18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Koty, kotki, koteczki [zbiorczy]

Centurion • 2009-05-07, 20:05
Najsłodsze stworzenia na świecie






Halman

2022-04-14, 09:38

no nikt by tego nie wytrzymał..

Halman

2022-05-02, 07:08

plazma z niewielką pomocą poszła się j***ć... :-P

baronturbina

2022-05-02, 07:20
Podły sk***ysyn chwile myślał jak zepsuć.

radek225

2022-05-02, 07:54
baronturbina napisał/a:

Podły sk***ysyn chwile myślał jak zepsuć.



Podły sk***ysyn chwilę myślał, jak wskoczyć, a nie zniszczyć rzecz. ch*j w dupę właścicielowi. Mając sierściucha trzeba było powiesić TV, a nie stawiać go. Jak trzymasz zwierzęta w domu, trzeba iśc na pewne kompromisy i niektóre rzeczy starać się przewidywać.

Zbysław

2022-05-02, 07:54
W 1998 r. taka plazma nawet mniejsza, kosztowała 80 tyś zł.

nowynick

2022-05-02, 08:06
Zbysław napisał/a:

W 1998 r. taka plazma nawet mniejsza, kosztowała 80 tyś zł.



jak ktoś głupi to kupił, nie czaję tej mody na najnowsze, najszybsze, naj, naj... np. kupowanie najnowszego szajsunga galaxy s150xl za 3 kafle, żeby po roku straciło to na wartości jakieś 70 procent... to już nawet siła nabywcza złotówki mniej traci przez ten socjalistyczny psia jego mać rząd...

radek225

2022-05-02, 08:21
nowynick napisał/a:

jak ktoś głupi to kupił, nie czaję tej mody na najnowsze, najszybsze, naj, naj... np. kupowanie najnowszego szajsunga galaxy s150xl za 3 kafle, żeby po roku straciło to na wartości jakieś 70 procent... to już nawet siła nabywcza złotówki mniej traci przez ten socjalistyczny psia jego mać rząd...



Plazma wtedy kosztowałą tyle, co kilka dobrych mieszkań, ale w porównaniu do CRT'ków z dupą plazma to było porównanie malucha do Cadillaca Eldorado z tego samego roku produkcji, co malczan. Co nie zmienia faktu, że trzeba było być naj***nym, by wydać na telewizor równowartość 3 nowych polonezów w celu innym, niż zarobek, czy zastosowania profesjonalne. Mam 5 letniego samsunga zakrzywionego 55". Nawet nie myślę o jego wymianie na nowszy, bo po co? Smart TV ma, bez problemu łączy się z moim S21 i pięknie odbiera obraz z telefonu. Smart TV oraz strumieniowanie obrazu z telefonu na telewizor to jedyne funkcje z jakich naprawdę korzystam. Reszta to chwyt marketingowy.

Erqti

2022-05-02, 10:11
Pies podniósł głowę "wreszcie cie mały ch*ju wypie**olą"

Jacek86s

2022-05-02, 10:50
radek225 napisał/a:

Plazma wtedy kosztowałą tyle, co kilka dobrych mieszkań, ale w porównaniu do CRT'ków z dupą plazma to było porównanie malucha do Cadillaca Eldorado z tego samego roku produkcji, co malczan. Co nie zmienia faktu, że trzeba było być naj***nym, by wydać na telewizor równowartość 3 nowych polonezów w celu innym, niż zarobek, czy zastosowania profesjonalne. Mam 5 letniego samsunga zakrzywionego 55". Nawet nie myślę o jego wymianie na nowszy, bo po co? Smart TV ma, bez problemu łączy się z moim S21 i pięknie odbiera obraz z telefonu. Smart TV oraz strumieniowanie obrazu z telefonu na telewizor to jedyne funkcje z jakich naprawdę korzystam. Reszta to chwyt marketingowy.



Jeszcze może napisz że to wszystko dla wiadomości na jedynce.

radek225

2022-05-02, 10:59
Jacek86s napisał/a:

Jeszcze może napisz że to wszystko dla wiadomości na jedynce.



Nie pamiętam, kiedy ostatni raz oglądałem publiczną telewizję.

htp

2022-05-02, 11:58
radek225 napisał/a:

Plazma wtedy kosztowałą tyle, co kilka dobrych mieszkań, ale w porównaniu do CRT'ków z dupą plazma to było porównanie malucha do Cadillaca Eldorado z tego samego roku produkcji, co malczan. Co nie zmienia faktu, że trzeba było być naj***nym, by wydać na telewizor równowartość 3 nowych polonezów w celu innym, niż zarobek, czy zastosowania profesjonalne. Mam 5 letniego samsunga zakrzywionego 55". Nawet nie myślę o jego wymianie na nowszy, bo po co? Smart TV ma, bez problemu łączy się z moim S21 i pięknie odbiera obraz z telefonu. Smart TV oraz strumieniowanie obrazu z telefonu na telewizor to jedyne funkcje z jakich naprawdę korzystam. Reszta to chwyt marketingowy.



Po co ta dyskusja, to nie plazma, tylko LCD.

Pawehan

2022-05-02, 12:04
radek225 napisał/a:

Podły sk***ysyn chwilę myślał, jak wskoczyć, a nie zniszczyć rzecz. ch*j w dupę właścicielowi. Mając sierściucha trzeba było powiesić TV, a nie stawiać go. Jak trzymasz zwierzęta w domu, trzeba iśc na pewne kompromisy i niektóre rzeczy starać się przewidywać.



Nie zesraj się po niedzieli.

maniekboy

2022-05-02, 12:21
koty to sk***iele. dziadostwa nie powinno sie w mieszkaniach trzymac/

Innanazwa

2022-05-02, 12:30
radek225 napisał/a:

Plazma wtedy kosztowałą tyle, co kilka dobrych mieszkań, ale w porównaniu do CRT'ków z dupą plazma to było porównanie malucha do Cadillaca Eldorado z tego samego roku produkcji, co malczan. Co nie zmienia faktu, że trzeba było być naj***nym, by wydać na telewizor równowartość 3 nowych polonezów w celu innym, niż zarobek, czy zastosowania profesjonalne. Mam 5 letniego samsunga zakrzywionego 55". Nawet nie myślę o jego wymianie na nowszy, bo po co? Smart TV ma, bez problemu łączy się z moim S21 i pięknie odbiera obraz z telefonu. Smart TV oraz strumieniowanie obrazu z telefonu na telewizor to jedyne funkcje z jakich naprawdę korzystam. Reszta to chwyt marketingowy.



Chwalisz się czy żalisz?
X