18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kopnięty w głowę

Jesse.Pinkman • 2021-10-21, 15:51
Awantura w Boliwii i gość zachował się jak typowy murzyn. Według opisu jest poszukiwany za próbę zabójstwa.

Tobiahus96

2021-10-21, 20:21
I oby k***e złapali i doj***li 15 lat za usiłowanie zabójstwa, albo od razu "wyrwać chwasta"

BambiPMT

2021-10-21, 20:37
Tobiahus96 napisał/a:

I oby k***e złapali i doj***li 15 lat za usiłowanie zabójstwa, albo od razu "wyrwać chwasta"



Nie widzieliśmy dlaczego tak dostał.

pazuzu

2021-10-21, 21:10
Bambrych napisał/a:

Nie widzieliśmy dlaczego tak dostał.



Dokładnie, pomyślcie sobie że np wasza dziewczynę jakiś koleś macał to w przypływie wk***a nie zrobiliście podobnie? Kiedy z kimś się napie**alasz to wpadasz w amok i chcesz zjebac k***e dopiero potem ochłoniesz i zdajesz sobie sprawę że coś głupiego odj***łeś

spike2222

2021-10-21, 21:13
pazuzu napisał/a:

Dokładnie, pomyślcie sobie że np wasza dziewczynę jakiś koleś macał to w przypływie wk***a nie zrobiliście podobnie? Kiedy z kimś się napie**alasz to wpadasz w amok i chcesz zjebac k***e dopiero potem ochłoniesz i zdajesz sobie sprawę że coś głupiego odj***łeś



Właśnie w taki amok wpadają osoby niezrównoważone psychicznie, które trzeba izolować, bo w każdej chwili coś im może odj***ć i mogą zabić niewinną osobę na ulicy. Zdarzało mi się bić nieraz - jak koleś upadł, nawet nie przyszło mi przez myśl kopać go po głowie. Podobnie moi znajomi. Bójki widziałem nieraz - kopniaka w glowę nigdy.

barniak

2021-10-21, 22:30
pazuzu napisał/a:

Dokładnie, pomyślcie sobie że np wasza dziewczynę jakiś koleś macał to w przypływie wk***a nie zrobiliście podobnie? Kiedy z kimś się napie**alasz to wpadasz w amok i chcesz zjebac k***e dopiero potem ochłoniesz i zdajesz sobie sprawę że coś głupiego odj***łeś



Co Ty pie**olisz…

Ponczi

2021-10-22, 05:05
spike2222 napisał/a:

Właśnie w taki amok wpadają osoby niezrównoważone psychicznie, które trzeba izolować, bo w każdej chwili coś im może odj***ć i mogą zabić niewinną osobę na ulicy. Zdarzało mi się bić nieraz - jak koleś upadł, nawet nie przyszło mi przez myśl kopać go po głowie. Podobnie moi znajomi. Bójki widziałem nieraz - kopniaka w glowę nigdy.



To pewnie tylko z menelami pod sklepem się biles o wygranego kapsla od piwa