18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

koparko ladowarka trik

galaxia666 • 2014-08-16, 19:15




takie tam w pracy material wlasny
niedlugo nawleke igle he he

maksymilian45

2014-08-16, 19:21
Tak się "pracuje", gdyby płacili od zrobionej roboty a nie na godziny to byście zapie**alali.

Xenorakii

2014-08-16, 19:22
Na pewno bardzo przydatna umiejętność :krejzi:

~Velture

2014-08-16, 19:23
k***a kolejne kapuśniaki co się opie**alają w robocie.

Tak jak kolega wspomniał wyżej - jakby wam płacili za robotę a nie od godziny to k***a byście robole j***ne zapie**alali. Zresztą co tu się produkować. Jak są gdzieś roboty drogowe to jeden zapie**ala a 10 się gapi na niego i nadzoruje czy dobrze robi. No ale czego wymagać. W szkole się nie chciało uczyć to logiczne ,że i pracować się nie chce.

Xenorakii

2014-08-16, 19:38
Wyluzuj dupę. Na pewno jakbyś miał takie standardy pracy jak oni to też byś wolał się poopie**alać niż dawać z siebie 100%... Oczywiście nie zmienia to faktu ,że ogromna ilość osób które pracują to wieśnioki którym się znudziło uprawianie kapusty i po prostu nie mają więcej do zaoferowania poza tym co widzimy no ale to już wina pracodwaców ,że biorą takie ścierwo do pracy.

A poza tym... Może chłopaki mają po prostu przerwę ;)

paralyse

2014-08-16, 19:47
Nie takie rzeczy robiłem wózkiem widłowym :)
Jest piwko

Thetus

2014-08-16, 19:54
Dobra robota, łap piwko.

uchimishi

2014-08-16, 19:57
Ja sam pracuję na budowie, pracowałem na akord jak i na godziny i powiem wam tylko, że jeżeli siedzicie sobie wygodnie w pokoiku u rodziców w domu przy tych waszych wypasionych komputerkach to łatwo wam powiedzieć żeby zapie**alali a nie "luzowali" w pracy, a pomyśleliście o tym że może już skończyli robotę? albo czekają na materiał? albo decyzję kierownika robót? Ni ch*ja, tylko byście hejtowali skończone pierdoły życiowe, chciałbym takiego zobaczyć na mieście co to wydaje mu się że jest nie wiadomo kim a tak naprawdę nikt nie wie o waszym istnieniu.

paralyse

2014-08-16, 20:11
uchimishi napisał/a:

Ja sam pracuję na budowie, pracowałem na akord jak i na godziny i powiem wam tylko, że jeżeli siedzicie sobie wygodnie w pokoiku u rodziców w domu przy tych waszych wypasionych komputerkach to łatwo wam powiedzieć żeby zapie**alali a nie "luzowali" w pracy, a pomyśleliście o tym że może już skończyli robotę? albo czekają na materiał? albo decyzję kierownika robót? Ni ch*ja, tylko byście hejtowali skończone pierdoły życiowe, chciałbym takiego zobaczyć na mieście co to wydaje mu się że jest nie wiadomo kim a tak naprawdę nikt nie wie o waszym istnieniu.


Pocisnołeś ;)
Masz racje jak ktoś nigdy fizycznie nie zapie**alał na budowie, magazynie to ch*ja wie

PA...........SM

2014-08-16, 20:16
A robić to nie ma komu :(
Czytał Ferdek Kiepski

Kashero007

2014-08-16, 20:18
@uchimishi

Niepotrzebnie się denerwujesz. Wakacje powoli dobiegają końca. p*zdy j***ne pakować mundurki, teczki i wio do szkoły a nie będziecie tutaj dupsko produkować na temat robót budowlanych. Sami znawcy k***a, idź jeden z drugim popracuj na budowie i zobaczysz jaka to ciężka i przej***na praca, a nie ledwo przestał wyjadać gile z nosa i mądrości prawi.

btw. Mam dobrego znajomego od wykończeń wnętrz, skończył jedynie zawodówkę i fach ma w jednym palcu. Robi mieszkania deweloperskie i trzepie przy tym zajebiste pieniądze których zwykły uczony nieudacznik po maturze może jedynie zamarzyć. Też się śmiali, że robol, że bez wykształcenia.. I kto się teraz śmieje. Pozdrawiam wielcy uczeni szukający pracy.

galaxia666

2014-08-16, 20:25
hejterzy j***ni. to ze panowie nieraz stoja to sie nie dziwie,
bo juz widzialem akcje gdzie dostali po 50zl na swieta.
a jesli chodzi o sprzet ciezki to on nie moze stac [za dlugo :) ] bo nie zarabia,
a przerwa to rzecz swieta. a co do mojego wyksztalcenia to bys sie zdziwil
wiec trzymaj te uwagi dla swojej kozy
pozdro dla pracujących fizycznie i nie tylko

Ti...........ch

2014-08-16, 20:58
wziął by smarownice i nasmarował maszynę jak ma chwile czasu. Smaru to ramie już chyba z 2 tygodnie nie widziało, tak bardzo skrzypi

Tafariel

2014-08-16, 22:03
To teraz otwórz piwo w puszce :amused:

revtech

2014-08-16, 22:08
pie**olicie, dobre to jest, podziwiam operatorów bo sam to bym k***a w wielki kanion nie trafił dziąsłem