18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koronawirus w Warszawie

nightwood • 2020-03-16, 20:04
Tak wyglądała Warszawa wczoraj, czyli w niedzielę 15 marca, w piękny słoneczny dzień. Ludzi na Starym Mieście i w centrum prawie wcale nie było, a w pustych uliczkach hulał tylko wiatr.

Pełna Galeia na moim blogu










































Byku35

2020-03-17, 09:21
jak w koreji pułnoc

leonfun

2020-03-17, 09:26
Poprawiłem:

W ostatnich dniach możemy podziwiać Warszawę w wersji bez SŁOIKÓW!

disturbed666

2020-03-17, 09:34
Wczoraj byłem w Lidlu, bez kolejek wszystko co potrzebowałem było

Ra...........pp

2020-03-17, 09:47
disturbed666 napisał/a:

Wczoraj byłem w Lidlu, bez kolejek wszystko co potrzebowałem było



Tylko kurczak kurcze za 25 zeta -.-

CASSIUSmay

2020-03-17, 10:30
Tak tak. Wcale zdjecia nie robione o 6 rano w niedzielę :) to u nas w Zielonej Górze (tak tej od pacjenta zero) jest więcej ludzi na ulicach. Dlatego nie uwierzę w yen fejk. Ktoś myśli, że zajebisty materiał zrobi... :!: :!: :!:

NafazowanyKoleś

2020-03-17, 10:52
CASSIUSmay napisał/a:

Tak tak. Wcale zdjecia nie robione o 6 rano w niedzielę to u nas w Zielonej Górze (tak tej od pacjenta zero) jest więcej ludzi na ulicach. Dlatego nie uwierzę w yen fejk. Ktoś myśli, że zajebisty materiał zrobi...



Gdybyś nie był tępym dzbanem to miałbyś jakiekolwiek pojęcie o świecie który cię otacza i nie robiłbyś z siebie błazna.

Wschód słońca 15 marca w warszawie był o 5:49. Spójrz gdzie jest słońce na nagraniu. Już rozumiesz jak tępym gównem jesteś?

Szycha929

2020-03-17, 11:00
Jest nie zalecane wychodzenie z domu ale musiał się znaleźć jeden co wyjdzie żeby zdjęcia porobić :roll:

~Beny

2020-03-17, 11:48
CASSIUSmay napisał/a:

Tak tak. Wcale zdjecia nie robione o 6 rano w niedzielę to u nas w Zielonej Górze (tak tej od pacjenta zero) jest więcej ludzi na ulicach. Dlatego nie uwierzę w yen fejk. Ktoś myśli, że zajebisty materiał zrobi...



Zerknij tu https://www.worldcam.pl/kamery/polska/warszawa albo na każdą inną stronę, na której są kamery online z miast w różnych częściach świata.

Ca...........on

2020-03-17, 12:31
Dawniej w Warszawie właśnie tak wyglądały ulice i nikogo to nie dziwiło. Było normalnie... Nienormalność zaczęła się od czasów, kiedy rządy przejęła PO.

Su...........wn

2020-03-22, 21:49
Daj na luz z gówno polityką.

Da...........n2

2020-03-25, 07:58
NafazowanyKoleś napisał/a:

Gdybyś nie był tępym dzbanem to miałbyś jakiekolwiek pojęcie o świecie który cię otacza i nie robiłbyś z siebie błazna.
Wschód słońca 15 marca w warszawie był o 5:49. Spójrz gdzie jest słońce na nagraniu. Już rozumiesz jak tępym gównem jesteś?



A ty jełopie kiedykolwiek widziałeś Warszawę o 6 rano? Nie zapewne. To po ch*j otwierasz dupę. Tak na marginesie to obecnie w Zielonej Górze, w tygodniu ludzi jest mniej na ulicach niż w niedzielę.