Koszerne społeczeństwo III RP

Hauer88 • 2013-02-11, 06:48
Warto zadać pytanie, czy i kiedy uda się mieszkańcom III RP wydostać z szamba, w którym tkwią po uszy?

Zachód, jak niegdyś słynny Titanic, pogrąża się coraz szybciej w mętnej otchłani. Zdają sobie z tego sprawę coraz szersze kręgi społeczeństwa, czego przejawem jest wzrost społecznych niepokojów. Ludzie rozumieją też to, że władze wybrane przez nich w „demokratycznym” procesie nie służą im, ale oligarchii finansowej. Najnowsze badania opinii publicznej w USA[i] pokazały, że ponad połowa społeczeństwa uważa władze „przodującej demokracji świata” za zagrożenie dla swego bytu. Natomiast w oczekiwaniu na nieuchronne bunty obywatelskie, władze „zwierają szeregi” i militaryzują coraz większe segmenty swych organów[ii] , tworząc coś na podobieństwo ZOMO.

Nikt nie myśli natomiast o niezbędnej sanacji. Czemu dał wyraz nawet Sylvio Berlusconi podczas niedawnego spotkania ze swymi zwolennikami, stwierdzając miedzy innymi, że „Europa popełnia samobójstwo”.[iii]

Tak więc Imperium Euroatlantyckie (US&UE) tonie, a wraz z nim IIIRP „członkini ekskluzywnego klubu bogatych”. Jedyna różnica pomiędzy Nią a resztą członków klubu polega na tym, że o ile oni znajdują się w pierwszej klasie Titanica, o tyle Ona w trzeciej. A jak wiadomo, trzecia klasa jako pierwsza pogrążyła się w lodowatych wodach Atlantyku.

Chroniczna nędza III RP i związana z nią masowa emigracji młodego pokolenia, stymulująca katastrofę demograficzną kraju, stanowi już swoistą „normalkę’ jej dwudziestolecia. Natomiast narastające lawinowo zezwierzęcenie społeczeństwa, to zjawisko stosunkowo świeże, charakteryzujące się na dodatek ogromną dynamiką.

O dziwo, zaczynają dostrzegać to nawet niektórzy przedstawiciele „Jasnogrodu”, bo czyż nie są nimi twórcy nowego polskiego filmu po tytułem „Drogówka”?[iv] Jeden z jego sponsorów, Agora[v]reklamuje ten obraz w swym tygodniku, jako „film o polskiej policji”. Nie jest to jednak zgodne z prawdą.

Jest to film o społeczeństwie III RP; zbydlęconym i zdegenerowanym od szczytów agenturalnej władzy do nizin polskich burdeli zawiadywanych przez inteligentniejszych od tubylców emigrantów z czarnego lądu.

Nie wiem czy jego twórcy zrobili to świadomie, czy przypadkowo, ale produkcja ta nie spełniła oczekiwań jej żydowskich sponsorów. Pomijając drugorzędny antyklerykalny wątek, film dostarcza jedynie druzgocącej krytyki polskojęzycznego społeczeństwa III RP.

Warto by w tym momencie zadać pytanie, jak to się stało, że udało się doprowadzić do takiego stanu Naród o tysiącletniej rozwiniętej cywilizacji i światowej klasy kulturze?
Obok przemożnej żydowskiej dominacji w życiu Narodu, istotną rolę w tej degrengoladzie odegrały polskie elity wszelkiej proweniencji.

Kiedy przywódcy wszystkich innych sąsiadujących narodów, mniej lub bardziej udolnie, mniej lub bardziej etycznie, ale starali się o dobro swych nacji, polscy przywódcy myśleli tyko o jednym: Jak przehandlować polski interes narodowy za cokolwiek, choćby tylko protekcjonalne poklepanie po plecach. Stwierdzenie to dotyczy także obecnej „patriotycznej” opozycji z Prezesem Kaczyńskim na czele. Nie kto inny bowiem, jak oni wynegocjowali, podpisali i ratyfikowali Układ Lizboński, pozbawiający Polskę de facto i de jure suwerenności. O innych ich „osiągnięciach” już nie wspomnę.

