18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

karoldeicide

2013-10-09, 07:37
kononowidz jest jednym z nich - dla zwykłych ludzi to sweter ale dla wtajemniczonych...

pi...........ja

2013-10-09, 11:29
-zbadaj cały Wszechświat
-zbadaj inne Wszechświaty, jeśli teoria Wszechświatów-baniek jest prawidłowa
-zbadaj je na wszystkich planach egzystencji, nie tylko materialnym
-jeśli nic nie znajdziesz, masz prawo twierdzić że jesteśmy tu sami, ale i tak wszystkich to nie przekona.

gigaherc

2013-10-09, 12:41
Bzdura, że kosmici użyli kodowania ASCII... Możliwe, że ten pierwszy obrazek jest autentyczny, ale ten drugi przez kodowanie ASCII które to wymyślili sobie ludzie, a które nie było zawarte w pierwszym komunikacie wysłanym do obcych obala wiarygodność obydwóch. Kodowanie ASCII i wiadomość w języku Angielskim <lol>Gimbusy uwierzą, małpy uwierzą, iq<100 uwierzy<lol>.

minetek

2013-10-09, 18:27
NWC napisał/a:

Może i jest życie gdzieś na innych planetach, nie rozumiem tylko jednego.

Ziemia wysłała wiadomość drogą bezprzewodową że tak to ujmę, a ufo przyleciało sobie do nas specjalnie żeby wypie**olić kręgi w zborzu... no świetnie, nie mogli odpowiedziec tym samym sposobem? :D


a może oni to też "bezprzewodowo" zrobili - przeczytaj mój wcześniejszy koment o wyj***nych burakach

Black Joker

2013-10-09, 21:24
Jeśli istnieje jakaś inna cywilizacja podobna do naszej i to ona do nas pierwsza dotrze to jednym słowem będziemy mieli PRZEj***nE....

Obczajcie to na przykładzie nielicznych wiosek w ameryce płd do których nasz swiat nie ingeruje. Żyją sobie na pewnym obszarze nie mając pojęcia jaki wielki jest świat, a jak jakiś samolot im coś zrzuci albo odbije w zbożu to też pewnie uważają że to ufoludki

może inna cywilizacja postępuje podobnie z nami, czyli obserwuje nas ale na razie woli nie ingerowac w jakas mała, zacofana cywilizacje.



Jeśli istnieje jakaś inna cywilizacja podobna do naszej i to ona do nas pierwsza dotrze to jednym słowem będziemy mieli PRZEj***nE....

Ant1984

2013-10-12, 15:03
yt - Przekroczyć Horyzont Zdarzeń.
Polecam.