18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

niemamskarpet.

2019-12-22, 19:44
kotu się pazur zaczepił o spodnie i się wk***ił......

sokol358

2019-12-22, 20:04
Wy j***ne waginy :) kot zaczepił pazur o spodnie a mozliwe ze nawet ziomek to zrobil specjalnie. Jakbyście wisieli ciezarem ciala na jednym paznokciu te darlibyscie p*zdy bardziej niz ten kot. ch*j wam w dupy

aaaaaaaaaaaaaa

2019-12-22, 20:38
Napisałem, że miejsce zwierząt nie jest w domu, ale jakiś lewak uznał, że w takim razie powinienem uważać na pogodę... porównał mnie do zwierzęcia.
Napisałem, co o tym ćwierćczłowieku myślę, dostałem ostrzeżenie, w zasadzie 3/4 bana.
Dobra zmiana jak w polskim sądownictwie. Brawo....

DzidaZawodnik

2019-12-22, 20:57
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Napisałem, że miejsce zwierząt nie jest w domu, ale jakiś lewak uznał, że w takim razie powinienem uważać na pogodę... porównał mnie do zwierzęcia.
Napisałem, co o tym ćwierćczłowieku myślę, dostałem ostrzeżenie, w zasadzie 3/4 bana.
Dobra zmiana jak w polskim sądownictwie. Brawo....



Dostajesz bany, bo może jesteś łbem? Nie doszukuj się w tym złośliwości, bo jedyna złośliwość z jaką masz do czynienia to nowotwór, który wyparl twoj mózg.

aaaaaaaaaaaaaa

2019-12-22, 21:09
Nie będę z Tobą wdawał się w polemikę, bo masz na celu mnie sprowokować.
Ale miłej nocki z kotkiem.

Xs...........33

2019-12-22, 22:06
Za takie coś zaj***łbym sierściucha, wrzuciłbym do pralki i bym patrzył jak zdycha.

bocianoff

2019-12-22, 22:19
fieryangel napisał/a:

Aleś k***a wymyślił...
A kot po prostu się zahaczył o jego spodnie i ten pajac panikując go wystraszył. Nie zaatakował go. Kot się zawsze wkurza jaka się o coś pazurem zahaczy, bo nie potrafi się inteligentnie odczepić, tylko zwyczajnie ciągnie na siłę.
Jak się ma kota to pasowałoby przeczytać instrukcję obsługi, bo to nie są proste zwierzęta dla bezmózgów jak np. niektóre psy.




Koty to zwykłe, sk***iałe pchlarze, które jedyne na co zasługują to wypie**olenie za drzwi na kopach. Nie wiem jak naj***ne trzeba mieć we łbie żeby trzymać kota w domu. Zapie**ala po wszystkim, po blatach, po siedziskach, po kanapach, po parapetach, po stołach, wszędzie, a do tego jeszcze załatwia się w domu. I w ch*ju mam, że robi to w kuwecie. Do tego piorą babom mózgi, kociary to top5 największych sp***olin umysłowych tego świata. Na szczęście kolejne pokolenie może już nie mieć do czynienia z kotami, bo jakie to są głupie ch*je, to głowa mała, nie dziwi mnie, że 9/10 placków na drodze to j***ny koci futrzak. Siedzą na krawężniku i czekają na najgorszy moment, by ruszyć na drugą stronę, akurat jak auto jest w takim miejscu, że jak nie jebniesz po hamulcu do oporu to będziesz miał zderzak do czyszczenia. k***a, jak ja tych stworzeń nie znoszę. Tfu.

edmund

2019-12-22, 22:55
zeozwatyelektryk napisał/a:

k***a. mam takiego samego. chyba do posiłku będę mu robił zastrzyk z relanium...



i to jest kot, a nie jakiś głupi h*j choc z papierami

pankruk

2019-12-22, 23:32
Słyszałem kiedyś historię o kocie, który zwabiony zapachem wszedł na kuchnię starego typu, taką opalaną węglem, podpalił się i w płomieniach uciekł do stodoły z sianem. Stodoła poszła z dymem.

Majozen

2019-12-23, 00:22
Po miniaturce myślałem, że będzie go r*chał.

kaRasioWieC

2019-12-23, 00:37
y ten fajną ma tapetę :D

kulawiec

2019-12-23, 03:37
Koleś r*chał kota, bo ma rozpięty rozporek, zoofil jeden. Kot miał dosyć zwyrodnialca, to go potraktował jak należy. Zresztą zobaczcie na pysk tego.typa, jakieś takie to jakby jedno z rodziców było kozą.

fieryangel

2019-12-23, 12:50
bocianoff napisał/a:

Koty to zwykłe, sk***iałe pchlarze, które jedyne na co zasługują to wypie**olenie za drzwi na kopach. Nie wiem jak naj***ne trzeba mieć we łbie żeby trzymać kota w domu. Zapie**ala po wszystkim, po blatach, po siedziskach, po kanapach, po parapetach, po stołach, wszędzie, a do tego jeszcze załatwia się w domu. I w ch*ju mam, że robi to w kuwecie. Do tego piorą babom mózgi, kociary to top5 największych sp***olin umysłowych tego świata. Na szczęście kolejne pokolenie może już nie mieć do czynienia z kotami, bo jakie to są głupie ch*je, to głowa mała, nie dziwi mnie, że 9/10 placków na drodze to j***ny koci futrzak. Siedzą na krawężniku i czekają na najgorszy moment, by ruszyć na drugą stronę, akurat jak auto jest w takim miejscu, że jak nie jebniesz po hamulcu do oporu to będziesz miał zderzak do czyszczenia. k***a, jak ja tych stworzeń nie znoszę. Tfu.


O k***a, chyba jakiś cię w dzieciństwie przer*chal i zostawił ślady pazurków na dupsku, które się do dzisiaj nie zagoiły...

lolczyslaf

2019-12-23, 17:46
zwierzak30 napisał/a:

Nie to żebym się dopie**alam,ale od 0.13 widać ewidentnie ...
...że kot ma uwięzioną łapę.
Nie jest to atak,tylko wrzask bólu.
Frajer zrobił to celowo.
Tak mam i lubię koty.



a geniusze z YT jeszcze przyklaskują tej sp***olinie pisząc "hej, Twój kot niechcący zahaczył się o Twoje spodnie i go troszkę za mocno ścisło, haha, super filmik". Masakra.


bocianoff

2019-12-23, 21:41
fieryangel napisał/a:

O k***a, chyba jakiś cię w dzieciństwie przer*chal i zostawił ślady pazurków na dupsku, które się do dzisiaj nie zagoiły...



Masz 33 lata i jesteś sympatykiem kotów, więc się, k***a, nie odzywaj, pedale.