topic

Kot ratuje dzieciaka przed atakiem psa

GTNofficial • 2014-05-14, 17:47
A podobno koty to ch*je, w tym przypadku na szczęście nie.

artson

2014-05-14, 19:58
Koty to p*zdy, a ludzie wolący koty to też p*zdy.
Pozdrawiam

Sinus

2014-05-14, 19:58
Wyjątek potwierdzający regułę.

to...........un

2014-05-14, 19:59
to było po prostu zajebiste :D

umie kto zrobić z tego gifa z jakimś fajnym podpisem? :)

Feragas

2014-05-14, 20:00
Jeśli kot wychowuje się z dzieciakiem od małego to traktuje dzieciaka jak swojego. Więc również broni, nawet przed członkami rodziny.

RmX

2014-05-14, 20:02
Zrobi ktoś parodie z napisami albo lepiej z lektorem? ;)

Liwinech

2014-05-14, 20:04
a Kto będzie Kotu przyszłego niewolnika ruszał

le...........ce

2014-05-14, 20:11
SteelMike napisał/a:

Psy głośne? Jakoś to nie psy, tylko koty w nocy się napie**alają pod oknami i drą japę jak poj***ne, a w lecie niby przyjemnie jest mieć otwarte okno.

Widać, ze jesteś wielkomiejskim idiotą :roll:

Spędź k***a chociażby weekend na wsi, czy też w małym miasteczku:

1) Otwórz w wakacje okno, bo gorąco.
2) Czekaj, aż się rozszczekają (ch*j wie dlaczego) wszystkie kundle w okolicy.
3) Śpij spokojnie ;)

Koty zachowują się głośniej, niż psy - no ja pie**ole :lol: :facepalm:

RomAkrk

2014-05-14, 20:12
nadal uważam że koty to ch*je. Jak widać na załączonym obrazku nie chciał się podzielić z psem

Eth

2014-05-14, 20:13
artson napisał/a:

Koty to p*zdy, a ludzie wolący koty to też p*zdy.
Pozdrawiam

Mi sie zawsze zdawalo inaczej czyt. ludzie kupujacy grozne psy to czesto p*zdy, starajace sie podbudowac swoje ego czy ch*j wie co.
Wsrod wielu fajnych ras, ludzie wybieraja jakies napakowane brzydale typu pitbull itp.

PS
Jako, ze to sadistic, a ty jestes dekiel, to zmiataj lizac swojemu psu dupe.
Pozdrawiam :)

PS2

Jak chcesz po kims zrobic pojazd, to musisz to jakos zaczepic w rzeczywistosci, a nie pie**olic 3 po 3.
Prosta logika, potrenuj ja.
Wracaj lizac psu dupe.

artson

2014-05-14, 20:16
Eth napisał/a:

Mi sie zawsze zdawalo inaczej czyt. ludzie kupujacy grozne psy to czesto p*zdy, starajace sie podbudowac swoje ego czy ch*j wie co.
Wsrod wielu fajnych ras, ludzie wybieraja jakies napakowane swinie typu pitbull itp.

PS
Jako, ze to sadistic, a ty jestes dekiel, to zmiataj lizac swojemu psu dupe.
Pozdrawiam :)

Widzę, że znasz się jak cygan na prawie :) Szczerze gówno mnie obchodzi co ci się zawsze zdaje. Zdawać ci się również może, że masz ch*ja w gaciach a realia mogą być inne. Dresy oczywiście wybierają te groźne. Jako że spędzasz pewnie z nimi czas to nie dziwi mnie twoja wypowiedź.
Nie pozdrawiam, bez odbioru :)

vodka100g

2014-05-14, 20:19
kocur wjechał w psa jak ksiądz na kolędę

DuckDodgers

2014-05-14, 20:27
Gówniarz nie patrzył w lusterka.

Camaxtle

2014-05-14, 20:29
Piszą niektórzy, że pies mógł kota zagryźć a prawda jest taka, że 90% kotów pada uciekając przed psem (za wolno ;_; ), natomiast jeśli kot się stawia to nie ma już tak lekko. Byłem świadkiem jak znajomy - myśliwy śmiał się że jego pies (Pointer) , który był z nami, zagryzie kota, który siedział obok w trawie, jeśli go zobaczy. Pies oczywiście zauważył sierściucha i ruszył w jego kierunku. Okazało się, że kot nie miał najmiejszej ochoty sp***alać i postawił się bokiem nastroszony a pies zgłupiał. Następnie kiciuś skoczył i uczepił się pyska psa i trzeba było ratować kundla ( kosztował bagatela 3500zł). :D Kot jeśli ma odpowiednie doświadczenie (większość sp***ala gdzie się da) potrafi naprawdę zaskoczyć :|

Prokurator

2014-05-14, 20:32
Rozpie**ala mnie kategoryzowanie ludzi na psiarzy i kociarzy. Jedynym przyjacielem człowieka, może okazać się kot. Pies to służący/pracownik je kiedy właściciel go nakarmi, idzie tam gdzie właściciel chce nawet bawi się kiedy właściciel chce. To nie problem ułożyć psa albo go wytresować. Tylko z kotem można nawiązać "więź" która jakoś tam można wcisnąć w pojęcie przyjaźni.

A z kota przech*j.