Szczególnie groteskowy charakter przedstawiała sytuacja w tak zwanym okresie akcesyjnym do UE. „Politycy” wszystkich opcji po każdym kolejnym ustępstwie w stosunku do Brukseli (zwanym eufemistycznie kompromisem), w podskokach pędzili do Jana Pawła, by pochwalić się „chrześcijańskim uczynkiem”, polegającym na wymianie polskiego interesu niezmiennie zawsze na jedno, a mianowicie na: „obietnicę ewentualnego rozważenia przez UE umieszczenia w preambule do Traktatu Lizbońskiego odniesienia do korzeni chrześcijańskich Europy”.

„Politycy” owi uzyskawszy w oczach polskiego katolickiego elektoratu swoiste „rozgrzeszenie” za każdą kolejną zdradę narodową, radośnie wracali na łono Ojczyzny. Ojciec Święty, pokrzepiony zaś dowodami chrześcijańskiego oddania polskich przywódców, z energią koncentrował się na sterowaniu Nawy Ludzkości ku transcendentalnemu Zbawieniu, w którym to dziele polski interes narodowy mieścił się komfortowo w granicach błędu nawigacyjnego.

No i tak osiągnęliśmy to co mamy. Nawet post-sowiecka Rosja mogłaby być dla nas wzorcem do naśladowania. Tamtejsza władza we współpracy z Rosyjską Cerkwią stara się zaprowadzić ład moralny. Widać to wyraźnie choćby w produkcjach rosyjskich mediów, gdzie prawie każdy film, czy nawet „opera mydlana” stara się przekazać widzom zdrowe wartości. Pokazuje się negatywne skutki aborcji czy rozwodów, a nawet tak „delikatne” sprawy, jak negatywne rezultaty małżeństw Rosjanek z muzułmańskimi Arabami.

W III RP, posiadającej „europejskie elity” i nieskazitelny kościół katolicki, we wszystkich mediach głównego nurtu instruuje się „polskie panie”, jak najłatwiej zaakceptować związek z muzułmaninem, czy jak przyciągnąć do siebie murzyna. Ta demoralizacja i niszczenie resztek świadomości narodowej wśród (odpowiedzialnych za prokreację) Polek, jest perfidnym, świadomym programem „miękkiego ludobójstwa”, który nasilając się od lat nie powoduje żadnej reakcji nawet ze strony tych, którzy mienią się być „patriotyczną opozycją”.

Wydaje się, że dodatkowy komentarz do obecnej sytuacji nie jest potrzebny. Warto natomiast zadać pytanie, czy i kiedy uda się mieszkańcom III RP wydostać z szamba, w którym tkwią po uszy?


http://drnowopolskiblog.nowyekran.pl/post/87545,koszerne-spoleczenstwo-iii-rp

Ork.Fajny

2013-02-11, 07:24
Powiedz prost "Żydzi do gazu!" i nie ukrywaj się za takimi tekstami...

Cytat:

Nawet post-sowiecka Rosja mogłaby być dla nas wzorcem do naśladowania. Tamtejsza władza we współpracy z Rosyjską Cerkwią stara się zaprowadzić ład moralny. Widać to wyraźnie choćby w produkcjach rosyjskich mediów, gdzie prawie każdy film, czy nawet „opera mydlana” stara się przekazać widzom zdrowe wartości. Pokazuje się negatywne skutki aborcji czy rozwodów, a nawet tak „delikatne” sprawy, jak negatywne rezultaty małżeństw Rosjanek z muzułmańskimi Arabami.


"Post-sowiecka" Rosja to ta sama Rosja co za czasów Gorbaczowa tylko teraz można mieć "własną" firmę a właściciel wielkich zakładów nie pochodzi oryginalnie z partii...
Oni nie robią tego dla swoich obywateli tylko po to by utrzymać populację swoich i nie dopuścić do pojawianie się "demokratyczne groźniej" grupy skłonnej głosować na innych.
Poza tym Rosja nie kusi socjałem, ludzie są okradani przez rząd a usługi są miernej jakości i to jedyny powód braku napływu ludności.

