18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kościół

best99 • 2012-08-01, 09:57
Czy wiecie, że jeśli do słowa KOŚĆIÓŁ dodamy pare i odejmiemy pare liter wychodzi słowo SZATAN?

Szach mat drodzy chrześcijanie

biceps

2012-08-01, 21:33
kościół już dawno powinien być odłączony od państwa . Tak właściwie to katolicy są jak niewolnicy , nobo jeżeli ktoś daje sobą pomiatać i słucha jak ma życ no to jest poprostu niewolnikiem . A te pedofile w czarnych sukienkach tylko żerują na starszych ludziach na czele z tym biznesmenem z torunia .

czitosik

2012-08-01, 21:37
BongMan napisał/a:

O ile wiem, Szatan nie niszczy mojego kraju. Kościół tak. Wolę więc Szatana.



Nie jestem żadnym zagorzałym katolikiem, ale chyba wyciągasz niewłaściwe wnioski. Nasłuchałeś się TVN-u czy w gimbazie tak gadają? Lepiej zajmij się wymyślaniem nowych żartów, bo one lepiej Ci wychodzą. Na przyszłość: nie obrażaj czyjejś wiary.

al...........10

2012-08-01, 21:38
bubr32 napisał/a:



nie działa k***a!


Dziwne, u mnie działa. Zapłać jej, może bierze z góry :ok:

Mi...........13

2012-08-01, 21:49
czitosik napisał/a:



Nie jestem żadnym zagorzałym katolikiem, ale chyba wyciągasz niewłaściwe wnioski. Nasłuchałeś się TVN-u czy w gimbazie tak gadają? Lepiej zajmij się wymyślaniem nowych żartów, bo one lepiej Ci wychodzą. Na przyszłość: nie obrażaj czyjejś wiary.





Nie widziałem nigdzie nic, gdzie jest napisane że nie można obrażać debili, zwłaszcza na sadisticu.

sadystaxx

2012-08-01, 22:15
BongMan napisał/a:

O ile wiem, Szatan nie niszczy mojego kraju. Kościół tak. Wolę więc Szatana.



Jak ci nie pasuje to wyjedź do jakiegoś islamskiego kraju :-D Raczej pewne, że nie pisnąłbyś tam złego słówka o allahu :-)

Zresztą tzw. kraje ateistyczne też powoli są zalewane przez tych pojebów w łachmanach.

Osobiście uważam, że bogowie istnieją - my sami ich stworzyliśmy... :-P
A tak poważnie to niespecjalnie mi przeszkadza to, że istnieje taka instytucja jak Kościół Katolicki. Żaden ksiądz nie próbował mnie ukamienować za moje poglądy. Biskupi nie próbowali mi podłożyć bomby pod auto.
Kościół ma swoje grzechy - to fakt. Ale przestańcie pie**olić, że Kosćiół was wyzyskuje czy niszczy nasze państwo. Wyzysk i niszczenie to raczej specjalność sk***ieli z wiejskiej.

TamGdzies

2012-08-01, 22:22

~BongMan napisał:
O ile wiem, Szatan nie niszczy mojego kraju. Kościół tak. Wolę więc Szatana.



HAHA..wcale :D

malvo

2012-08-01, 22:46
Hej hej j***ny nastoletni debilku , wiedz , że Kościół Katolicki uznaje istenienie Szatan , zarówno jak Jezusa i innych ludzi . Radze sie doeudukowac , jeszcze cie przecwe*a , ze ci dupsko peknie w przyszlosci .

kroplowa

2012-08-01, 22:49
@up ojoj nie wiem czy dostaniesz za to pokutę..

memphis564

2012-08-01, 22:55
COPY CAT!! Nie dosc ze skopiowal z kwejka... to do tego z beldem ortograficznym, czasami dziwie sie z jakimi to ludzmi musze dzielic ten swiat...

Javen

2012-08-01, 23:02
borisklinga napisał/a:

Na pierwszy rzut oka w ciągu liczb: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, nie ma ósemki, ale jeśłli przyjrzymy się jeszcze rez: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13 to ÓSEMKI nadal tam nie ma.



Jako ciekawostkę dodam, iż ta sztuczka udaję się tylko, gdy w ciągu tych liczb nie ma ósemki.

Doktór

2012-08-01, 23:11
BongMan jaki antyklerykał hehe.

Może zrób czarnym konkurencję i załóż swój kościół? Bogiem będzie Wielki Suchar a modlitwą wypisywanie sucharów na sadolu. Według tych kryteriów byłbyś kimś w rodzaju Jezusa, albo Buddy.

:trollencjusz:

pieto90

2012-08-01, 23:14
@up, ale przecież ta ósemka tam jest :D

Zl...........ny

2012-08-02, 00:16
Rozumiem, że przywykliśmy do sucharów jakie serwuje nam BongMan i inni chorzy umysłowo, ale ten kawał jest całkiem niezły. Sęk w tym, że żart wyśmiewa właśnie wszystkich kinder-ateistów i innych oszołomów atakujących kościół jako największe zło tego świata. To tak jakby ktoś nie zrozumiał i się na darmo spinał ;)

Loaloa

2012-08-02, 00:56
Cytat:

Nie jestem żadnym zagorzałym katolikiem, ale chyba wyciągasz niewłaściwe wnioski. Nasłuchałeś się TVN-u czy w gimbazie tak gadają? Lepiej zajmij się wymyślaniem nowych żartów, bo one lepiej Ci wychodzą. Na przyszłość: nie obrażaj czyjejś wiary.



A to już problem wiary, że taka obrażalska.

Człowiek Drzewo

2012-08-02, 01:43
A jeśli katolicyzm i inne wiary jest wytworem szatana? Po to by nas omamic i wzajemnie wytepic?