18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

maderfakermen

2019-12-22, 17:09
k***a. mam takiego samego. chyba do posiłku będę mu robił zastrzyk z relanium... :amused:


Halman

2019-12-22, 17:16
tego sierściuch to tylko podziobał pazurami, a ten właściciel kota miał znacznie gorzej :)

aaaaaaaaaaaaaa

2019-12-22, 17:16
Bo k***a miejsce zwierząt nie jest w domu...

Xajmaq

2019-12-22, 17:17
Widać że kot ma dość jego dotyku... Żywcem go nie weźmie!!

maderfakermen

2019-12-22, 17:21
HAL9000/2, wytłumacz mi. jak kot wziął kanister benzyny i polał nim tego typa, no to się jeszcze da zrozumieć. ale najciekawsze jest: jak wziął zapałki i go podpalił?

mygyry

2019-12-22, 17:29
Kot jest mój... :amused:

Halman

2019-12-22, 17:30
zeozwatyelektryk napisał/a:

, wytłumacz mi. jak kot wziął kanister benzyny i polał nim tego typa, no to się jeszcze da zrozumieć. ale najciekawsze jest: jak wziął zapałki i go podpalił?



wytłumaczę ci poprzez uruchomienie wyobraźni: gostek robi sobie na ogniu w garnku pełnym oleju frytki, nagle z szafki na łeb zeskakuje mu jego kochany kotek i wbija się pazurami w twarz i oczy...

kr...........81

2019-12-22, 17:41
ten kot u mnie były juz głęboko pod ziemią

zwierzak30

2019-12-22, 18:19
Nie to żebym się dopie**alam,ale od 0.13 widać ewidentnie ...



...że kot ma uwięzioną łapę.
Nie jest to atak,tylko wrzask bólu.
Frajer zrobił to celowo.



Tak mam i lubię koty. :mrgreen:
:mrgreen:

darex99

2019-12-22, 18:28
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Bo k***a miejsce zwierząt nie jest w domu...



Trzymaj się tam na tym dworze, dziś ma padać, ale ogólnie temperatury spoko jak na grudzień ;)

Byku35

2019-12-22, 18:45
zwierzak30 napisał/a:

Nie to żebym się dopie**alam,ale od 0.13 widać ewidentnie ...
...że kot ma uwięzioną łapę.
Nie jest to atak,tylko wrzask bólu.
Frajer zrobił to celowo.
Tak mam i lubię koty.



Frajer to jesteś ty i reszta która dała w to wiare:)
fejk jak ch*j frajerzy

a kot przypiety to pluszak

Ale was idzie dymać hehe

fieryangel

2019-12-22, 19:27
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Bo k***a miejsce zwierząt nie jest w domu...



Aleś k***a wymyślił...

A kot po prostu się zahaczył o jego spodnie i ten pajac panikując go wystraszył. Nie zaatakował go. Kot się zawsze wkurza jaka się o coś pazurem zahaczy, bo nie potrafi się inteligentnie odczepić, tylko zwyczajnie ciągnie na siłę.

Jak się ma kota to pasowałoby przeczytać instrukcję obsługi, bo to nie są proste zwierzęta dla bezmózgów jak np. niektóre psy.

silwerbalk

2019-12-22, 19:41
k***a jak ja nie cierpie kotów.... :roll: co w nich jest takiego zajebistego leżą srają śpią nawet teraz mysza się ich nie boi bo wie że ten tłusty sk***iel ma wyj***ne na jaką forme ruchu no chyba że do michy zapchać dupe i z powrotem.... :-/ większość z nich jest upośledzona i wadliwa bechawioralnie..... Nienawiedze jak drą mordy o północy kiedy wszystkie normalne istoty śpią albo odpoczywają to nie te sk***ysyny nie.... One będą miałczeć piszczeć syczeć na całe zaj***ne osiedle :evil: a czemu? ch*j to wie :-|