18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Koszmary wojny

~Sunday • 2019-08-30, 10:22

C’est magnifique, mais ce n’est pas la guerre: c’est de la folie. (fr.)
To wspaniałe, ale to nie jest wojna; to szaleństwo.
~Pierre Bosquet

de_Sade

2019-08-30, 10:59
Mówiłem nie brać Ukraińców do roboty!

krasnal_hałabała

2019-08-30, 11:23
Banda idiotów, zamiast pracować w pracy a podczas przerwy odpoczywać to odpie**alają takie numery i sobie krzywdę robią.

kkubam

2019-08-30, 13:00
@Up up O co wam k***a chodzi?!

Pozytywnie, sadystycznie zakręceni, mają z tego zabawę...

"zamiast pracować w pracy a podczas przerwy odpoczywać to odpie**alają takie numery i sobie krzywdę robią."

Płacisz im, czy ki ch*j, że ci dupsko boli?

mrfreak16

2019-08-30, 13:02
de_sade napisał/a:

Mówiłem nie brać Ukraińców do roboty!



Oni angielskiego nie paniemaju, to nie łuni.

krasnal_hałabała napisał/a:

Banda idiotów, zamiast pracować w pracy a podczas przerwy odpoczywać to odpie**alają takie numery i sobie krzywdę robią.



Ciekawe czy Ty byś tak zapie**alał cały dzień w słońcu w gorącu, w zimnie deszczu, śniegu nie robiąc od czasu do czasu czegoś głupiego tak dla odstresowania się na chwilę bądź po prostu żeby się pośmiać. Za gowniarza się do różnych robót chodziło i fizyczna jest ciężkim chlebem. Niektórzy muszą tak całe życie zapieprzac...

Nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj. I wypie**alaj na kwejka jak Ci nie pasuje

:-D

Dr0mg

2019-08-30, 13:13
jak bym miał dostęp do młota hydraulicznego też bym pewnie tak robił :v niestety jebitna makita tak nie robi..

shlahcic

2019-08-30, 14:10
nie słyszałem o Allahu Akbar

Juzef_Rzelazin

2019-08-30, 14:14
mrfreak16 napisał/a:

Oni angielskiego nie paniemaju, to nie łuni.
Ciekawe czy Ty byś tak zapie**alał cały dzień w słońcu w gorącu, w zimnie deszczu, śniegu nie robiąc od czasu do czasu czegoś głupiego tak dla odstresowania się na chwilę bądź po prostu żeby się pośmiać. Za gowniarza się do różnych robót chodziło i fizyczna jest ciężkim chlebem. Niektórzy muszą tak całe życie zapieprzac...
Nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj. I wypie**alaj na kwejka jak Ci nie pasuje



No fajnie. Na pewnym etapie życia miałeś szanse nie zostać fizycznym, więc teraz nie narzekaj. Pośmiać się w pracy nie zaszkodzi, ale jeśli za czas takiej zabawy płaci się drogowcom z publicznej kasy, to już budzi mój lekki sprzeciw :D

Dobra, pogadaliśmy, bierz łopatę i wracaj do roboty.

Mors_Nigra

2019-08-30, 17:14
A stawka godzinowa leci...

mrfreak16

2019-08-30, 19:04
Maciek_z_Grosaru napisał/a:

No fajnie. Na pewnym etapie życia miałeś szanse nie zostać fizycznym, więc teraz nie narzekaj. Pośmiać się w pracy nie zaszkodzi, ale jeśli za czas takiej zabawy płaci się drogowcom z publicznej kasy, to już budzi mój lekki sprzeciw
Dobra, pogadaliśmy, bierz łopatę i wracaj do roboty.



