18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kostka jak skręcona

~Sunday • 2020-03-23, 09:57

Noga mu się powinęła, temu skejtu :-D

Salamus

2020-03-23, 10:21
kiedyś byłem na zawodach z koszykówki i sędzia kazała mi zdjąć okulary (a miałem wtedy jakieś -4 dioptrii) i się wyj***łem w obronie jak się typ we mnie wj***ł i sobie wyj***łem kostkę, wstałem i grałem bo nawet nikogo na zmianę nie było. Jak wróciłem do domu to kostka już była spuchnięta tak że jak byłem w szpitalu to nawet w gips nie włożyli i powiedzieli okładać na zimno i wypie**alać. Mecz przej***liśmy strasznie bo chcieliśmy głównie uciec z lekcji, a tamci mieli sale tylko do kosza także kozak.

Juzwa

2020-03-23, 11:13
"Noga mu się powinęła, temu skejtu :-D "
I ch*j w dupe jemu.

polakwrocek

2020-03-23, 12:37
Teraz to będzie mógł deskę side kick flipem obracać.

shoe5maker

2020-03-23, 12:48
Teraz węgorz......... kostka jak złamana...... na na na na na na.

Wiewór

2020-03-23, 13:16
Salamus napisał/a:

kiedyś byłem na zawodach z koszykówki i sędzia kazała mi zdjąć okulary (a miałem wtedy jakieś -4 dioptrii) i się wyj***łem w obronie jak się typ we mnie wj***ł i sobie wyj***łem kostkę, wstałem i grałem bo nawet nikogo na zmianę nie było. Jak wróciłem do domu to kostka już była spuchnięta tak że jak byłem w szpitalu to nawet w gips nie włożyli i powiedzieli okładać na zimno i wypie**alać. Mecz przej***liśmy strasznie bo chcieliśmy głównie uciec z lekcji, a tamci mieli sale tylko do kosza także kozak.



Nie masz teraz lekcji z przyrki na skype?

EdmundKemper

2020-03-23, 19:28
Chyba nie tylko skręciła. Może torebka stawowa została naderwana? Albo nawet złamała mu się noga? Kto to wie?