18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kopnięcie

pierniel • 2019-10-10, 13:51
w dzwonki


ch...........li

2019-10-10, 14:20
Hahahha ale gówno.

sajgon

2019-10-10, 14:47
Było już i to w pełnej wersji. Zaj***łbym k***e jakby mi dziecko kopnęła.
p.s. nie ma cycków nie ma piwa

dżonyłojlker

2019-10-10, 16:20
Miałem napisać że przy pełnej wersji p*zdowaci tatusiowie dali piękny popis lamentów i frajerstwa, ale dałem sobie spokój żeby nikogo nie drażnić.
Widzę jednak że licytacja na to, kto jest bardziej zniewieściały i co by zrobił tej "złej" babie, nawet teraz może mieć miejsce.
Więc - ch*ja byście zrobili tej babie, bo jesteście za ciency w uszach :mrgreen:

Oponka

2019-10-10, 16:43
@up sugerujesz, że jesteś najbardziej męski ze wszystkich? tak męski, że wszyscy ojcowie mogą ci ssać pałę? tak męski, że miałbyś w dupie, gdyby jakaś p*zda pocisnęła laczka twojemu bombelkowi? bo obrona własnego potomstwa jest objawem zniewieścienia?

następnym razem czytaj, co napisałeś zanim klikniesz "wyślij", bo wyszedłeś na zwykłego napinacza

dżonyłojlker

2019-10-10, 17:11
Oponka napisał/a:

@up sugerujesz, że jesteś najbardziej męski ze wszystkich? tak męski, że wszyscy ojcowie mogą ci ssać pałę? tak męski, że miałbyś w dupie, gdyby jakaś p*zda pocisnęła laczka twojemu bombelkowi? bo obrona własnego potomstwa jest objawem zniewieścienia?



Dokładnie tak jak piszesz

:mrgreen:

Drugą część pominę, bo za bardzo się obsrałaś, a nie jesteś przecież p*zdowatym tatusiem, bo wyświetla się różowa sukienka :roll:

Xs...........33

2019-10-10, 18:49
Szfajceneger napisał/a:

Dokładnie tak jak piszesz

Drugą część pominę, bo za bardzo się obsrałaś, a nie jesteś przecież p*zdowatym tatusiem, bo wyświetla się różowa sukienka



O k***a, ale debil.

Swirek86

2019-10-10, 19:07
:shock: Nie o taki Sadistic, nic nie robiłem :ciasteczkowy2:

dżonyłojlker

2019-10-10, 19:54
Xson33333 napisał/a:

O k***a, ale debil.



Debil to Cię strugał, przygłupie :amused:
Skoro jesteś tak tępy, że nie potrafisz wyłapać prostego żarciku - to wracaj do garów, bo tam Twoje miejsce.

Xs...........33

2019-10-10, 19:59
Szfajceneger napisał/a:

Debil to Cię strugał, przygłupie
Skoro jesteś tak tępy, że nie potrafisz wyłapać prostego żarciku - to wracaj do garów, bo tam Twoje miejsce.



ch*jowe te twoje żarty, debilu.

kotorminator

2019-10-11, 08:47
Lubię gdy się ludzie żrą w komentarzach, od razu widać, że są bardzo męscy i nie cofną się przed żadnym słowem.