18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Korepetycje - zbiornik yafud

not_NULL • 2010-06-22, 16:56
Cytat:

Dziś dowiedziałem się, że studentka, którą zatrudniłem jako korepetytorkę dla mojego syna jest w rzeczywistości jego dziewczyną. Od trzech tygodni płaciłem jej 30 zł za godzinę za to, że dymała mojego syna w jego pokoju



Źródło

Kl...........on

2015-06-30, 21:08
@up

Ale, że o ch*j Ci chodzi? Z nudów się przypie**alasz czy jak?

czarnykun

2015-06-30, 21:22
Do dziś jak sobie o tym przypomnę nie mogę powstrzymać się ze śmiechu!

KiKiZ

2015-06-30, 21:47
@snik0 ty smutna p*zdo...

arekkomp

2015-06-30, 21:53
"...siedziałem na miejscu pasażera, a za kierownicą siedział inny kursant. .... Instruktor obok niego dodawał mu otuchy." to jak oni siedzieli? Siedział instruktorowi na kolankach? och, Ty mały zboczuchu, już wiemy jak dostałeś prawo jazdy.

MadDave

2015-06-30, 22:04
WhiteBaran napisał/a:

Instruktor na szczęście zachował się bardzo profesjonalnie, przybił piątkę, po czym dodał:
- A teraz piąty bieg.




Ok, wszyscy zaczęliście śpiewać, tak było prawda?

issenpl

2015-06-30, 22:24
snik0 napisał/a:

Brawo! a lekcje odrobiłeś w gimnazjum czy co wy tam teraz macie?



Te p*zdeczki co teraz wakacje mają to prawo jazdy na zdjęciach widziały.

Zezol94

2015-06-30, 22:32
Wziete z anonimowych wyznan :D

PhantomMask

2015-06-30, 22:34
Wakacje się zaczęły sezon na przeżycia dojrzewających gimbusów czas rozpocząć

freaky

2015-06-30, 23:07
arekkomp napisał/a:

"...siedziałem na miejscu pasażera, a za kierownicą siedział inny kursant. .... Instruktor obok niego dodawał mu otuchy." to jak oni siedzieli? Siedział instruktorowi na kolankach?


Podejrzewam, że nie zapie**alali sportowym porsche i dostępne były miejsca siedzące z tyłu. Czaisz?

Kaczorowy

2015-06-30, 23:19
arekkomp napisał/a:

"...siedziałem na miejscu pasażera, a za kierownicą siedział inny kursant. .... Instruktor obok niego dodawał mu otuchy." to jak oni siedzieli? Siedział instruktorowi na kolankach? och, Ty mały zboczuchu, już wiemy jak dostałeś prawo jazdy.



Multipla ma 3 miejsca z przodu. Równie żałosny "samochód" jak samo opowiadanie...

blizzarder

2015-07-01, 00:18
Pamiętam, że jak ja robiłem kurs na prawo jazdy to za kółkiem samochodu podczas pierwszej jazdy siedziałem pierwszy raz. Instruktor pojechał ze mną na plac manewrowy, który znajdował się jakiś kilometr od ośrodka, może trochę więcej. Pojeździłem trochę do przodu, najpierw na samym biegu po puszczeniu sprzęgła, później dodając nieco gazu. Po całej akcji instruktor mówi, że jedziemy do ośrodka i ja prowadzę. Zestresowałem się bo po drodze do ośrodka były trzy skrzyżowania ze światłami, a wiadomo ja kto z żółtodziobami - nie miałem wprawy ani w zmianie biegów ani nawet w ruszaniu, więc trochę się zestresowałem. Można powiedzieć, że rzucił mnie sk***iel na głęboką wodę.

Równolegle robiłem prawko na motocykl i tam z kolei przez większość kursu praktycznego nie zjechałem ze slalomu i ósemki. Ze dwa razy byłem na mieście, ale przyfarciło mi się na egzaminie i zdałem za pierwszym razem. Na motocykl z jednej strony zdać łatwiej bo jest wyznaczona trasa egzaminacyjna, a z drugiej strony jest do wyboru kilka różnych modeli motocykli o różnej pojemności i nigdy nie wiadomo co się trafi. Ja uczyłem się jeździć na YBR250, a zdawałem na CBF125. Jest to o tyle ch*jowe, że pierwszym lub drugim ćwiczeniem jest/była ósemka. Niestety plac nie był równy, więc część ósemki była z górki, a część pod górkę. Kąt nachylenia nie był duży, ale wystarczający żeby silnik zgasł jadać tylko na wysprzęglonym biegu, więc trzeba było operować manetką. I tutaj inny model motocykla przeszkadza. Jeżeli dwa razy pomylisz się w trakcie robienia ósemki (np. silnik zgaśnie) to cały egzamin oblany.

Moja rada dla zdających prawo jazdy jest taka (o ile nic się w przepisach nie zmieniło) - dodawajcie w ch*j gazu. Np. przy ruszaniu pod górkę lepiej jest dodać w ch*j gazu i palić sprzęgło niż pozwolić samochodowi zgasnąć. Egzaminatorzy nie oceniają tego czy robisz dużo hałasu tylko czy skutecznie wykonujesz polecenia. To samo przy ruszaniu spod świateł.

Gebofon

2015-07-01, 00:19
k***a ale przez "wakacje" zrobi się tu burdel w komentarzach i poczekalni :facepalm2:

Ni...........82

2015-07-01, 00:24
nie czaj się powiedz wprost że byłeś na tylnym siedzieni :lol: u

novak90

2015-07-01, 11:59
szefooo napisał/a:

29km/h a teraz piąty bieg.

Nie wpadłeś na to, że auto mogło jechać więcej?

destroncos

2015-07-01, 14:08
@blizzarder, teraz to nie przejdzie, wprowadzili eco-driving, nie można przekroczyć 2,5k obrotów