18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koszulka antygwałtowa

~Velture • 2017-12-28, 04:15
W Szwecji mają pedalskie bransoletki które mają chronić przed gwałtem...
Pfff... Amatorzy!
W rosji poszli o krok dalej :amused:


CbK

2017-12-28, 07:56
Eeee, w ten sposób to nie zadziała, ja to widzę tak:
Gwałciciel r*cha na potęgę, już się zaczyna męczyć. I wtedy ofiara ściąga koszulkę i okazuje się brodatym pedałem! Po takiej traumie gwałciciel nawet nie spojrzy na obce laski, tylko zostanie przy r*chaniu kóz!

~Angel

2017-12-28, 08:00
Na ciapatych wystarczą majtki antygwałtki


nowynick

2017-12-28, 08:12
No cóż muzułmanów w multikulti/zgubionej/upadłej Szwecji jest (wg wiki, chyba nieaktualne) 144 tys. a w Waszej wyśnionej białej Rasiji 14,4 mln (10 % populacji). No fakt, że z 5 mln to Tatarzy. Tak więc koszulka antygwałtowa powstała na bardzo chłonnym rynku ;)

parolpl

2017-12-28, 10:28
@Angel
I co myślisz, że śniadzi przestraszą się takich gaci, jak oni używają religii tam gdzie im wygodnie. Lepiej by zadziałała majtkowa klatka Faradaya pod napięciem.

Catar

2017-12-28, 10:53
elvis w tle ;D

Jo...........23

2017-12-28, 11:37
CbK napisał/a:

ja to widzę tak:
Gwałciciel r*cha na potęgę, ofiara ściąga koszulkę i okazuje się brodatym pedałem! Po takiej traumie gwałciciel nawet nie spojrzy na obce laski, tylko zostanie przy r*chaniu kóz!




Chłopie, chyba opuściłeś parę lekcji na sadisticu z zakresu "kultury" muzułmanów.
Homoseksualizm (w naszym rozumieniu) jest w islamie akceptowalny i powszechny.
Jednak według islamu homoseksualistą NIE JEST organizm penetrujący (dominujący), ale penetrowany (zdominowany, zgwałcony) - ten, który nie zdołał się obronić - taka ich logika.

sezamkowyRozpierdol

2017-12-28, 16:24
@nowynick

Szwecja akurat ma się dobrze i będzie miała się dobrze długo długo po pie**olnięciu systemu ekonomicznego Polski za sprawą zapaści demograficznej oraz obciążenia budżetu państwa socjalami na kiju nie wspominając już o masowym wyjeżdżaniu młodych na zachód.
Piszecie, że Niemcy, Szwedzi, Francuzi będą do nas uciekać :krejzi:
Jak na razie to my milionami sp***alamy na zachód a nie mówiąc już co będzie gdy nastąpią czasy Polski emerytalnej, gdzie nie będzie miał nawet kto robić na emerytury za 2 euro na godzinę :lol:

EdmundKemper

2017-12-28, 20:04
Jak to się człowiek może czasem pomylić.

nowynick

2017-12-29, 08:12
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

@nowynick

Szwecja akurat ma się dobrze i będzie miała się dobrze długo długo po pie**olnięciu systemu ekonomicznego Polski za sprawą zapaści demograficznej oraz obciążenia budżetu państwa socjalami na kiju nie wspominając już o masowym wyjeżdżaniu młodych na zachód.
Piszecie, że Niemcy, Szwedzi, Francuzi będą do nas uciekać :krejzi:
Jak na razie to my milionami sp***alamy na zachód a nie mówiąc już co będzie gdy nastąpią czasy Polski emerytalnej, gdzie nie będzie miał nawet kto robić na emerytury za 2 euro na godzinę :lol:



masz rację, tylko z czego się k***a cieszysz?

sezamkowyRozpierdol

2017-12-30, 00:27
nowynick napisał/a:

masz rację, tylko z czego się k***a cieszysz?



Ja się tam nie cieszę, mam na to wyj***ne, tak jak każdy zdrowy na umyśle człowiek, którego granice nie ograniczają.
Są inne miejsca na tej planecie dobrze prosperujące, jeżeli Cebulandia i Czechy oraz Słowacja padną to stąd wyjadę i tyle, stać mnie.
Ja nie mam wpływu na was robaki, to jest wasz problem, to Wy się nie rozmnażacie a potem macie ból dupy że hurr imigranci z ukrainy durr, hurr uchodźcy durr, system ekonomiczny nie znosi próżni tak jak demografia, jeżeli polaczki które na dodatek nie potrafią tworzyć stabilnych normalnych rodzin tylko jakieś sk***iałe patologie siedzące masowo na zasiłkach w UK zaraz po ciapakach z Pakistanu będą masowo wyjeżdżać z cebulandii to wiadomo, że na ich miejsce trzeba będzie sprowadzić imigrantów by miał kto utrzymywać chociażby system emerytalny w czasach polski emerytalnej nie mówiąc już o innych wydatkach socjalnych tego wybitnie socjalistycznego, lewicowego kraju zwanego Polską.
Cały ten problem o który macie bóle dupy że propaganda multikulti mieszania się ras, sprowadzania szybko rozmnażających się imigrantów z krajów 3ego świata jest spowodowany wyłącznie tym, że się nie rozmnażacie na poziomie co najmniej 2.5 (2-3 dzieci na jedną parę)

Ale wy robaki i tak będziecie w tym widzieć jakiś spisek lewacki sorosa obwiniać innych ale byle nie siebie, sram na was :lol: