18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kosi kosi łapci vol. 30

phrontch • 2021-01-24, 19:43
Oprócz deskoterapii panna otrzymała darmowe usługi fryzjerskie, i to mimo lockdownu. Skąd więc ten płacz?







A kara za poniższy występek, mam nadzieję, że jej kochanka też dojadą


Zbysław

2021-01-25, 07:14
Jest taka polska piosenka o nich

Baldzi

2021-01-25, 08:28
spiritquake napisał/a:

Nie brzydka



No, jak ktoś jest zoofilem

piter1729

2021-01-25, 09:47
JaTylkonaChwile napisał/a:

co oni krwa kradli laptopy, ktore rosna na drzewach czy jaki ch*j?



U Ciebie na wsi nie ma takich wynalazków jak oświetlenie led?

:roll:

JaTylkonaChwile

2021-01-25, 10:25
piter1729 napisał/a:

U Ciebie na wsi nie ma takich wynalazków jak oświetlenie led?



nie wyobrazam sobie, zeby ktos chcial podpie**olic cos takiego - dlatego zapytalem. U nas we wsi nie ma elektryfikacji a co dopiero o ledach mowa.

Kutarate-Miszcz

2021-01-25, 13:17
Ale fryzjer następnym razem to niech zainwestuje w lepszy sprzęt bo się chłopina niepotrzebnie męczy w robocie :-D


PS: Swoją drogą to golenie złodziejek na łyso to zajebista sprawa. Nie trzeba takiej w więzieniu utrzymywać z pieniędzy podatnika, krzywda fizyczna jej się nie dzieje, za to codziennie rano, patrząc w lustro (przez najbliższe minimum 2 lata) będzie utrwalać sobie w pustej bani że kradzież to ch*jowy pomysł :-D

ar...........up

2021-01-25, 22:18
Coś z nią nie tak, chyba naćpana. Do tego skóra i kości. Patologia kradnie gówniane lampy ledowe, potem karę wymierza jej inna patologia.
Niedawno ktoś zaj***ł mi z działki kran od wody, na skupie złomu dostanie pewnie 3 złote. Żul jakiś żałosny, podobnie jak ta laska.

svenio

2021-01-26, 08:22
Fiodorsky napisał/a:

Niech się cieszy że jej nie wyr*chali



Skąd ta pewność xr

apsiki

2021-01-26, 10:11
k***a u nich te noże to chyba wszystkie tak tępe jak większość z nich, dlatego zaczęli do siebie strzelać, choć też z niernymi efektami dość często. 8-)