18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Korepetycje - zbiornik yafud

not_NULL • 2010-06-22, 16:56
Cytat:

Dziś dowiedziałem się, że studentka, którą zatrudniłem jako korepetytorkę dla mojego syna jest w rzeczywistości jego dziewczyną. Od trzech tygodni płaciłem jej 30 zł za godzinę za to, że dymała mojego syna w jego pokoju



Źródło

omgłomatkobosko

2012-10-10, 12:28
Może miał twoją poprawić, bo ci krzywo leżała?

Dzichader

2012-10-10, 12:35
Jesteś nauczycielką i masz nick. Pan poważny? Bullshit.

Sa...........97

2012-12-28, 18:45
Kilka dni temu byłam z moim lubym u dentysty, ja w roli pacjentki, on ze mną, bo panicznie boję się zabiegów stomatologicznych. Wizyta jak wizyta, ale doszło do kwestii znieczulenia w postaci zastrzyku w dziąsło. Spanikowałam, odmawiając podania leku. Bezwiednie zacisnęłam szczęki i z paniką wpatrywałam się w strzykawkę. Mój chłopak na to ze stoickim spokojem w głosie oznajmił panu dentyście, że nie tylko strzykawki nie chcę wziąć do buzi.

Coś mi mówi, że nie będzie :banany:

Źródło: yafud.pl

Admix

2012-12-28, 19:08
tu już nie ma takiej frajdy przy źródle jak ostatnio

Pirat353

2012-12-28, 21:39
roman97 to ty masz chłopka? i czemu mu nie chcesz brać do buzi?

Apostazja

2013-02-28, 01:50
Zaj***ne z YAFUD.


Dzisiaj apel w szkole, ku pamięci mojej zmarłej koleżanki. Popełniła samobójstwo skacząc przez okno. Dyrektorka mówiąc o tym, że zawsze jest wyjście z problemu powiedziała: "Kiedy Bóg zamyka drzwi, to zawsze otwiera okno".

snik0

2013-02-28, 08:59
pewnie była brzydka bo jakby była gruba to by się nie wdrapała na parapet.

777is777or777

2013-03-26, 19:18
"Noc u chłopaka.
Już po wszystkim, okapani, usneliśmy.
W takiej pozycji ze ja na boku a on za mną przytulony do mnie.
Około 3 w nocy puściłam tak głośnego i wielkiego bąka ( w sumie nie był śmierdzący, ale MEGA głośny, jak burza)
I aż się obudziłam jak to usłyszałam. Mój chłopak też się obudził. Nie wiedziałam co zrobić.. wpadłam na pomysł ze jak spał to może nie wiedział ze to ja. I mówię do niego ''słyszałeś to?"
a on mi "-noo, myślałem że mi jaja urwie''. "

to nie jest materiał własny

BongMan

2013-04-06, 20:52
Znalezione na yafudzie.
Cytat:

Historia dotyczy dwóch znanych mi pań w późnym kwiecie wieku, czyli wczesna 60-tka, i pokazuje że osoby starsze mogą być równie niewinne i nieświadome jak małe dzieci. Owe damy, Anna N. i Anna L. po różnych przejściach w Polsce zdecydowały się szukać lepszej starości w Anglii. Pracowały jako pomoc do domowa, sprzątaczki, opiekunki do dzieci. Pewnego dnia, po dłuższym okresie uśpienia naszej znajomości zdzwoniliśmy się wreszcie i umówiliśmy na kawę. Rozmawiamy sobie, wspominamy stare czasy, mimo sporej różnicy wieku zawsze traktowałem je jak fajne kumpelki. W pewnym momencie jedna z nich pochwaliła się że kilka dni wcześniej zdecydowały się pracować na własną rękę i właśnie zakładają własną, dwuosobową (na razie) firmę sprzątającą. Ba! Nawet już wydrukowały sobie ulotki i zaczęły rozdawać potencjalnym klientom! Szczerze pogratulowałem przedsiębiorczości i wyciągam rękę po wręczaną mi ulotkę. I nie wierze własnym oczom - moje drogie businesswomen chciały najwyraźniej nazwać firmę własnymi inicjałami wiec działają teraz jako "ANAL Cleaning Services". Nie byłem w stanie opanować śmiechu ani nie miałem odwagi powiedzieć im co oznacza nazwa ich firmy. Poradziłem jedynie wygooglować, po czym się szybko zmyłem.


ku...........ht

2013-04-06, 21:16
hahahaha ch*jowe a zarazem smieszne niczym antyczny teart komedii tylk oze w wykonaniu Bongmana ktory zaiste swietnie te rzeczy laczy. Chwala ci i suchar w dupe zarazem!

mihaueeek

2013-04-06, 22:00
Dupowata reklama

M@rio

2013-04-14, 14:12
Dzisiaj zerwałem z dziewczyną, bo zachowuje się agresywnie i totalnie nieprzewidywalnie, a ja miałem już tego serdecznie dość.
Po wysłuchaniu mojej argumentacji zamilkła na parę długich sekund, po czym kopnęła mnie z całej siły w jaja i uciekła. :-|

garota

2013-04-14, 14:14
Było jej oddać.

sz...........bu

2013-04-14, 14:15
trochę jej zajęło aby uwierzyć w to co jej powiedziałeś

Sin_69

2013-04-14, 14:21
- No dobra. Teraz ty na górze
- wiele dziewczyn przede mną to ty nie gwałciłeś, co?