18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Korona-party

freaky • 2020-03-16, 12:52
Już jutro (17 marca 2020) przypada rocznica śmierci cadyka Elimelecha, nad którego grobem, co roku modlą się i upijają setki, jeśli nie tysiące, chasydów. W tym roku na obchody miała przybyć do Leżajska rekordowa liczba 30 000 żydów, ale na szczęście koronawirus pokrzyżował ich plany.
W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną burmistrz miejscowość podjął decyzję o zakazie organizacji pielgrzymek starozakonnych. Niestety, grupa chasydów zlekceważyła decyzję włodarza miasta. Pierwsi żydzi już w niedzielę przyjechali do Leżajska.
O zaistniałej sytuacji poinformował mieszkaniec i opublikował w sieci nagranie, na którym widać pierwszych chasydów zmierzających w kierunku grobu Elimelecha. Kto wie czy jeszcze więcej Żydów nie przybędzie dzisiaj i jutro w rocznicę śmierci cadyka.

Pojawia się pytanie jak zorganizowana grupa obcokrajowców ominęła zakaz podróży i przybyła do Polski. Może okazali polskie paszporty, które tak ochoczo rozdawali obywatelom Izraela? Czy do komór też tak się pchali? Jeden rabin powie tak, a inny powie nie.




KoniecZartow

2020-03-16, 12:59
Są ludzie/grupy ludzi, których nienawidzi się nie bez powodu. :hitler:

Krzysztof3

2020-03-16, 13:01
Słucha radia dla debili RMF fefem.

Zi...........an

2020-03-16, 13:04
Gdybyś nie był gojem byś znał odpowiedz a tak nie dowiesz się co mój lud robi



KoniecZartow napisał/a:

Są ludzie/grupy ludzi, których nienawidzi się nie bez powodu.



Na przykład brudnych polaków ?

freaky

2020-03-16, 13:06
Zimerman napisał/a:

Gdybyś nie był gojem byś znał odpowiedz a tak nie dowiesz się co mój lud robi


Nieoficjalnie, poza wk***ianiem mieszkańców robi to




Zi...........an

2020-03-16, 13:11
UP



Cymes to polska koszerna wódka ziemniaczana więc nie ma potrzeby zabierać własnego

silwerbalk

2020-03-16, 13:14
Zimerman napisał/a:

Gdybyś nie był gojem byś znał odpowiedz a tak nie dowiesz się co mój lud robi

Na przykład brudnych polaków ?



Czekaj czekaj Goyje nie są już takie głupie.... Czekam na to aż was z tamtąd wypie**olą araby... I ten cały koronawirus to wasza sprawka ja to wiem Zimerman.... A teraz orosze dzwoń do mossadu

:->

Zi...........an

2020-03-16, 13:27
silwerbalk napisał/a:

Czekam na to aż was z tamtąd wypie**olą araby... I ten cały koronawirus to wasza sprawka ja to wiem Zimerman....


"w sumie w Iranie potwierdzono już 10 tys. przypadków i ponad 429 zgonów. W ciągu ostatniej doby liczba osób zakażonych wzrosła o 1075 " więc raczej arabom się nie uda nam naskoczyć :D
a jak tylko w demokratycznych wyborach wygra państwo islamskie będzie można walnąć bombę atomową w sam środek dupy

niefrasobliwamariola napisał/a:

krótko, h*j z nimi.



zgadzam się z tobą mieszkańcy Leżajska powinni nie mieszać się w nieswoje sprawy :D

silwerbalk

2020-03-16, 13:32
Zimerman napisał/a:

"w sumie w Iranie potwierdzono już 10 tys. przypadków i ponad 429 zgonów. W ciągu ostatniej doby liczba osób zakażonych wzrosła o 1075 " więc raczej arabom się nie uda nam naskoczyć
a jak tylko w demokratycznych wyborach wygra państwo islamskie będzie można walnąć bombę atomową w sam środek dupy



A kto powoedział że to akurat musi być wybrane demokratycznie państwo islamskie :hitler: przyjmujcie paru uchodzców noo wy k***a faszystowskie świnie..... Zimerman chcesz się kopać z koniem to prosze bardzo....

Zimerman napisał/a:

"w sumie w Iranie potwierdzono już 10 tys. przypadków i ponad 429 zgonów. W ciągu ostatniej doby liczba osób zakażonych wzrosła o 1075 " więc raczej arabom się nie uda nam naskoczyć
a jak tylko w demokratycznych wyborach wygra państwo islamskie będzie można walnąć bombę atomową w sam środek dupy
zgadzam się z tobą mieszkańcy Leżajska powinni nie mieszać się w nieswoje sprawy



A i wasza żelazna jarmułka coś ostatnio szwankuje..... No i coś u was tak sucho ostatnio.... Rzeki ch*jowo płyną

:lol:

freaky

2020-03-16, 13:32
Zimerman napisał/a:

"w sumie w Iranie potwierdzono już 10 tys. przypadków i ponad 429 zgonów. W ciągu ostatniej doby liczba osób zakażonych wzrosła o 1075 " więc raczej arabom się nie uda nam naskoczyć


Ale Irańczycy to nie Arabowie :roll:

dr.goebbels

2020-03-16, 14:29
Zimerman napisał/a:

UP
Cymes to polska koszerna wódka ziemniaczana więc nie ma potrzeby zabierać własnego



Zimerman na czym polega koszerność alkoholu? Pytam poważnie. Czy koszerny alkohol może być z czegoś innego niż ziemniaki? No i czy Cymes jest true koszerna czy to tylko "chłyt marketingowy"?

Amg19

2020-03-16, 14:34
Od kiedy robactwo podlega kwarantannie? Jeśli już to deratyzacji, dezynsekcji i wszystkich innych de...

Gruby Brzuch

2020-03-16, 14:40
Jacy obcokrajowcy? Oni są u siebie.

Juzwa

2020-03-16, 16:31
Amg19 napisał/a:

Od kiedy robactwo podlega kwarantannie? Jeśli już to deratyzacji, dezynsekcji i wszystkich innych de...



I najlepiej wyszło to tym co mają "de" na rejestracjach.
A ty k***a cymerman zapłać lepiej za gaz a nie pie**ol w sieci.