18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Korepetycje z kultury osobistej

Jerad • 2017-05-05, 16:34
Profesor Wolniewicz daje kucowi korepetycje z kultury osobistej. :wodka:

Ma...........ke

2017-05-05, 21:50
Nie słyszeliśmy w całości wykładu i pytań. Facet już mógł być zmęczony gadaniem i chciał zadać pytanie żeby wyjść do domu. Lecz sposób w jaki zachował się Wolniewicz jest niedopuszczalny, studencik ani go nie zwyzywał ani nie wytknął kłamstw, chciał poprawić dla lepszego oglądu sytuacji. Pamiętajcie że za wykłady dostaje się gruby hajs, Michalkiewicz czy Korwin potrafią z klasą wybrnąć nawet, ze źle zadanego pytania albo głupiej postawy zadającej pytanie.
A co do tropu, zgadzam się z kucem. To nie skutek-arabowie są winni sytuacji na zachodzie tylko postępujące lewactwo i socjalizm. Arabowie nie przybywaliby do europy w milionach, gdyby nie socjalizm i lepsze traktowanie niż rodaków w państwach okcydentu.

zairland

2017-05-05, 21:51
nano50 napisał/a:

Up'y
Oj Panowie. Alfą i omegą? Panowie, to nie byle magister czy nawet doktor. Profesor jest nadawany przez prezydenta, wymagane jest do tego dziesiątki lat nauki, rozum i nie byle jaka twórczość. Tacy ludzie ciągną świat do przodu mając za sobą setki badań, tłumaczeń, napisanych książek.
Także proszę o wyrozumiałość. Mógł się zezłościć, że jakiś student wstaje i w taki sposób jeszcze śmie go poprawiać, gdy ktoś całe życie spędził na studiowaniu tego działu nauki.

I żeby wam się nie popie**oliło, w liceum nie mieliście żadnych "profesorów". :lol:



Zgadzam się, aczkolwiek mam jedno ALE: Pan Profesor nie jest naukowcem nauk ścisłych, gdzie wszystko jest niezmienne i jeśli coś źle obliczymy to kupa cegieł spadnie nam na głowę bo powstały nieścisłości w interpretacji danych. Pan profesor jest humanistą, a tam nawet ksiądz i pani Środa mogą być etykami z tytułami profesora o skrajnie innej interpretacji rzeczywistości.

Cyrk

2017-05-05, 21:51
Maupajoke napisał/a:

Nie słyszeliśmy w całości wykładu i pytań. Facet już mógł być zmęczony gadaniem i chciał zadać pytanie żeby wyjść do domu. Lecz sposób w jaki zachował się Wolniewicz jest niedopuszczalny, studencik ani go nie zwyzywał ani nie wytknął kłamstw, chciał poprawić dla lepszego oglądu sytuacji. Pamiętajcie że za wykłady dostaje się gruby hajs, Michalkiewicz czy Korwin potrafią z klasą wybrnąć nawet, ze źle zadanego pytania albo głupiej postawy zadającej pytanie.
A co do tropu, zgadzam się z kucem. To nie skutek-arabowie są winni sytuacji na zachodzie tylko postępujące lewactwo i socjalizm. Arabowie nie przybywaliby do europy w milionach, gdyby nie socjalizm i lepsze traktowanie niż rodaków w państwach okcydentu.

Jak jest zmęczony gadaniem to niech się nie pcha do roboty w której trzeba gadać...

Vavato

2017-05-05, 22:10
Soczysta mowa w 1:05. Gość potrzebuje parasola jak idzie na podryw.

zonk

2017-05-05, 22:38
Velture napisał/a:

Jak widzę faceta z kucykiem, okularkami i zarostem w wieku ponad licealnym to z góry zakładam, że jest na utrzymaniu babci i podpie**ala jej rentę.

Nie wiem czemu. Po prostu tak mi się kojarzy jako obraz zupełnego nieudacznika.


Nie mów tego głośno bo się kuce połapią i zmienią wygląd. Znowu trzeba będzie się uczyć identyfikować debili.

