18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koronawirus

Qunda • 2020-03-04, 17:04
Koronawirus już w Polsce. Brak maseczek ochronnych? Spokojnie, bierzmy przykład z innych.










silwerbalk

2020-03-04, 19:33
@wojtas09999

Jedynie tybet się ostał jak widzę.... No nic tylko bukować bilet i zapie**alać tam

:-|

dignogato napisał/a:

Wuhan-400 już w Polsce kropka
Wirus atakuje mózg kropka
Użytkownicy Sadistic.pl bezpieczni kropka



Nadajesz z piwnicy.... U nas bunkrów nie ma ale też jest spoko mam jeszcze 3 tigery i puszke ananasa myśle że jak będę to raconować z głową to starczy mi to na 2 tygodnie.... Potem mam zamiar przeszukiwać miasto i szperać po spalonych sklepach oraz samochodach jeśli kogoś spotkam to wymijam go szerokim łukiem i omijam kontakt jeszcze brakuje by mnie odj***li o oj***li baze wypadową potem pomyślę co dalej

Ja...........ro

2020-03-04, 21:06
>badz koronawirusę
>Wpadnij do polszy
>Zarażasz
>Maja wybejane na ciebie
>w koncu diagnoza, zadna korona to kupawirus i leczo jak przeziebienie
>Git wygranko, masowe zarażanko lol
>Polaki chodza sie diagnozowac
>Lekarze daja L4 i wysylaja do domu komunikacja
>Polaki masowo chodza do lekarzy po L4, obowiazkowa modlitwa w kosciele, wizyty u szwagrów bo wolne
>Plague Inc - easy mode on
>Na wizycie u lekarza pada jedno podstawowe pytanie
>Czy mozna pić panie doktorę?
>Można, jeszcze jak xD
>Wtf.jpg przeciez jesteś wirusę na który nie ma leku
>L4 alkoevent.exe
>Nie masz szans, za duze stezenie
>Umierasz

Pr0sadolEXTREME

2020-03-04, 21:47
Jeżeli coś wygląda głupio ale działa to to nie jest głupie.

atomboy

2020-03-04, 21:50
Ja własnie skończyłem butelkować nalewki i bimberek k***a nic mnie nie ruszy z garażu XD

Ferment

2020-03-04, 22:19
Przywlek z Niemiec bo nie pił w autobusie to nie Polak!

bobannnn

2020-03-04, 22:38
A ten sierściuch to co tajniak jakiś :roll:

WolfSiberia

2020-03-04, 23:08
Rzygać mi się chce k***a tym koronawirusem. Ileż można o tym pie**olić. ch*j mnie zaraz strzeli i krew jasna zaleje

Angevil

2020-03-05, 00:17
Fajne obrazki - te żarty o corona virusie są tak suche że jak będzie kolejna powódź to wydrukuje je, porozkładam na ziemi i wchłoną cała falę.

DzidaZawodnik

2020-03-05, 11:45
Zastanówcie się dlaczego lewica sieje taką srogą propagandę na temat wirusa. Chyba najbogatsi komuniści niemogąsobie wybaczyć, że rewolucja niewybuchnie za ich życia i trochę przyspieszają proces. dla mnie jest pewne, że od teraz wirusy będą już z wyższej półki.

pixie33 napisał/a:

Ludzie niepotrzebnie sieją panikę....



to nie ludzie, a lewicowcy. Dokładniej niespełnieni humaniści po renomowanych uczelniach, których wykorzystuje się do siania propagandy w "niezależnym" internecie.

ellsworth

2020-03-05, 19:10
A wiecie dlaczego tak jest? Internet, media społecznościowe, instagramy, tweetery, itp.
Taka epidemia jest co kilka lat, ale wcześniej siać panikę mogły tylko media, które robiły to w miarę odpowiedzialnie, a obecnie byle debil z telefonem, aby nabić jak najwięcej lajków, zdobyć jak najwięcej followersów itp. kreuje apokalipsę. Daleko nie trzeba szukać w celu znalezienia porównania - pożary lasów czy to w Australii czy Amazonii. CO ROKU płoną, często na znacznie większą skalę. I co? I przec całe stulecia było NIC, jeszcze kilka lat temu co najwyżej zobaczyłibyście 5 s obrazek w telewizji że Australia walczy z ogniem, a obecnie przez debili z komórkami kreuje się taki pożar jak zagładę całego kontynentu a może i świata. Znaleźliśmy się w punkcie zwrotnym. Internet połknął swój ogon i będzie się staczał w niebyt, bo każdy rozsądny będzie się odcinał od tego śmietnika jakim się stał. Jak porównać do internetu sprzed 20 lat... to tego się nie da porównać! Totalny upadek.

suborg

2020-03-06, 11:17
Dobrze że ten kot jest w kółku bo bym nie zauwazyl