18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Galin

2016-01-19, 20:52
Generalnie nie jestem jakimś miłośnikiem tych zjebów z Green Peace czy innych oszołomów, ale to mi się podoba. Pomysł prosty i wydaje się, że może być skuteczny i tani.

KolekcjonerDobrego

2016-01-19, 22:00
może z milion takich będzie ostatnio deską/koszem ratunku dla Brazylii w sprzątaniu tego ich syfu

KrisCFC

2016-01-19, 23:46
Galin napisał/a:

Generalnie nie jestem jakimś miłośnikiem tych zjebów z Green Peace czy innych oszołomów, ale to mi się podoba. Pomysł prosty i wydaje się, że może być skuteczny i tani.



Taniej byłoby jebnąć każdemu kto zostawia śmieci na plaży, w tym szczególnie pety po fajkach i kapsle... idioci pie**oleni... :evil:

_Azazel

2016-01-20, 01:05
Chyba raczej filtr do wody

Nutzz

2016-01-20, 01:11
No jasne. Korpok***y dyrektorskie nachapały się kasy i teraz pie**olą jak to "rzucili wszystko by zając się naturą" żyjąc z procentów od naprawdę popie**olonych sum.
Wk***ia mnie to. Zamiast powiedzieć prawdę, to jest "mam już tyle hajsu, że mogę mieć wyj***ne na pracę i zająć się (poniekąd słusznym) hobby" robią z siebie Jezusów nowej ery.

jaguar714

2016-01-20, 01:52
Tani? doczekaliście do końca aż powiedzieli ile to gówno kosztuje?

edit: przepraszam, w tym filmiku akurat nie podali.

Cena jednego takiego 'sea-bina':It is offering the Seabins for an early pledge of US$3,825, with shipping slated for November 2016 if all goes to plan.

:idzwch*j:

Metron45

2016-01-20, 02:36
Przeszukałem pół internetu by znaleźć jakim cudem to ustrojstwo nie napełnia się wodą. Nie jestem zagorzałym fanem nowinek fizycznych ale o stworzeniu perpetum mobile bym usłyszał.

Otóż widzicie nie pokazują końca tej rurki ponieważ jest tam najzwyklejsza w świecie pompa. Cała ta technologia to najzwyczajniejszy w świecie filtr.

Ci debile wpadli na pomysł przefiltrowania 1.332 miliardów metrów sześciennych wody na ziemi.
Brawo.