18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Koty, kotki, koteczki [zbiorczy]

Centurion • 2009-05-07, 20:05
Najsłodsze stworzenia na świecie






TT4

2018-12-18, 07:23
Matka wyjaśnia cwaniaka.


intermag

2018-12-18, 07:50
Pewnie nieźle jebie w tej chacie z kotami

~Velture

2018-12-31, 11:11
koteczki są kochane :mom_please:

phrontch

2019-01-17, 07:20
Reakcja kotów na wegańskie, odtłuszczone mleko bezglutenowe, którym żywią się pedały, weganie oraz studenci prawa



Podczas pozyskiwania mleka nie ucierpiała żadna krowa, emisja dwutlenku węgla do atmosfery była zerowa

mygyry

2019-01-17, 08:21
Jeszcze trochę i okaże się, że większość tych produktów sztucznie przerabiana powoduje raka

ag...........th

2019-01-17, 08:28
Fake, hipsterskie koty jedzą z takich misek


nowynick

2019-01-17, 08:42
ehhh te bezglutenowe, walka o środowisko etc. Prawda jest taka, że na rzecz walki z cukrzycą w latach 70tych wynaleziono syrop glukozowo-fruktozowy. Efekt? Z 5% cukrzyków w tamtych czasach dziś w Stanach jest prawie 25... Wszystkie te urządzenia do walki o środowisko wymagają pozyskania metalów z tzw. rzadkiej ziemi. Chiny (główny dostawca) miejscami wyglądają jak po wojnie nuklearnej i są równie skażone radioaktywnie w wyniku jej pozyskiwania. Te koty czują, że to mleko jest jakieś zj***ne i mimo, że normalny sierściuch by drugiego pazurami o tą miskę zaj***ł odsuwają to od siebie. Żryjcie te wasze trawy czy soję weganie, raka czy inne gówno macie na bank.

PS miałem kiedyś dziewczynę - wegetariankę, debilka nie uzupełniała diety o witaminy występujące tylko w tłuszczach (A,D,E,K), efekt wyj***ny, w wieku 18 lat miała rzadsze włosy na głowie niż ja łonowe. Ale co mi tam, j***ła się zajebiście :D

~Beny

2019-01-17, 08:59
nowynick napisał/a:

PS miałem kiedyś dziewczynę - wegetariankę, debilka nie uzupełniała diety o witaminy występujące tylko w tłuszczach (A,D,E,K), efekt wyj***ny, w wieku 18 lat miała rzadsze włosy na głowie niż ja łonowe. Ale co mi tam, j***ła się zajebiście



Coś Ci się popitoliło, bo ADEK się rozpuszajaczają w tłuszczach a nie, że w nich nie występują ;)

ag...........th

2019-01-17, 09:02
Mi tam od małego mówili zeby jeść dużo marchewek bo witamina A na oczy dobra

nowynick

2019-01-17, 09:06
@Beny

na właśnie przez to że się w tłuszczach rozpuszczają to w innym żarciu nie występują...

~Beny

2019-01-17, 09:34
nowynick napisał/a:

@Beny



na właśnie przez to że się w tłuszczach rozpuszczają to w innym żarciu nie występują...



Czyli Twoim zdaniem osoba, której dieta bazuje na warzywach i owocach, miała niedobory witamin, które w nich występują?
Albo inaczej- jak któraś z ww witamin występuje w tłuszczu roślinnym, to tak naprawdę jej tam nie ma, bo się w nim rozpuszcza?

ag...........th

2019-01-17, 09:42
Po to się leje olej do sałatek. Żeby witaminy przyswoić a nie wysrać. Karmili cię czasem za młodu surówką z tartej marchwi i jabłek?

~Beny

2019-01-17, 09:57
agoth napisał/a:

Po to się leje olej do sałatek. Żeby witaminy przyswoić a nie wysrać. Karmili cię czasem za młodu surówką z tartej marchwi i jabłek?



Karmili, ale to nie zmienia faktu, że wszystkich się nie wysra.
Poza tym to się rozbiega z tym, co nowynick napisał, że te witaminy występują tylko w tłuszczach a pisząc o wegetariance miał pewnie na myśli tłuszcze zwierzęce.
To się nie klei ;)

~Velture

2019-01-24, 22:32
Z górki na pazurki :amused:



X