18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koszty wbiegania na jezdnię..

Halman • 2020-07-04, 22:38

no cóż, cena dość wysoka jeśli nie najwyższa... :kawa:

chorym

2020-07-04, 23:34
Selekcja naturalna zawsze na plusie

Zniwiarz

2020-07-05, 11:04
Nigdy nie zrozumiem takich ludzi , raz byłem świadkiem jak babka miała słuchawki na uszach i zapie**alala po chodniku jakby nie wiedziała że większość za kółkiem to idioci . I tak sobie idzie i przechodzi przez pasy już widziałem że gościu dosyć szybko zapie**ala , a ona jak w transie nie spojrzała nigdzie bo w końcu jest na pasach i przechodzi , nie było sensu nawet krzyczeć bo wolała posłuchać jakieś muzyczki . Jeszcze nie znałem tej stronki i taka akcja była nowością , ale jak samochód ja pie**olnął to nawet nie było mi jej szkoda bo po części to też jej wina była , ponieważ nawet tego tłustego łba nie chciało jej się obrócić . Chyba przeżyła bo słychać było jej krzyki :lol: . A pisze to tutaj żebyście sadystyczne ch*je i c**y uważali na siebie nawet na pasach :mrgreen:

Janusz_k

2020-07-05, 11:58
UP! ale tutaj kierowca miał dość czasu żeby zahamować albo ich wyminąć, oni dość szybko przebiegali przez jezdnię więc za kierownicą była jakaś straszna p*zda, i jeszcze ta próba ominięcia ich z prawej, to tylko baba może wymyślić, w sumie jakby pojechała prosto to by ich mineła.

bb...........55

2020-07-05, 22:27
prawie sp***olili, ale ich dorwał