18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kopiącego się nie leży.

gabriel0 • 2017-06-05, 19:06
Zdjęcie naprawdę niezłe, gdyby komuś film nie wystarczył.
Pozdrawiam rozrabiakę :D



M-Tronic

2017-06-07, 08:51
ePeeL napisał/a:

Tyle, że to nie imigranci się wysadzają, tylko ludzie z obywatelstwami. Idąc Twoim tokiem myślenia lepszy sk***ysyn, ale swój niż sk***ysyn obcy :D Czyli jak Ci polak zgwałci córkę/żone/siostrę/<wstaw co chcesz> to wtedy pomyślisz: "Ale przynajmniej nie imigrant :) ". Szkoda mi niektórych ludzi. W sumie trochę im zazdroszczę. Głupim podobno żyje się lżej :P



Dobra dobra, Achmed. Nie produkuj się :D
Po 1 srakoskórzy to nie ludzie, nawet gdy tolerancyjna europa zapewni im obywatelstwo to nadal pozostają obcą rasą dzikusów
Po 2 mówisz najpierw o wysadzaniach a później przechodzisz do gwałtów a to tylko dlatego, że polskie sukinsyny się raczej nie wysadzają zabierając ze sobą setki ludzi :kawa:
Po 3 allah i mahomet to ciota i ch*j

ePeeL

2017-06-07, 14:49
@up
Zgodzę się co do 1 i 3, ale do 2 już nie. Polskie sukinsyny nie musza się wysadzać, bo wystarczy że spojrzenie z ich zezowatych, przejaranych oczu wystarczy, aby w kimś wzbudzić strach. Sytuacja z ostatniego tygodnia. Wracam sobie z uczelni i siada koło mnie 3 gości. Oczywiście łyse pały, po dwa żubry i patrzą się na mnie jak na kogoś kogo by mogli oj***ć i naj***ć. Można powiedzieć, że byłem ich potencjalną ofiarą. Jestem zwykłej postury, więc zapewne jeden z nich byłby dla mnie problemem, a co dopiero trzech. Fakt faktem nikogo do grobów ze sobą nie zabierają, ale są już takim zalążkiem tego samego co się teraz dzieje na zachodzie.

Ps. Wiem, że wy - wojownicy sadola położyli byście wszystkich 3 samym spojrzeniem, ale ja żyje w realnym świecie i domyślam się jakby mogło wyglądać moje spotkanie z nimi.

lucilla

2017-06-07, 15:39
Patrioci i obrońcy ojczyzny. Dzięki takim ludziom nie musimy się o nic martwić, bo obronią nas przed wszystkim. :mrgreen: