18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kota nie ma to myszy harcują

Barnellini • 2020-06-30, 15:06
W Minneapolis brakuje policjantów na ulicach co ośmiela do coraz bardziej bezczelnych zachowań człekokształtnych. Dziki zachód normalnie.


żmij

2020-06-30, 19:39
Barnellini napisał/a:

nie chciałbym sprawdzać na własnej skórze czy Polakom można zaufać w tej kwestii i czy jesteśmy wystarczająco odpowiedzialni jako naród



W rękach Polaków jest -według różnych szacunków- od 200 tysięcy do 2 mln sztuk broni czarnoprochowej rozdzielnego ładowania. W ciągu ostatnich 20 lat dokonano ok. trzech przestępstw z jej użyciem.

35i

2020-06-30, 19:42

Marcin360360

2020-06-30, 20:01
Nie ważne do jakiego zoo zostanie przydzielony m@rzyn to i tak małpa będzie małpą.

daniel1040

2020-06-30, 20:25
Tylko pare dronów - kamerki na żywo - pay per view i majątek murowany.
Toż to lepsze od większości filmów AAA

Barnellini

2020-06-30, 21:26
żmij napisał/a:

W rękach Polaków jest -według różnych szacunków- od 200 tysięcy do 2 mln sztuk broni czarnoprochowej rozdzielnego ładowania. W ciągu ostatnich 20 lat dokonano ok. trzech przestępstw z jej użyciem.



Dosyć rozbieżne te szacunki ;)

Broń czarnoprochową mają ją pasjonaci a nie dresiki czy inne dziadostwo więc nie ma przestępstw z jej użyciem.

Nie musimy się nawzajem przekonać przecież. Napisałem, że szanuję Twoje poglądy więc proszę abyś ty uszanował moje.

żmij

2020-06-30, 21:37
Barnellini napisał/a:

szanuję Twoje poglądy więc proszę abyś ty uszanował moje.



Ale ja szanuję Twoje zdanie na ten temat.
Tyle, że wcale się z nim nie zgadzam :D
Rachunki są rozbieżne, bo takiej broni się nie rejestruje. Moim zdaniem- górna granica jest mocno zaniżona.
I zdziwiłbyś się bardzo, wiedząc jacy ludzie mają taką broń.

cedrikk

2020-06-30, 22:05
Myślę że sporo ochotników by się znalazło walczyć z tym scierwem. Albo do pociągów jak za Stalina :)

mazga50

2020-06-30, 22:11
Barnellini napisał/a:

Mam wrażenie, że to Wy udajecie albo...
Przecież skoro każdy bandzior może nielegalnie kupić broń to liczba przestępstw z jej użyciem powinna być jednakowa w krajach pełnym dostępem i bez. W krajach z pełną liberalizacją broni jest na rynku dużo czy to legalnej czy też nielegalnej a spróbuj jeden z drugim kupić pistolet w Polsce. O ile nie jesteście gangsterami to nie ma szans na zakup a w USA na pewno sąsiad ma szwagra, który może wam załatwić nielegalną bo jest jej na dużo w obiegu. Zgodnie z tym co piszecie skoro w USA każdy może mieć broń to wszyscy powinni być bezpieczni bo mogą się obronić swoją legalną bronią a jest dokładnie odwrotnie. Rozumiem, że ktoś wam wbił do łba jakąś teorię ale fakty dobitnie świadczą, że się mylicie.
Zresztą będąc nawet lekko upośledzonym da się zauważyć, że w USA więcej jest przestępstw z użyciem broni palnej. Jak można nie widzieć zależności?



W takim stanie rzeczy posiadanie broni winno być obowiązkiem każdego obywatela.

żmij

2020-06-30, 22:27
mazga50 napisał/a:

W takim stanie rzeczy posiadanie broni winno być obowiązkiem każdego obywatela.





Tak wyglądają "zamieszki" w okolicy, w której każdy ma broń, a jedynym poważnym ograniczeniem jest zakaz przenoszenia broni ukrytej bez specjalnego pozwolenia.

Dukenstein

2020-07-01, 04:17
Barnellini napisał/a:

Mam wrażenie, że to Wy udajecie albo...
Przecież skoro każdy bandzior może nielegalnie kupić broń to liczba przestępstw z jej użyciem powinna być jednakowa w krajach pełnym dostępem i bez. W krajach z pełną liberalizacją broni jest na rynku dużo czy to legalnej czy też nielegalnej a spróbuj jeden z drugim kupić pistolet w Polsce. O ile nie jesteście gangsterami to nie ma szans na zakup a w USA na pewno sąsiad ma szwagra, który może wam załatwić nielegalną bo jest jej na dużo w obiegu. Zgodnie z tym co piszecie skoro w USA każdy może mieć broń to wszyscy powinni być bezpieczni bo mogą się obronić swoją legalną bronią a jest dokładnie odwrotnie. Rozumiem, że ktoś wam wbił do łba jakąś teorię ale fakty dobitnie świadczą, że się mylicie.
Zresztą będąc nawet lekko upośledzonym da się zauważyć, że w USA więcej jest przestępstw z użyciem broni palnej. Jak można nie widzieć zależności?



Czy Ty w ogóle rozumiesz różnice kulturowe różnych grup ludzi? Zdajesz sobie sprawę jak wiele dodatkowych problemów społecznych pojawia się w społeczeństwach wielokulturowych ? Zdajesz sobie sprawę dlaczegow Stanach 18% mniejszość czarnych z czego 6% to pełnoetatowi przestępcy ma na swoim koncie 50% morderstw i zabija zdecydowaną większość gliniarzy na służbie?

angel_punx

2020-07-01, 12:56
@ bloodwar
Nie trzeba nawet szukać na darkwebie, ja znalazłem na "Internet Archive" schematy ,nawet broni automatycznej.

camson

2020-07-01, 17:02
Driver19cm napisał/a:

Wysyłać tam teraz wszytskich zwolenników powszechnego dostępu do broni ! ! !


Jaki ty przyj***ny jesteś. Myślisz, że oni posiadają legalną broń? Ty nie mogąc kupić takowej jesteś na ich łasce, gdy spotkacie się w ciemnej uliczce... Mając broń możesz się przed śmieciami bronić.