18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Korepetycje - zbiornik yafud

not_NULL • 2010-06-22, 16:56
Cytat:

Dziś dowiedziałem się, że studentka, którą zatrudniłem jako korepetytorkę dla mojego syna jest w rzeczywistości jego dziewczyną. Od trzech tygodni płaciłem jej 30 zł za godzinę za to, że dymała mojego syna w jego pokoju



Źródło

Wilq94

2010-06-23, 11:58
Wszedłem sobie na tę stronkę czytam i trafiam na:

Cytat:

Byłem w salonie tatuażu. Chciałem zrobić sobie tatuaż by zaimponować dziewczynie. Niestety tatuażysta chyba w szkole do wybitnych nie należał. Zrobił literówkę.


No nic, ale czytam dalej i trafiam na wpis z poprzedniego dnia o treści:

Cytat:

Dziś w pracy zrobiłem literówkę w jednym słowie. Jestem tatuażystą.



Coś w tym musi być :-)

http://www.yafud.pl/najnowsze/9/#ixzz0rfWJbLKk

not_NULL

2010-06-23, 17:02
Dobra, niech będzie - Proszę jakiegoś modka o dopisanie do tytułu żę to zbiorczy temat :)

@Edit: o, już :)

Hail, Lashlo:)

Lashlo

2010-06-23, 17:05
_XaL_ napisał/a:

Dobra, niech będzie - Proszę jakiegoś modka o dopisanie do tytułu żę to zbiorczy temat :)


Prącie.

Kasandra

2010-08-27, 22:19
No to teraz szukam pracy. Od października mogę udzielać korepetycji :D Z biologii i chemii ;)

mrrr... rrrr... rrrr...

2010-09-13, 11:41
"Dzisiaj mój mąż odkrył, że cokolwiek szepnie mi do ucha, podnieci mnie. Gdy byłam już trochę podniecona, szepnął mi do ucha "Cheeseburger", a ja jęknęłam. Teraz śmieją się ze mnie ze współlokatorem w drugim pokoju."

not_NULL

2010-11-03, 22:53
Kolejny warty uwagi:

Spotykałem się z dziewczyną od około 1 roku, byliśmy w sobie zakochani... Opowiadałem jej o swojej siostrze, która wyjechała do UK studiować i robić karierę jednocześnie, jednak nie miała okazji jej nigdy poznać. Siostra przyleciała w wakacje na dwu tygodniowy urlop. Po odebraniu jej z lotniska postanowiliśmy wyskoczyć na miasto coś zjeść. Zeszło nam się w restauracji ok 2-3 godzinki. W momencie jak wsiadaliśmy do samochodu dostałem mms-y ze zdjęciami, na których moja "ukochana" była w trakcie aktu z dwoma kolesiami. Treść załączonej wiadomości brzmiała: "Kaśka i dziewczyny widziały Cię z jakąś dzi*ką w restauracji! Od dawna wiedziałam, że mnie zdradzasz! Ja też nie byłam Ci nigdy wierna!"
---

---
Dziś po 6 miesiącach związku z dziewczyną zaprosiłem ją na obiad rodzinny do siebie. Mój pies ma zwyczaj wylegiwania się pod stołem w jadalni i podczas obiadu położył się pod nogami mojej dziewczyny. Moja mama chciała zażartować i powiedziała, że pies kładzie się koło tego, komu najbardziej śmierdzą nogi. Dziewczyna się popłakała.

mrrr... rrrr... rrrr...

2011-03-22, 00:07
"Poszłam do ginekologa bo podejrzewałam, że obsunęła mi się szyjka macicy i brzydko pachnę jak po połogu. Lekarz przy badaniu wyciągnął ze mnie 3dniowego tampona."

not_NULL

2011-05-07, 02:20
"Kupiłem żonie tropikalnego kwiata doniczkowego. Drogi, ale pięknie kwitnie. Okazało się, że białe skupisko znajdujące się pod jednym z liści to nie było grono nasion, a małe jajeczka tarantuli. Dowiedzieliśmy się, kiedy wczorajszej nocy wykluły się i rozeszły po całym mieszkaniu, jak na razie, małe pająki. Piszę z hotelu."

po...........cz

2011-05-24, 22:21
Smakowity wpis znaleziony na nielubianym tu yafudzie:

Cytat:

Mój facet ma bardzo dziwny fetysz. Uwielbia kochać się ze mną kiedy mam okres. Kręcą go też wtedy zabawy oralne. Do tej pory mi to nie przeszkadzało, lecz dziś przeszedł samego siebie. Po zrobieniu mi dobrze ustami, pobiegł do pokoju dzieci z całą zakrwawioną twarzą i zaczął krzyczeć "Zjadłem waszą matkę". Dzieci mają 4 i 3 latka...



Zródło: http://www.yafud.pl/najnowsze/35/#ixzz1NIs2x1RY

not_NULL

2011-07-10, 16:25
Dziś siedząc z moja dziewczyną zachciało nam się bardzo kochać. Musieliśmy zrobić to dyskretnie, ponieważ w domu byli rodzice. Dziewczyna odchyliła spódnice i usiadła na mnie, po minucie do pokoju weszła jej mama i nieświadoma co się dzieje zaczęła z nami przez 15 minut rozmawiać o doborze zasłon do nowego domu.

---


---
W sobotę byliśmy z małżonką na spotkaniu z jej znajomymi ze studiów. Fajni, naprawdę fajni ludzie. Tak fajni, że aż się pochwaliłem, że Alicja była dziewicą aż do nocy poślubnej. W odpowiedzi poznałem hasło akademika: "Analna Ala każdemu pozwala".

---

Moja dziewczyna ma diastemę (szparę między jedynkami). Ostatnio namówiłem ją żeby zrobiła mi dobrze ustami. Pech chciał, że akurat w środku akcji do pokoju wszedł jej ojciec a mój napletek znalazł się w owej przerwie. Dziewczyna się przestraszyła, szarpnęła i zabolało... Efekt? Przez najbliższe dwa tygodnie nie powinienem mieć erekcji bo skóra się źle zrośnie, a ojciec mojej dziewczyny uważa, że mam za swoje. YAFUD

mrrr... rrrr... rrrr...

2011-08-25, 10:32
Mój ukochany patrząc się na mnie (nagą) stwierdził, że moje tzw. miejsce intymne wygląda jak Cthulhu.

marna

2012-03-21, 14:16
"Dzisiaj dowiedziałam się, że mój mąż dał synu na imię Michał, ponieważ w młodości miał skłonności homoseksualne i tak nazywał się jego pierwszy partner. YAFUD"

:-?

Wczoraj po prawie 1,5 roku związku dowiedziałam się że mój chłopak jest gejem i co piątek pod pretekstem oglądania meczu u "kolegi" wymyka się do.. mojego najlepszego przyjaciela. YAFUD

ramzei

2012-10-03, 11:48


Luźny tata :)

pa...........ny

2012-10-10, 11:50
Z cyklu niesamowite historie:

Jestem nauczycielką. Kiedyś na początku lekcji jeden z moich uczniów zapytał się czy może poprawić pałę. Zgodziłam się, bo myślałam, że chodzi o tą, którą dostał na wcześniejszej lekcji. Uczeń wstał, podrapał się po przyrodzeniu i usiadł.