18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koszenie pedalarza

GeorgeHarvey1 • 2022-06-22, 14:50

Bęc...i jednego mniej

Exclip

2022-06-23, 09:34
marmar napisał/a:

Niby tak. Ale tak szczerze? W ch*j więcej razy widziałęm łamanie przepisów przez debili którzy mieli prawo jazdy. Włącznie z facetem który sobie przechoził przez środek pie**olnego skrzyżowania w Bytomiu, przez kilka pasów, ot tak, po czym wsiadł do auta. Nie pamiętam kiedy ostatni raz byłem świadkiem jak rowerzysta lub kiblarz ewidentnie złamał jakiś przepis w sposób zagrażający komukolwiek. Za to puszkarzy tyle ze mógłbym własny kanał na YT założyć.



To idze popatrz chwile swoich wspolbraci pedalarzu, nawet kolorow nie rozrozniaja na swiatlach

Nyrewesa

2022-06-23, 11:36
marmar napisał/a:

Niby tak. Ale tak szczerze? W ch*j więcej razy widziałęm łamanie przepisów przez debili którzy mieli prawo jazdy. Włącznie z facetem który sobie przechoził przez środek pie**olnego skrzyżowania w Bytomiu, przez kilka pasów, ot tak, po czym wsiadł do auta. Nie pamiętam kiedy ostatni raz byłem świadkiem jak rowerzysta lub kiblarz ewidentnie złamał jakiś przepis w sposób zagrażający komukolwiek. Za to puszkarzy tyle ze mógłbym własny kanał na YT założyć.



Zapraszam do każdego większego miasta do centrum. Napatrzysz się na popisy laikrowcow do woli.

Ci...........la

2022-06-23, 20:31
baronturbina napisał/a:

Jedyna mądra odpwiedź. Łap piwo



Kolejny mądry co się ch*ja zna na przepisach. I nie wie co to wyprzedzanie.

Same dzieci tutaj są

Mez

2022-06-23, 22:08
mjut dla oczów

Bul_od_bytu

2022-06-25, 19:06
Nie łaska zasygnalizować skręt?