18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koronawirus już do nas płynie ze ściekami.

T3RMINATOR • 2020-01-31, 14:56
Tymczasem w Chinach ludzie próbują uciec z obszarów zainfekowanych wirusem alternatywnymi środkami, ponieważ wszystkie drogi są zamknięte i strzeżone przez wojsko.Zarażonych jest ponad dziewięć tysięcy osób, około 200 osób zmarło.
Trochę jak ucieczka z Korei Północnej tyle że gorsze konsekwencje dla ludzkości.

silwerbalk

2020-01-31, 17:42
Przypomniał mi się film ucieczka z los angeles.... Prawie taka sama sytułacja co tam :lol: k***a czemu nikt tych tratw nikt nie ostrzeliwuje :roll:

piter1729

2020-02-01, 07:56
silwerbalk napisał/a:

Przypomniał mi się film ucieczka z los angeles.... Prawie taka sama sytułacja co tam k***a czemu nikt tych tratw nikt nie ostrzeliwuje



Sytułacja... Orzesz ch*ju złoty! Nie widziałem nigdy takiego babola...

DzidaZawodnik

2020-02-01, 09:45
Tak k***a, strzegą wszystkie drogi, ale drogę rzeczną zostawili, bo nie da się nią podróżować?

k***a jacy wy jesteście bezdennie głupi.

Tak cy inaczej USA rospyli wirus w innych częściachświata,żeby bezmózgie białaski znalazły sobie kozła ofiarnego swojej niedoli.

Po drugie filmik może mieć 20 lat, ale nie musi.

PA...........A1

2020-02-01, 15:13
Nie strzelają
Nie ma cycków
Nie ma piwa

toke

2020-02-02, 13:09
Tak, owszem, rzek nie pilnują z prostej przyczyny, tam tylko ok 2% ludności potrafi pływać! Ale zobaczcie, jak ludzie musza byc zdesperowani,żeby nie potrafiąc pływać, decydować sie na przeprawę rzeką i to na byle czym!!!