18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kopniak na twarz

T3RMINATOR • 2023-02-24, 22:51
Nie wiem za co i po co, nie lepiej zawlecz w krzaki i wyr*chać.


puchacz102

2023-02-24, 23:05
jebną to jebną ja ch*j drążyć temat, Choć nie powiem, coraz bardziej podoba mi się to całe równouprawnienie :D

masternik

2023-02-24, 23:58
Jęczy jak ta małpka z filmiku co się uderzyła huśtawka

WS46

2023-02-25, 00:03
Mamy tutaj doskonały przykład tego, jak zachowuje się większość dzisiejszej młodzieży - spora część to po prostu niedowartościowane i niedojrzałe umysłowo dzieci, które szukają atencji odpie**alając właśnie takie sceny tylko po to, aby pokazać jacy to są "bystrzy i pomysłowi" w tych swoich udawanych grupach.
Filmik który tutaj trafił jest świetnym przykładem na to, że ci pozornie fajni przyjaciele (o jak fajnie było się śmiać razem!) to tak naprawdę śmiecie, którzy potrafią "wbić Ci nóż w plecy" kiedy najmniej się tego spodziewasz, robiąc to ze szczerym uśmiechem (wcześniej nie spotykanym) na twarzy.
Jak najbardziej popieram zachowanie gościa - postąpił jak należy (choć mógł zaj***ć w ryj również tej drugiej) pokazując tym samym, że czasami warto pomyśleć zanim się coś odpie**oli i że takie zachowania niekoniecznie prowadzą do zabawy, a jedynie do płaczu i późniejszego użalania się nad sobą (co robi zresztą większość młodych ludzi)
Mam nadzieję, że te niewychowane i przesączone jadem panienki kreujące się na przyszłe k***y więcej tak nie postąpią i zaczną np. uprawiać sport.
Nie każdy wie, że takie zachowania biorą się nie tylko z internetu czy bajek (od tego się zaczyna, bo małym dzieciakom zaczyna już wtedy odpie**alać) ale również z telewizji - politycy manipulują uczuciami ludzi aby osiągać własne cele (głównie lewica) - później są ruchy BLM i LGBT które niby przestrzegają przed rasizmem, a w rzeczywistości same są rasistowskie i agresywne szerząc ten obrzydliwy proceder.

Jim_Carrey

2023-02-25, 01:59
Szkoda mi sie jej zrobilo xd

sruba

2023-02-25, 02:28
WS46 napisał/a:

Mamy tutaj doskonały przykład tego, jak zachowuje się większość dzisiejszej młodzieży - spora część to po prostu niedowartościowane i niedojrzałe umysłowo dzieci, które szukają atencji odpie**alając właśnie takie sceny tylko po to, aby pokazać jacy to są "bystrzy i pomysłowi" w tych swoich udawanych grupach.
Filmik który tutaj trafił jest świetnym przykładem na to, że ci pozornie fajni przyjaciele (o jak fajnie było się śmiać razem!) to tak naprawdę śmiecie, którzy potrafią "wbić Ci nóż w plecy" kiedy najmniej się tego spodziewasz, robiąc to ze szczerym uśmiechem (wcześniej nie spotykanym) na twarzy.
Jak najbardziej popieram zachowanie gościa - postąpił jak należy (choć mógł zaj***ć w ryj również tej drugiej) pokazując tym samym, że czasami warto pomyśleć zanim się coś odpie**oli i że takie zachowania niekoniecznie prowadzą do zabawy, a jedynie do płaczu i późniejszego użalania się nad sobą (co robi zresztą większość młodych ludzi)
Mam nadzieję, że te niewychowane i przesączone jadem panienki kreujące się na przyszłe k***y więcej tak nie postąpią i zaczną np. uprawiać sport.
Nie każdy wie, że takie zachowania biorą się nie tylko z internetu czy bajek (od tego się zaczyna, bo małym dzieciakom zaczyna już wtedy odpie**alać) ale również z telewizji - politycy manipulują uczuciami ludzi aby osiągać własne cele (głównie lewica) - później są ruchy BLM i LGBT które niby przestrzegają przed rasizmem, a w rzeczywistości same są rasistowskie i agresywne szerząc ten obrzydliwy proceder.



podoba mi się twoja losowa analiza 14 sekund filmiku z boiska jak laska za wk***ianie dostaje losowego kopa xD dobrze, że kiedyś nigdy nikt się nie bił i nie dochodziło do takich sytuacji tylko każdy siedział w domu i się uczył

Vinyl

2023-02-25, 04:40
@up jest różnica między zajebac komuś :

muke w ramie / tułów / brzuch
Lowkicka
W porywie plaskacza na specjalne okazje ( inne niż bójka co też się zdarzało)

A tym co jest nafilmie czyli kopyto na ryj dla niewiasty

Debil który pisze że dobrze że tak się stało jest widocznie idiota niewidomym że zezwierzecenia nie leczy się żezwierzeceniem
Natomiast laska ewidentne wymagała upokornienia
Zgorgefloydowanie byłoby tutaj wystarczające
Jak by wyglądał świat gdyby wszyscy okładali się jak byle asfalt?