Cytat:

W III RP, posiadającej „europejskie elity” i nieskazitelny kościół katolicki, we wszystkich mediach głównego nurtu instruuje się „polskie panie”, jak najłatwiej zaakceptować związek z muzułmaninem, czy jak przyciągnąć do siebie murzyna. Ta demoralizacja i niszczenie resztek świadomości narodowej wśród (odpowiedzialnych za prokreację) Polek, jest perfidnym, świadomym programem „miękkiego ludobójstwa”, który nasilając się od lat nie powoduje żadnej reakcji nawet ze strony tych, którzy mienią się być „patriotyczną opozycją”.


Ja proponuje ci wyznawać zasadę że państwa i telewizji interes nie leży w tym z kim Polski śpią bo to tylko ich sprawa...
Związanie się z murzynem czy arabem to żadna demoralizacji...

bloodwar

2013-02-11, 20:18
Zawsze mnie zastanawiało: czemu nazioli tak bardzo boli, że Polka woli Murzyna albo Araba niż ich? Czemu w każdym jednym tekście, nawet o tak szczytnym celu jak naprawa Ojczyzny i zdawałoby się odległym od moralizatorskich kazań na tematy łóżkowe, dostajemy w twarz zarzutem od kolesia, który martwi się czyimiś c*pkami - nie Twoja c*pka? To się od niej odpie**ol, martw się żeby Tobie na ku*asie nie siadł jakiś Murzyn, Żyd czy Arab a kobiety niech sobie robią co chcą, jak chcą i z kim chcą!

obrus

2013-02-11, 21:30
"Warto by w tym momencie zadać pytanie, jak to się stało, że udało się doprowadzić do takiego stanu Naród o tysiącletniej rozwiniętej cywilizacji i światowej klasy kulturze?" no coz 123 lata zaborow zssylki na sybir rusyfikacja germanizacja wielka emigracja no i mordy w katyniu miednojach komunizm terror ub no i walek z tzw okraglym stolem oraz obecnie demontaz panstwa sie zakonczył teraz beda znikac ludzie tzw seryjny samobojca....

Ork.Fajny

2013-02-11, 22:34
bloodwar napisał/a:

Zawsze mnie zastanawiało: czemu nazioli tak bardzo boli, że Polka woli Murzyna albo Araba niż ich?


Bo lewica wszędzie to na prawdę wpycha gdzie się da. Ludzie sami sobie pozostawieni robią co chcą i nikt się o nic nie czepia, ale kiedy zaczyna się rasizm w stylu lepiej wyjdź za murzyna/araba bo lepszy, to czemu mamy przepuszczać?

bloodwar

2013-02-12, 06:31
@Ork - czytam już trzeci raz Twoją wypowiedź i za ch*ja nie mogę zrozumieć, mógłbyś napisać po polsku?

Ork.Fajny

2013-02-12, 07:46
Jak będziecie k***a w telewizji zajmować się w jakimkolwiek stopniu tym, z kim kto ma spać albo próbować jakoś określać kto rzekomo z kim woli spać, to możesz liczyć że się hejt w stronę tej grupy pojawi.

Marc_

2013-02-12, 17:53
Co za gowno!

bloodwar

2013-02-12, 20:57
@Ork - zauważ, że to prymitywny, prawicowy pieniacz Hauer88 sugeruje komuś, z kim ma spać i określać się z góry z preferencjami z kim ma spać (co jest zaprzeczeniem tego, co Ty proponujesz by swoją postawą promować "niech ludzie pozostawieni sami sobie robią co chcą i nikt się nie czepia" - w pierwszym poście), Ty natomiast z góry zakładasz, że wybór Murzyna/Araba to błąd i nie należy go promować - dlaczego, skoro jest to zaprzeczenie tego, co sam piszesz w pierwszym poście? Jak można być tak durnym, żeby w tym samym temacie, post pod postem pisać dwie różne rzeczy?

Ork.Fajny

2013-02-12, 21:59
Promowanie kogokolwiek jest błędem. Czytaj a nie dopowiadaj sobie...