18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Korek w chuj

TT4 • 2016-10-12, 03:27
Nie wiadomo kiedy to się rozładuje.... :homer:


lexusx

2016-10-12, 06:32
Akcja od 0:12 jak się komuś...

krzyks

2016-10-12, 09:06
Życie.... k***a życie... :homer:

nowynick

2016-10-12, 09:16
Można się śmiać ale przyczyny korków za zazwyczaj równie debilne:
-był wypadek, co drugi kierowca musi jechać j***ne 5km/h i oczy cieszyć,
-trzeba wysadzić pasażera? Na ch*j szukać zatoczki, pie**olnę awaryjne i się zatrzymam,
-zielone? Chwila muszę usta domalować szminką/picie zakręcić,
-i mój ulubiony: trasa szybkiego ruchu i k***a j***ny społecznik postanawia samochód z podporządkowanej wpuścić, a cała kolumna za nim staje z piskiem opon i oczami jak 5 zł.

wormgoro

2016-10-12, 09:29
A może oni stoją w kolejce do skrętu w prawo poprostu.

RutQ

2016-10-12, 10:50
Leć na główną kolego, trzymaj 20-ste piwko i nie zmarnuj tego.

KieldW

2016-10-12, 11:46
Nic mnie nie zdziwi. Tu przynajmniej stoi kilkanaście aut i Ci co dojeżdżają myślą, że tak ma być. Mój znajomy, totalny kretyn, stał tak kiedyś 15 minut za trzema zaparkowanymi na poboczu autami, zanim ktoś go oświecił, że to to parkuje :p

__Tux__

2016-10-12, 13:19
Tsssoooo? Jak ja dzisiejszej sztuki nie ogarniam :-D

TheAndyboy888

2016-10-12, 17:49
nowynick napisał/a:

Można się śmiać ale przyczyny korków za zazwyczaj równie debilne:
-był wypadek, co drugi kierowca musi jechać j***ne 5km/h i oczy cieszyć,
-trzeba wysadzić pasażera? Na ch*j szukać zatoczki, pie**olnę awaryjne i się zatrzymam,
-zielone? Chwila muszę usta domalować szminką/picie zakręcić,
-i mój ulubiony: trasa szybkiego ruchu i k***a j***ny społecznik postanawia samochód z podporządkowanej wpuścić, a cała kolumna za nim staje z piskiem opon i oczami jak 5 zł.



Racja. Ja dodam jeszcze taki jeden przykład, przez który stałem dzisiaj w korku.
Dwóch matołów miało kolizję, czego przyczyną były ryski na zderzakach obydwóch pojazdów. Zamiast wziąć swoje samochody gdzieś na parking/pobocze i tam się kłócić kto jest winny lub zadzwonić po policję, to debile robili to na środku drogi tamując ruch i powodując korek. Na szczęście obaj debile dostali na początku od niebieskich panów mandaciki za powodowanie utrudnienia w ruchu drogowym.

en-em

2016-10-12, 18:18
to ma być korek? zapraszam na rondo w kołbieli w piątkowy wieczór..

nowynick

2016-10-13, 08:31
:roll:

rondo w Kołbieli można objechać (trzeba skręcić w prawo ze 3 km przed rondem i jechać za tymi przed Tobą ;)

No żeby Raszynianin takie rzeczy Słojom tłumaczył.... :->