BambiPMT

2023-02-25, 10:11
Vinyl napisał/a:

@up jest różnica między zajebac komuś :
muke w ramie / tułów / brzuch
Lowkicka
W porywie plaskacza na specjalne okazje ( inne niż bójka co też się zdarzało)
A tym co jest nafilmie czyli kopyto na ryj dla niewiasty
Debil który pisze że dobrze że tak się stało jest widocznie idiota niewidomym że zezwierzecenia nie leczy się żezwierzeceniem
Natomiast laska ewidentne wymagała upokornienia
Zgorgefloydowanie byłoby tutaj wystarczające
Jak by wyglądał świat gdyby wszyscy okładali się jak byle asfalt?



Ssij torbę vinyl. Na wiem że baba może na ciebie naszczać i tobie się to podoba, nawet język wystawiasz. Ale tepe c**y same chciały równouprawnienia. To teraz ma buta na rynku p*zda głupia.
A poza tym sapiesz że but w ryj to za dużo. A potem piszesz ,że powinien ją udusić. No jebniety.

Ronoaro

2023-02-25, 10:52
Gościu powinien od Gazety Wyborczej czy innej Krytyki Politycznej otrzymać tytuł "Feministy Rok" za skuteczne stosowanie równouprawnienia.

mrwarren022

2023-02-25, 12:15
Za moich czasów każdy spór był prostowany solówką po lekcjach. Nawet dziewczyny jak miały poważny problem spotykały się by wyjaśnić spór. Tylko, że były określone zasady prosta walka w stójce bez kopniaków na twarz i leżącego wie nie bije. Zazwyczaj była walka do pierwszego lepszego ciosu w oko. Faktem jest , ze chłopacy od młodych lat jarali się siłownią, a nie malowaniem ryja co czynią w dzisiejszych czasach chlopczyki? Bo nie wiem jak to nazwać.

Wiem jedno... Kiedyś jak wychowywanie dzieci nie polegało tylko na machaniu palcem to miały inne myślenie. Bardziej wiedziały o konsekwencjach czynu. Dzisiaj myślą że wszystko im wolno.

Kiedyś uciekało się od policji. Dzisiaj chłopczyk z chęcią obciąganie fiuta dla policjanta i jeszcze będzie się tym chwalił wśród znajomych.

Polak1988

2023-02-25, 12:59
mrwarren022 napisał/a:

Za moich czasów każdy spór był prostowany solówką po lekcjach. Nawet dziewczyny jak miały poważny problem spotykały się by wyjaśnić spór. Tylko, że były określone zasady prosta walka w stójce bez kopniaków na twarz i leżącego wie nie bije. Zazwyczaj była walka do pierwszego lepszego ciosu w oko. Faktem jest , ze chłopacy od młodych lat jarali się siłownią, a nie malowaniem ryja co czynią w dzisiejszych czasach chlopczyki? Bo nie wiem jak to nazwać.
Wiem jedno... Kiedyś jak wychowywanie dzieci nie polegało tylko na machaniu palcem to miały inne myślenie. Bardziej wiedziały o konsekwencjach czynu. Dzisiaj myślą że wszystko im wolno.
Kiedyś uciekało się od policji. Dzisiaj chłopczyk z chęcią obciąganie fiuta dla policjanta i jeszcze będzie się tym chwalił wśród znajomych.



Mam siłownię w centrum handlowym,stąd też bardzo czesto bywam w tej galerii i nie zliczę takich niedoj***nych dzieci....
raz ,mijam laskę z uszami elfa:D i jej kolegę ubranym mniej więcej też jak jakiś elf tyle,że bez uszu (jeszcze nie jest godzien być tak mocno sp***olonym),
Innym razem siedzi taka gruba berta cała na czarno i tak z daleka widzę,że cos z jej ryjem jest nie tak.Podchodzę bliżej,a ta ma mordę całą na biało wymalowana jak ten ziomek z kruka z Brandonem Lee.Obok siedzi matka i widzi,że idę i popatrzyłem na jej córkę i po jej wzroku można było wywnioskować,że sama się za nią wstydzi.

Za moich czasów to max skin heady i punki były.Sam pod wpływem niedoj***nia mózgowego miałem łysą głowę i grzywkę po nos :D i do tej pory śmieję się,że to szok,że nie wyhodowałem sobie przez to dodatkowego chromosomu.

To co się dzieje teraz,poziom niedoj***nia dzieci to jest apogeum,serio.Dzieci maja tak sprane łby przez social media,telewizję,internety itd,że jak w telewizji będą chcieli im wmówić,że białe jest czarne i na odwrót - to ,to po prostu zrobią.



NosaczPL

2023-02-25, 22:44
Bambrych napisał/a:

Ssij torbę vinyl. Na wiem że baba może na ciebie naszczać i tobie się to podoba, nawet język wystawiasz. Ale tepe c**y same chciały równouprawnienia. To teraz ma buta na rynku p*zda głupia.
A poza tym sapiesz że but w ryj to za dużo. A potem piszesz ,że powinien ją udusić. No jebniety.



jak ty masz pewnie max z 17 lat i jeszcze życia nie znasz. i piszesz takie wypociny że się chce rzygać....

7wporzondku

2023-02-26, 03:18
NosaczPL napisał/a:

jak ty masz pewnie max z 17 lat i jeszcze życia nie znasz. i piszesz takie wypociny że się chce rzygać....



Życzę ci żebyś poza internetem spotkał kogoś kto Ci pokaże ze z was dwóch to ty życia nie znasz