18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

kosa w łapę

zajebaliminick • 2014-05-23, 18:57
No cześć,dużo już czytałem na sadolu historii o samoobronie i niesprawiedliwych wyrokach co do czynów popełnionych przez osobę która się broniła.
To teraz może ja coś od siebie dodam bo i mnie taka akcja nie oszczędziła.
Idę sobie z koleżanką (dość urodziwą,aczkolwiek bez penisa) po pewnej okolicy w centrum miasta na spacerze,były to godziny wieczorne.
...Nagle ch*j wie skąd napotkaliśmy jej faceta,bardzo zazdrosny typ-psycho partner.
Widać było po kolesiu,że jest niezadowolony tym,że idę sobie z jego dziewczyną na spacerze (czysto koleżeńsko) i ochoczo kierował swoją zaciśniętą pięść w moim kierunku,dokładnie w okolice twarzy.
Jako iż refleks mam dość dobry a noszę ze sobą codziennie nóż to chcąc nie chcąc/akcja-reakcja chwyciłem za nóż i zablokowałem cios ostrzem wbijając mu ostrze między paluchy.
Nie dość,że koleś jest jakiś psychiczny to jeszcze raczył podać mnie czym prędzej na policję.
Sprawa trafiła do sądu,długo czekać nie musiałem.
Pierw sąd skazał mnie na 5 lat w zawieszeniu na 2 lata + 800 PLN odszkodowania dla psycho faceta mojej koleżanki.
Ale moi kochani rodzice odwołali się od wyroku i pomogli mi się uporać z sądem więc dosadzili mi 2000 PLN + wcześniej wspomniane 800 PLN.
AAAAAAAAAAaaaaaale na szczęście ogarnąłem się (debil ja) że przecież jest monitoring na mieście (sąd na to nie wpadł bo i po co),więc mając świadka + nagranie z monitoringu podczas 3-ciej rozprawy było już pozamiatane zostałem oczyszczony z zarzutów celowego uszkodzenia ciała i było tylko tyle,że reagowałem w obronie koniecznej.
Lecz to nie koniec,koleżanka z nim zerwała i wystąpiła o zakaz zbliżania się z jego strony ponieważ groził jej iż ją zabije i zgwałci (wiem był by spoko materiał na harda ale nie tym razem).

Także "Jeszcze Polska nie zginęła..."

P.S Wiem długie,ale przynajmniej jest jakaś sprawiedliwość.
Nie było bo własne
Miałem wtedy lat 17

lajtek12

2014-05-23, 19:01
fajnie wiedzieć że nie tylko ja chodzę z nożem po mieście jak mam sie spotkać z jakaś laska ...

ziehzeit

2014-05-23, 19:01
Pięć lat w zawieszeniu na dwa? k***a mać nasze prawo naprawdę jest dzikie. :lol:

Ezoteryk

2014-05-23, 19:03
Już to widzę koleś wymierza cios w twoją twarz, a ty jak Bruce Lee w 1 sekundę wpie**alasz mu nóż w łapę, bajki opowiadaj dziewczynką z gimnazjum może uwierzą i por*chasz.

Eravier

2014-05-23, 19:29
zaj***liminick napisał/a:

(dość urodziwą,aczkolwiek bez penisa)



Dobra, dobra. Nas nie oszukasz.

binladden

2014-05-23, 21:07
Z penisem czy bez, niewazne. Por*chales?

Wybredny_Marian

2014-05-23, 21:10
Ona niby nie maiała ku*asa a ten jej chłopak to krypto pedał. wszystko jasne

Szron

2014-05-23, 21:23
A co to za kozik nosiłeś?
Możesz dać zdjęcie?
A no i wymiar. Bo chyba do 10 cm. można nosić bez obawy że w razie "trzepania" przez psy coś im nie przypasuje.

SzalonePalce

2014-05-23, 21:32
Ezoteryk napisał/a:

Już to widzę koleś wymierza cios w twoją twarz, a ty jak Bruce Lee w 1 sekundę wpie**alasz mu nóż w łapę, bajki opowiadaj dziewczynką z gimnazjum może uwierzą i por*chasz.



Przecież napisał, że po kolesiu widać było, że coś szykuje więc pewnie sięgnął do rękojeści za wczasu.
Naprawdę nie trzeba zawsze cisnąć od razu hejtu tylko można pomyśleć najpierw.

~DMT

2014-05-23, 22:32
Szron, nie ma przepisu określającego długość ostrza. Możesz zapie**alać po mieście nawet z mieczem i nic z tego powodu Ci nie zrobią. Zakazane natomiast jest posiadanie tzw broni białej ukrytej, czyli czegoś co nie wygląda na broń, czyli powiedzmy ostrze ukryte w parasolce,lasce,długopisie itd. Tak jestem ekspertem.

hypnos

2014-05-23, 23:06
Wejdźcie na knives*pl, portal trochę suchy i administracja się tam delikatnie mówiąc, zasiedziała, ale można znaleźć dział z opisami takich przypadków. Logujecie sie na własna odpowiedzialność ;) trochę im tam ostatnio na forum rozrabiają, to i nerwowi i opryskliwi dla nowych. Takie tam podziały władzy i wpływów, jak to w prywacie ;)

massq

2014-05-23, 23:21
A ch*j, skorzystam z tematu. Możecie polecić jakiś mały, poręczny i wygodny nożyk, który można nosić cały czas przy dupie i w razie potrzeby szybko go wyciągnąć?

MateuszMmz

2014-05-23, 23:22
@lajtek12 To jest nas trzech. Ja jakoś czuje sie pewniej chodząc po mieście z nożem ;)

byszek

2014-05-23, 23:23
Dobra dobra niby taki biedny, skazany a chodzi po ulicach z nożem, laski maji i przekłuwa łapy biednym zazdrosnym i odrzuconym chłopakom swym ostrzem

Ol...........up

2014-05-23, 23:28
@massq przy obecnych przepisach znacznie praktyczniejszy jest zwykły gaz pieprzowy. Jeżeli się trochę potrenuje to skutecznością może dorównywać zwykłej broni białej, a konsekwencje prawne praktycznie zerowe (o ile jest to rzeczywiście obrona).