18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koronowirus...

mariusz3pl • 2020-02-21, 09:03
...albo inne ch*jostwo dopada piłkarzy podczas meczu :shock:
Ajax vs Getafe





Różowy? :hitler:

wwo19994

2020-02-21, 09:20
Dobrze k***a dindu zrobil... zarabiają krocie, niby sportowcy a p*zdy wszyscy jak leci...

freaky

2020-02-21, 09:25
To murzyn, więc obstawiam ebolę.

Gamera

2020-02-21, 09:39
Nie lubię piłki nożnej bo to grają takie pipki. Większość z was uważa American football za coś głupiego, ale tam trzeba grać taktycznie i myśleć, bo kto nie myśli to kończy karierę. Jak zawodnik nie będzie czujny to dostanie takiego strzała, że kask poleci dalej jak widzi. Jak zawodnik nie będzie prawidłowo biegł i nie będzie obserwował otoczenia to może mieć złamaną nogę lub zwichnięte kolano. Kilka sekund i po karierze, a w piłce nożnej komar ugryzie i gość płacze.

SpeedyG

2020-02-21, 10:08
@upy
Piłka nożna jest tak popularna, bo każdy może w nią grać i wystarczy tylko piłka.

Policeman

2020-02-21, 11:51
Gamera napisał/a:

Nie lubię piłki nożnej bo to grają takie pipki. Większość z was uważa American football za coś głupiego, ale tam trzeba grać taktycznie i myśleć, bo kto nie myśli to kończy karierę. Jak zawodnik nie będzie czujny to dostanie takiego strzała, że kask poleci dalej jak widzi. Jak zawodnik nie będzie prawidłowo biegł i nie będzie obserwował otoczenia to może mieć złamaną nogę lub zwichnięte kolano. Kilka sekund i po karierze, a w piłce nożnej komar ugryzie i gość płacze.



A to gladiatorzy, nie jak ci w rugby - pipki w ochraniaczach kaskach, zbrojach... a nie, zaraz...

Juzwa

2020-02-21, 12:12
Złota Malina wędruje do aktora z nr 49.

Prowler27

2020-02-21, 16:22
Fragment wyrwany z kontekstu. Różowy dindu parodiuje diundu w niebieskim po tym ja się przewrócił po lekkim kontakcie.

C0C0JUMBO

2020-02-21, 17:27

Pozdrawiam dziękuję dobranoc

siwybis

2020-02-21, 18:35
Jak komuś chcesz dać po ryju to najlepiej piłkarzowi. Na 100% nie odda tylko się popłacze.

kaelem

2020-02-21, 19:38
Koronawirus k***a.

hanskloswas

2020-02-22, 00:47
Udawanie w piłce będzie tak długo jak będą z tego korzyści... ile razy sędzia puszczał grę jak zawodnik był faulowany ale utrzymał się na nogach. Dlatego przy nawet lekkim kontakcie, pilkarz pada jak rażony. A jak padnie wyjątkowo przekonująco to żółta a nawet czerwona kartka dla przeciwnika. Jak już sędzia gwizdnie faul, to zawodnik udaje że go boli, żeby nie wyszło że robił sędziego za ch*ja bo drugi raz nie gwizdnie faulu. W rugby czy footbolu amerykańskim na tym polega ten sport, jeśli przeciwnik jest przy pilce, trzeba go powalić. Także nie rozumiem porównywania tych sportów. Jakoś na treningach w piłce nożnej, w jakiś gierkach wewnętrznych, nie widziałem udawania, bo ch*ja z tego jest. A jak trafi się faul na treningu to nie raz rzucają się sobie do gardeł, że kolegę z zespołu naraża na kontuzje, i nie ma leżenia i płakania bo co to da. Ale twardziele z sadistica tego nie rozumieją, oglądają footbol amerykański żując szkło i popijają kwas akumulatorowy.

Gamera

2020-02-24, 10:06
Policeman napisał/a:

A to gladiatorzy, nie jak ci w rugby - pipki w ochraniaczach kaskach, zbrojach... a nie, zaraz...



Nie podoba mi się rugby bo oni głównie się macają, latają jak barany i to podnoszenie zawodników jak w jeździe figurowej(często podnoszą ich za jaja LOL).
FA jest bardzo taktycznym sportem i kontaktowym, o kilka poziomów wyżej niż rugby