topic

Kot ratuje dzieciaka przed atakiem psa

GTNofficial • 2014-05-14, 17:47
A podobno koty to ch*je, w tym przypadku na szczęście nie.

SharpSe

2014-05-14, 20:38
Szanowni panstwo. Kot wcale nie bronil dziciaka tylko swojego terytorium. Gdyby to bylo w innym miejscu to lizalby sobie jaja patrzac jak dzieciak umiera w meczarniach. Pewnie po fakcie wyjadlby mu oczy. Wyjatek potwierdza regule.

Ji^HaD

2014-05-14, 20:43
nie cierpie siersciuchow ale ten doj***l kapitalnie!

NieWiemZeWiem

2014-05-14, 20:43
k***a ludzie, to jest pies do k***y nędzy! on nie myśli racjonalnie! on sobie nie patrzy i mói " o dzieciak ujebie go w nogę" poprostu on widzi istotę i zależnie od wychowania różna funkcja mu się włącza i tutaj był to akt agresji, nie wiem czemu, może pies myślał, że to przeciwnik jakiś dziwny bo przecież to jego teren któy wczoraj olał a e wysokość dużego psa to cza zaj***ć.

ko...........ie

2014-05-14, 20:45
@żułw - Weź, dokończ filmik, a potem EWENTUALNIE pie**ol głupoty.

@gwindak - jeśli nie wierzysz w przywiązanie kota do człowieka, to jest mi smutno, bo widac nawet kot by Cię nie bronił przed napastnikiem. :D

BYNIO123

2014-05-14, 20:52
normalny pies dziecka nie ugryzie

Trollosiewicz

2014-05-14, 21:18
I przez tego ch*ja kota pies zdechł z głodu.

adagiz

2014-05-14, 21:30
wjechał w tego psa na pełnej k***ie :) tego nie da sie raz obejrzec :)

SuchyArbuz

2014-05-14, 21:35
Nie lubię kotów, ale takiego to chciałbym mieć.

lukasz1931

2014-05-14, 21:55
Tyle razy już widzieliście psy w takich sytuacjach, gdy ratowały komuś życie czy zdrowie, lub inne tego typu pozytywne zachowanie. A teraz jedno takie zachowanie kota i już debile piszą jakie psy są złe, "no i gdzie obrońcy pieskuf". No po prostu komentarze śmieszne. Psa sobie trzeba wychować, nie wychowany jest zwierzęciem dzikim. Naprawdę niektórzy tutaj mają mentalność 14-latków.

Pies ratuje życie - wspaniałe psy, och najmądrzejsze.
Pies kogoś zaatakował - nienawidzę psów.

Zmienność zdania jak u wyborców twojego ruchu.

Dla kota brawa, ale to nie zmieni mojego zdania, że wolę psy.

Wazzi

2014-05-14, 22:10
Zdania nie zmieniam. Koty to k***y, a psy są zajebiste.

SteinarBjorgvinsson

2014-05-14, 22:32
SteelMike napisał/a:

Psy głośne? Jakoś to nie psy, tylko koty w nocy się napie**alają pod oknami i drą japę jak poj***ne, a w lecie niby przyjemnie jest mieć otwarte okno.

Koty drą się i napie**alają 1-2 miesiące w roku, a te ch*je (psy) drą japę cały rok, poza tym jak wykastrowałem swojego kocura to przestał drzeć morde, ewentualnie miauczy jak chce jeść albo żeby go wypuścić na dwór. Widać że ch*ja wiesz o kotach. Poza tym kot jest arystokratą, nie potrzebuje opieki, jedynie uwagi i szacuknu i robi śie z niego pies obronny w kociej skórze, a tym bardziej jak go wykastrujesz to rośnie prawie do wymiarów żbika (jeśli jest prawidłowo karmiony).

bartoszbarto

2014-05-14, 22:43
Nie przepadam za kotami od dziecka, ale ten film udowadnia że wśród nich są wyjątki.

MaczoJuh

2014-05-14, 22:57
Koty to naiwieksze kozaki :)
Moj sie tak nauczyl, ze chodzi ze mna na piwko, i ogolnie wszedzie nawet na spacery. Nie uwierzycie jak wam powiem, ze kazdego psa na ulicy chce napie**alac, nie wazne, czy jest on 10 razy wiekszy od kota :D

Juwe

2014-05-14, 23:43
Na końcu wygląda jakby ten kot mu jeszcze wstać pomógł.

Bebacz

2014-05-15, 00:31
"Obrońca dzieci i wielki bohater, a ty i tak powiesz że liże masło."