Escalade

2017-05-05, 22:39
A pan "profesor" z bożej łaski pokazał kulturę wylatując z mordą :D
I to podejście "ja jestem PROFESOREM więc niepodważalnym autorytetem"... O tym, że przynajmniej połowa kadr akademickich jest gówno warta raczył nie wspomnieć.

ginx2666

2017-05-06, 03:07
Velture napisał/a:

Jak widzę faceta z kucykiem, okularkami i zarostem w wieku ponad licealnym to z góry zakładam, że jest na utrzymaniu babci i podpie**ala jej rentę.

Nie wiem czemu. Po prostu tak mi się kojarzy jako obraz zupełnego nieudacznika.



Ja mam zgoła inny obraz (minus okularki).



Nieudacznik byłby jeszcze tłusty i pryszczaty.

exfon

2017-05-06, 07:51
A teraz wyobrazcie sobie, ze od 40 lat zapie**alacie przy obrobce drewna. Dsien po dniu napie**alacie w drewnie. Caluskie 40 lat.
Az nagle przychodzi do was jakis przychlast, i wam mowi ze źle trzymacie deske, i w ogole jeateście hsovienskvlrlfjskxn i cos mruczy pod nosem.
Bardzo dobre pytanie to kim Ty k***a jestes, ze mnie pouczasz? Jakie doswiadczenie, jaka wiedze?

Jerad

2017-05-06, 08:41
Obczajcie w 1:05 jak temu siwemu gościowi przy brunetce ślina z mordy cieknie. :-P Swoją drogą wzrok brunetki wskazuje na to, że wie jaki będzie koniec kuca.

Ver0

2017-05-06, 10:52
Przepraszam ale kucykowy tak sobie plenił, że zamiast na takie spotkania powinien wybrać się do logopedy. W ogóle go nie zrozumiałem...

Absdef

2017-05-06, 11:42
Z tego co pamiętam z czasów uczelnianych, profesorowie wyróżniali się nadzwyczajną kulturą osobistą i umiejętnością wybrnięcia z każdej sytuacji w spokojny i inteligentny sposób, a staruszek na filmie zachował się jak zwykły dziad spod sklepu.

wykozaczony

2017-05-06, 12:11
Ludzie !!! 1.05 jak koleś się zapluwa zauważyliście ???

jebiewdupelewaka

2017-05-06, 15:13
Absdef napisał/a:

Z tego co pamiętam z czasów uczelnianych, profesorowie wyróżniali się nadzwyczajną kulturą osobistą i umiejętnością wybrnięcia z każdej sytuacji w spokojny i inteligentny sposób, a staruszek na filmie zachował się jak zwykły dziad spod sklepu.


miałem w rodzinie dwóch profesorów i wierz mi , gdyby pie**olił jak ten z kucykiem zmietli by go szybko pod szafę,
to obecne czasy sprzyjają tylko takim debilom którzy mogą się wypowiadać, normalnie / czyli nie za czasów lewactwa / zamiatałby podłogę po spotkaniu z inteligencją

nano50

2017-05-06, 15:14
zairland napisał/a:



Zgadzam się, aczkolwiek mam jedno ALE: Pan Profesor nie jest naukowcem nauk ścisłych, gdzie wszystko jest niezmienne i jeśli coś źle obliczymy to kupa cegieł spadnie nam na głowę bo powstały nieścisłości w interpretacji danych. Pan profesor jest humanistą, a tam nawet ksiądz i pani Środa mogą być etykami z tytułami profesora o skrajnie innej interpretacji rzeczywistości.




Dobry punkt widzenia. Jednakże nie chodzi mi o samą przeciwną postawę studenta, ale o sposób prowadzenia wypowiedzi. Nie składał wypowiedzi w formie pytania, a nadmieniał błędy profesora jak olewający nauczyciel nadmienia błędy ucznia(czt. z pogardą).
Tak jak kolega napisał o rąbaniu drewna i trzymaniu deski. Założę się, że o samej kulturze profesor napisał kilka prac lub książek, a byle student lub nieważne kto wstaje i wydaje mu się, że może dysponować większą wiedzą. Tu iloraz się nie liczy. Takich rzeczy nie da się przeskoczyć.
Reakcja profesora może ciut nerwowa, jednakże jak najbardziej słuszna.

ToPrzeciezJa

2017-05-06, 15:17
Oglądać od 1:00 typa z siwym łbem. W sumie też by mi się ulało od tego niezrozumiałego pie**olenia kudłacza