18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ronoaro

2018-11-10, 08:49
Parady wojskowe Korei Północnej to przegląd uzbrojenia od lat 40. do lat 80.

traf

2018-11-10, 09:17
co by nie pisać to krok defiladowy opanowany do perfekcji :)

hardowski

2018-11-10, 10:02
Ronoaro napisał/a:

Parady wojskowe Korei Północnej to przegląd uzbrojenia od lat 40. do lat 80.



Parady wojskowe Korei Północnej to przegląd uzbrojenia od początku lat 40. do końca lat 40.

:amused:

aaaaaaaaaaaaaa

2018-11-10, 10:57
Nie wiem czemu przypie**alają się do Korei Północnej.
Ludzie tańczą, ludzie się cieszą... raj, normalnie raj... :mrgreen:

krasnal_hałabała

2018-11-10, 12:25
Ten kraj jest żałosny, tak samo jak każdy kraj którego rząd i służby prześladują swoich własnych obywateli i chcą decydować za nich o każdym aspekcie ich życia, jeszcze do niedawna podziwiałem Chiny że tak świetnie potrafią prowadzić gospodarkę, żeby nie było Chińczyków nadal podziwiam ale ich rząd to porażka, przestałem podziwiać ChRLD a wręcz zacząłem być im nieprzychylny, delikatnie mówiąc, po tym jak zaczęli wprowadzać w życie kraj Orwellowski i szpiegować swoich obywateli 24/7 a do tego stawiać im punkty za "produktywność", mało własny naród upodlili? Chińczycy, kraj wojowników, uczonych, mędrców, kupców i kulturalnych ludzi zamienił się w kraj niewolników! Hańba! Jeśli rząd Chiński chce mieć szczęśliwych obywateli niech da im wolność osobistą a zapewniam że jak dobrze wypoczną do będą z wielkim entuzjazmem i zapałem pracować i to bardzo produktywnie, z resztą i tak są jednym z najbardziej produktywnych narodów na świecie, zamiast upodlać własnych obywateli niech prowadzą program rozwoju nad robotyką i maszynami produkcyjnymi bo człowiek ma swoje granice których nie przekroczy a obywatel upodlony będzie nieszczęśliwy i będzie źle pracował i zapewniam że żadna propaganda nie pomoże w tym, natury się nie oszuka, można twierdzić że dwa i dwa to pięć ale jeśli wykorzysta się takie dwójmyślenie w produkcji promu kosmicznego czy rakiety to gówno będziesz miał a nie rakietę.

A co do Korei Północnej to nawet nie mam słów, tych ludzi już nie da się ocalić a stanowią zagrożenie dla siebie i innych dlatego KRLD trzeba zamienić w radioaktywną pustynię.

Komunizm to choroba psychiczna i tak też powinien być traktowany.

Ronoaro

2018-11-10, 14:45
krasnal_hałabała napisał/a:

..., jeszcze do niedawna podziwiałem Chiny że tak świetnie potrafią prowadzić gospodarkę, żeby nie było Chińczyków nadal podziwiam ale ich rząd to porażka, przestałem podziwiać ChRLD a wręcz zacząłem być im nieprzychylny, delikatnie mówiąc,...



No nie wiem jak zareaguje rząd chiński jak dowie się, że @krasnal_hałabała z Polski jest im nieprzychylny... Pewnie poda się do dymisji, a później honorowo poszczególni ministrowie popełnią samobójstwo.

~Angel

2018-11-10, 15:09

Po...........no

2018-11-10, 15:40
Co wy wiecie o Korei pie**olone ograniczone szympansy?

Nic k***a nie wiecie, bo kim nie wpuszcza do siebie wywiadów, i dlatego mają same problemy.Ale tam wszystko jest koreańskie i za 100 lat oni będą się liczyć a polski już nie będzie.

saves

2018-11-10, 18:35
Co jak co, ale w takich "żywych obrazach" nie mają równych na świecie.


ho...........zo

2018-11-10, 19:54
Przecież oni mają polskie beryle.

korowiow777

2018-11-10, 21:10
Gówno wiecie o Korei. Co czytaliście, co oglądaliście? Nie macie pojęcia ale głupkowate komentarze zawsze warto napisać. Mało woecie o Indiach. W ogóle mało wiecie. Tyle ile zjecie....

vass

2018-11-11, 03:22

pudel82x

2018-11-11, 19:08
Drogi autorze za połączenie świętości Korei północnej z zachodnią muzyką zostałeś skazany zaocznie na karę śmierci przez rozj***nie pociskiem przeciwpancernym. Masz czym prędzej udać się do wyżej wymienionego kraju celem wykonania wyroku. PS. jakbyś leciał Ryanairem to daj znać mam tam zniżkę podam Ci kod i zawsze coś oszczędzisz.