18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kot Sadysta

trier • 2017-04-02, 22:09
Kot, który mógłby mieć konto na tym portalu.


~zsakuł

2017-04-02, 22:16
trier napisał/a:

Kot, który mógłby mieć konto na tym portalu.



Niestety ale nie mógłby mieć konta. Przede wszystkim dla tego, że jest kotem. Ale wiem, że ten argument przegrałby z:

dlatego cytując regulamin:
1.2. Z serwisu może korzystać każda osoba zarejestrowana, zwana dalej Użytkownikiem. Rejestracja w serwisie wymaga akceptacji Regulaminu, a nie stosowanie się do zawartych w nim wytycznych grozi zablokowaniem lub usunięciem konta Użytkownika.

Al...........go

2017-04-02, 22:37
trier napisał/a:

Kot, który mógłby mieć konto na tym portalu.



Gdyby umiał pisać to by MIAU.

Sabajone

2017-04-03, 01:24
zsakuł napisał/a:



Niestety ale nie mógłby mieć konta. Przede wszystkim dla tego, że jest kotem. Ale wiem, że ten argument przegrałby z:
Obrazek
dlatego cytując regulamin:
1.2. Z serwisu może korzystać każda osoba zarejestrowana, zwana dalej Użytkownikiem. Rejestracja w serwisie wymaga akceptacji Regulaminu, a nie stosowanie się do zawartych w nim wytycznych grozi zablokowaniem lub usunięciem konta Użytkownika.


Ej, ej! A Legendarny Ziom?! To jest biznes kot! I co? Łyso? Udowodnij mi że nie jest kotem!

:szydera:

Gizmolka

2017-04-03, 01:54
A gimbaza może mieć?

ti...........ax

2017-04-03, 02:21
Cytat:

Kot, który mógłby mieć konto na tym portalu.



Chodzi o to że się bawi ptokiem?

wilkoala

2017-04-03, 09:48
Coś taki uposledzony ten ptak.

mar077

2017-04-03, 11:19
Obsrany cieć. Koty to tepe szkodniki. Uwielbiam robic z nimi porzadek!!!

Klepczar

2017-04-03, 11:37
"Gdyby koty wyglądały jak żaby, zdawalibyśmy sobie sprawę, jakie to paskudne, okrutne, małe dranie."

A tak to wspaniałe kochane futerka do wypruwania flaków ze wszystkiego co mniejsze od nich :)

muraaas

2017-04-03, 12:07
To po prostu normalny kot. Nie taki który kupowałby whiskas.

markesen

2017-04-03, 12:11
Dajcie mi tego kotka to mój piesek się z nim tak samo pobawi!!!

JezTuptajacyNoca

2017-04-03, 12:27
Gdyby ktoś szukał soundtracka, to A Dark Knight z Dark Knight.

barbilucek

2017-04-03, 12:45
wyreżyserowane!!! nie możliwe, żeby ptok się tyle razy kociambrowi podkładał.

mikmas

2017-04-03, 13:31
barbilucek napisał/a:

wyreżyserowane!!! nie możliwe, żeby ptok się tyle razy kociambrowi podkładał.


Tak. Kupę siopy ptakowi-kaskaderowi zapłacili, żeby pobawił się w cipę. Ptak został fizycznie zmęczony przez kota. Nie miał siły uciekać. Poza tym takich prób ucieczek mogło być kilkanaście. Wiem jak mój kot robił z myszami - najpierw łapał, wypuszczał, łapał, wypuszczał, w końcu mysz była tak wycieńczona, że nie dawała rady już uciekać. Wtedy zostawała zjadana.

Dla wszystkich gimbów mówiących o okrucieństwie kota - to jest k***a sadol, a nie kwejk. Poza tym ci wojujący obrońcy słabszych niech wiedzą, że ludzie też zabijają zwierzęta 4 fun (w przypadku kotów to INSTYNKT, barany. Tak jak jest instynkt ratowanai dupy przez ptaka [nieudolny] tak jest instynkt łowiecki u drapieżników). Przykładem jest corrida. Także morda w kubeł i zapie**alać na sprawdzian z przyry

Krak

2017-04-03, 14:12
Sadol sadolowi sadolem :)