Ale pracownik kasę dostaje od szefa a nie od państwa, w ogóle nie masz pojęcia jak to wygląda, także japa koniu i do widzenia ;-)

badboy89

2019-08-30, 19:43
Bawią się w wojnę, ale jak coś się dzieje pierwsi do sp***alania :wyj***ne

Spar1988

2019-08-31, 11:23
ojj maciek maciek, nie wszyscy siedzą na zasiłku jak Ty śmieszna k***o, a w tych czasach ten fizyczny zarabia więcej niż połowa korponumerów bezosa, płacę moim pracownika 800f na rękę tygodniowo za 8h pracy w tym 1.30h przerwy a piątki 6h też z 1:30h może nie są milionerami ale nie odbijają się co do sekundy kartą na ścianie jak większość numerków w korpo i do przybicia gwoździa w ścianie nie biegną po ojca.,. Mój najgorszy błąd w życiu? Ogólniak a nie zawodowa lub technikum a potem j***ne sk***iałe studia , 10 lat w plecy , byłbym 10 lat wczesniej na tym poziomie co teraz. Ale dla niektórych 6 koła to sufit i marzenia po studiach. A największe przegrywy i p*zdy kończą w Deloitte, Amazon,McKinsey,PwC i myślą że są elitą, nigdy szefa nie widzieli, ch*j menagera z trzech pieter wyżej, jebie ich jakiś pakol lub indyjec przez maile, zapie**alaja w domu po nocach zeby dead line zrobic ale opowiadaja że pracują kiedy chcą, zakłamane parówy i ch*j po 8 latach MOŻE 5% z nich będzie zarabiać 10 koła, Tych najbardziej oddanych sprawie z zajebistymi studiami i mózgami do ogarniania dla kogoś pieniędzy bo dla siebie to już nie. 10 koła to zarabia Pani która ma bude z kurczakami w dobrym miejscu! Otworzy drugą, trzecią a wam awans się skończy na pewnym poziomie.
I moi pracownicy mogą się opie**alać bo to ja im za to płacę i ch*j takim społeczniaką jak maciek, mają zrobić co wymagam i każdy jest szczęsliwy. A wy jesteście j***nymi robotami w korpo, zawalicie deadline pare razy i wypowiedzonko. a tfuuuu

krasnal_hałabała

2019-08-31, 14:31
mrfreak16 napisał/a:

Oni angielskiego nie paniemaju, to nie łuni.
Ciekawe czy Ty byś tak zapie**alał cały dzień w słońcu w gorącu, w zimnie deszczu, śniegu nie robiąc od czasu do czasu czegoś głupiego tak dla odstresowania się na chwilę bądź po prostu żeby się pośmiać. Za gowniarza się do różnych robót chodziło i fizyczna jest ciężkim chlebem. Niektórzy muszą tak całe życie zapieprzac...
Nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj. I wypie**alaj na kwejka jak Ci nie pasuje



Toteż napisałem " ...a podczas przerwy odpoczywać..." Czego nie rozumiesz sfrustrowany Sebiksie?

kkubam napisał/a:

@Up up O co wam k***a chodzi?!
Pozytywnie, sadystycznie zakręceni, mają z tego zabawę...
"zamiast pracować w pracy a podczas przerwy odpoczywać to odpie**alają takie numery i sobie krzywdę robią."
Płacisz im, czy ki ch*j, że ci dupsko boli?



Tak! płacę podatki z których są leczeni i jeśli zrobią sobie krzywdę to blokują SOR który jest potrzebny często osobom które chorują chociaż się o to nie prosiły.

mrfreak16

2019-09-01, 18:48
krasnal_hałabała napisał/a:

Toteż napisałem " ...a podczas przerwy odpoczywać..." Czego nie rozumiesz sfrustrowany Sebiksie?
Tak! płacę podatki z których są leczeni i jeśli zrobią sobie krzywdę to blokują SOR który jest potrzebny często osobom które chorują chociaż się o to nie prosiły.



Sebiksie, no nie, zagiął mnie... Idź już lepiej wyliż ojcu rowa bo brak Ci witaminy K

krasnal_hałabała

2019-09-02, 13:54
mrfreak16 napisał/a:

Sebiksie, no nie, zagiął mnie... Idź już lepiej wyliż ojcu rowa bo brak Ci witaminy K



A do szkoły dzisiaj poszedłeś?