18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Kosa" by John Snow

ASAKKU • 2014-06-14, 15:01
Potraktowanie "Kosą" wg Johna Snow :terror:


mieszko234

2014-06-14, 15:17
Zajebisty moment , piwko się należy :D

dsk4rav

2014-06-14, 15:48
Cóż to za film ?

juby0001

2014-06-14, 15:54
KudłatyJDM napisał/a:

Cóż to za film ?



no co Ty? nie poznajesz? Król Lew

TheByQ

2014-06-14, 15:54
Gra o tron

floojd

2014-06-14, 16:39
To nie jest forum zj***nych seriali. Rozumiem raz czy dwa coś wrzucić. Ale żeby napie**alać tymi fragmentami jak z pepeszy ? Opanujcie się do k***y nędzy!

SirWilly

2014-06-14, 17:19
1. Jon, a nie John
2. Był to Edd Cierpiętnik

ASAKKU

2014-06-14, 17:23
SirWilly napisał/a:

1. Jon, a nie John
2. Był to Edd Cierpiętnik



1. Jeden ch*j... W sumie mogłem nawet napisać Dżon... k***a...
2. Ale k***a pomysł "Dżona"...

saves

2014-06-14, 18:15
To już wiem dlaczego mur nie odpłynął. Był zakotwiczony. :)

Qwertyliusz

2014-06-14, 20:37
k***a! Więcej nie zagram w Call of Duty! Oo

zuku73

2014-06-14, 20:51
floojd napisał/a:

To nie jest forum zj***nych seriali. Rozumiem raz czy dwa coś wrzucić. Ale żeby napie**alać tymi fragmentami jak z pepeszy ? Opanujcie się do k***y nędzy!



A co wolisz konie w basenie, nudne ''komplikacje'' stłuczek i kwejkowskie gówno? ch*j z tym, że sceny z GoT często się tu znajdują, ale są wystarczająco dobre żeby się tu znaleźć. Poza tym masz 0 tematów więc japa i wrzuć coś sadolowego.

Calatin

2014-06-14, 21:29
No tak tylko zauważ że jak kogoś to interesuje to ogląda ten serial i te sceny zna więc nie ma powodu żeby je wpie**alać na każdy możliwy portal gdzie można je wpie**olić bo fani lubią do tego fapać chyba po 20 razy.

mietnet

2014-06-14, 21:30
zawsze znajdzie sie jakas wsza ktora bawi sie w detektywa i sprawdza ile tematow maja poszczegolni komentujacy, zalosne...

lo...........us

2014-06-14, 22:51
ASAKKU napisał/a:


2. Ale k***a pomysł "Dżona"...



Pomysłem Jona było jedynie wydanie rozkazu użycia 'kosy' która zdobi mur już od dawna tak jak wiele innych sposobów obrony. Jedyna osoba która wpadła i wykonała coś podobnego to Tyrion i jego jebitny łańcuch w królewskiej przystani. Pisze tylko taką ciekawostkę a nie żeby cie poprawiać jakby co :P

Cały odcinek był naprawdę świetny i o ile musieli zmienić sporo rzeczy żeby pasowało pod format TV to dobrze się to im udało. Jedynie razi mnie ubicie Grenna i Pypa którzy w książkach żyją, okazuje się że prócz grubasa Samowi nikt znajomy nie zostanie - tutaj widać oczywiste eliminowanie kolejnych ryjów przychodzących po wypłaty :)

ASAKKU

2014-06-14, 23:01
lordtorus napisał/a:



Pomysłem Jona było jedynie wydanie rozkazu użycia 'kosy' która zdobi mur już od dawna tak jak wiele innych sposobów obrony. Jedyna osoba która wpadła i wykonała coś podobnego to Tyrion i jego jebitny łańcuch w królewskiej przystani. Pisze tylko taką ciekawostkę a nie żeby cie poprawiać jakby co :P

Cały odcinek był naprawdę świetny i o ile musieli zmienić sporo rzeczy żeby pasowało pod format TV to dobrze się to im udało. Jedynie razi mnie ubicie Grenna i Pypa którzy w książkach żyją, okazuje się że prócz grubasa Samowi nikt znajomy nie zostanie - tutaj widać oczywiste eliminowanie kolejnych ryjów przychodzących po wypłaty :)



Bardzo ci współczuję, że jeszcze nie r*chałeś, ale daj już spokój no....