , rodzice , dzieci czy kogo tam uwazacie za waznego w swoim tepym zyciu to byscie inaczej pie**olili
nie uwazam ze trzeba sie biec i szczepic gdy nie jest sie w grupie zwiekszonego ryzyka ale k***a maske nosic do ch*ja tez przeszkadza
wiec polecam sp***alac do lasu i nie korzystac z dobr publicznych zwlaszcza szpitali i zwlaszcza kiedy potrzebna jest pomoc lekarska
bo przeciez choroby nie istnieja....



Skoro zaszczepiłes się dwiema lub trzema dawkami to na ch*j ci ta maska? Podobno jesteś bezpieczny bo na chłopski rozum przyjmujesz lek który ma ciebie w jakimś stopniu ochronić/wzmocnić. Więc czego się boisz? Śmiać mi się chce z idiotów którzy noszą maseczki wszędzie gdzie się da ale rękoma dotykają twarzy oczu itp.

Manolito666

2021-11-03, 23:07
Tak właśnie jak tę pie**olnietą babę postrzegam resztę covidiotów. Ja też utraciłem znajomych w wyniku pandemii. Jeden się powiesił, drugi zmarł na jedynie słuszną chorobę. A to że miał przy okazji nieistotną chorobę współistniejącą (trzeci nawrót nowotworu płuc, faza nieoperowalna, bo drugiego płuca już się wyciąć nie da) to przecież tylko damski ch*j. W statystykach obaj zasili ofiary chińskiego wirusa.


Jerzy_Owsik

2021-11-03, 23:13
Halman napisał/a:

, jak nigdy się z tobą zgodzę, piwo.





OpenStreetMaps napisał/a:

Wolę piwo postawić Halmanowi niż autorowi takiego tytułu.
Ludzie zacznijcie myśleć samodzielnie i wyciągać własne wnioski. Gdybyście nie mieli TV w domach to też byście srali w gacie ze strachu przed pandemią ? Widzicie gdzieś stosy trupów na ulicach ?
j***ni maseczkowi prawilniacy! Bezsens goni bezsens i absurd goni absurd ale sami się oszukujecie że w to wierzycie bo tak trochę głupio się wycofać zwłaszcza jak się wzięło preparat medyczny który jest bezpieczny ( O cholera nigdzie nie mówią że całkowicie bezpieczny!) Lepiej wyprzeć tą myśl jak najdalej od siebie!



hahaha brawo panowie dajcie sobie buzi ja mam wyj***ne na jednych i drugich , obrzucają się błotem wzajemnie fani i przeciwnicy covid j***ć to wrzucie jakiś fajny film na harda

PryszczatyJeż

2021-11-03, 23:18
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Lol, czyli szpitale były w 100% zapchane zdrowymi pod tlenem?



Ta k***a ciekawe gdzie były tak zapchane te szpitale, chyba tylko w tv.

Halman

2021-11-03, 23:22
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Lol, czyli szpitale były w 100% zapchane zdrowymi pod tlenem?



jak byś zgadł;

Adrian92

2021-11-03, 23:30
Ostatnio czytałem, że w Czechach do restauracji będą wpuszczane osoby tylko po szczepieniu. Zastanawiam się jaki jest sens w tego typu segregacji skoro... i osoby zaszczepione i nie zaszczepione mogą zarażac i byc zarażane? Ile jeszcze czasu musi minąć żeby ludzie przejrzeli na oczy?
Na poczatku pandemii w TV mozna było ujrzeć filmy jak ludzie w Chinach się przewracają na ulicy siejąc strach wśród ludzi, masowe groby w USA które są tam od lat, przepełnione szpitale i ciężko chorych ludzi, bo przecież to coś niezwykłego, że w szpitalu na oddziałach ciężkiej terapii są ludzie co ledwo zyją, byliśmy totalnie straszeni i robili to celowo. Minęło tyle czasu, jesteśmy cały czas zasypywani nielogicznymi decyzjami a ludzie i tak w to wszysto wierzą.. nie trzeba byc fanem teorii spiskowych by k***a widzieć, że to wszystko jest totalnie chore.

Leonek5

2021-11-03, 23:31
Kapitan pokazał klasę

dejwid092

2021-11-03, 23:33
Dla mnie Telekamerę wygrywa ten pan


Namex

2021-11-04, 00:28
To teraz poczekajcie, az w koncu wyjdzie nowy "wirus Marburg". Bedzie plucie na tych co mysla i sie nie zaszczepia. Beda cisnac ostro, bo bydlo tepe ktore dalej w to wierzy, poszczepi sie pierdylionami dawek i zacznie w koncu zdychac, a w tv oczywiscie to wszystko wina tych nie zaszczepionych. ch*j, ze skoro sie zaszczepily zjeby, to powinni sie nie przejmowac.
Bez sciemy, j***ne murzyny i arabusy maja wiecej oleju w glowie teraz, niz 50-60% bialych. I to bedzie ciekawe za 4-5 miesiecy.

Zjebany_Ryj

2021-11-04, 00:34
I tak się powinno traktować zaszczepieńców, wypie**alać i dymać na każdym kroku.

the_p

2021-11-04, 00:53
Widzę, że nadal najgłośniej pie**olą ci co najmniejsze pojęcie o temacie mają. Tak trzymać foliarze!

OpenStreetMaps

2021-11-04, 01:26
Żaden niezaszczepiony nie jest moim bratem

Xenon

2021-11-04, 02:17
zaczyna się jeszcze tylko wrzucić uzi tam

vass

2021-11-04, 02:21
Ja pie**ole 21 wiek, a są jeszcze ludzie, którzy boją się szczepionki. Średniowiecze normalnie. Na ospę, gruźlicę żółtaczkę itp. też się nie szczepicie ?

Xs...........33

2021-11-04, 02:51
OpenStreetMaps napisał/a:

Wolę piwo postawić Halmanowi niż autorowi takiego tytułu.
Ludzie zacznijcie myśleć samodzielnie i wyciągać własne wnioski. Gdybyście nie mieli TV w domach to też byście srali w gacie ze strachu przed pandemią ? Widzicie gdzieś stosy trupów na ulicach ?
j***ni maseczkowi prawilniacy! Bezsens goni bezsens i absurd goni absurd ale sami się oszukujecie że w to wierzycie bo tak trochę głupio się wycofać zwłaszcza jak się wzięło preparat medyczny który jest bezpieczny ( O cholera nigdzie nie mówią że całkowicie bezpieczny!) Lepiej wyprzeć tą myśl jak najdalej od siebie!



ale o co ci chodzi zjebie?