18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kopanie piłki

CrazyEdek • 2020-10-25, 15:07
Prawie jak lewandowski.


borelli

2020-10-25, 15:14
Od razu na harda to dawaj...

8Kebson8

2020-10-25, 15:34
Lewy ma dwie lewe nogi ;-)

nebelwerfer

2020-10-25, 16:11
i na końcu ta postawa w stylu, "nic nie zrobiłem ja tu tylko przypadkiem" :D

AbelardG

2020-10-25, 17:14
Od razu widać, że dzieciak ma pedalskie geny. Kopanie piłki to pedalstwo i ten gówniak dobrze o tym wie.

bodzio204

2020-10-25, 17:42
No to czekamy na filmik z fioletową dupą jak wpie**ol od starego obskoczy.

Dolandinho

2020-10-25, 17:57
AbelardG napisał/a:

Od razu widać, że dzieciak ma pedalskie geny. Kopanie piłki to pedalstwo i ten gówniak dobrze o tym wie.



Swojemu synkowi też bronisz grać sobie z kolegami w piłkę nożną, bo to pedalskie? Pewnie, niech lepiej sięgnie w przyszłości po narkotyki, bo stary mu zabrania się bawić w to, co inni. Jak mnie, k***a, zawsze śmieszy wyzywanie małych dzieciaczków od pedałów, bo sobie kopią k***a kawałek balona na orliku czy innym boisku. Większość z was na sadolu to takie samce alfa że pewnie nie trzymacie sobie ch*ja przy szczaniu, bo przecież dotykanie siusiaka jest pedalskie.

KoniecZartow

2020-10-25, 18:03
Dolandinho napisał/a:

Swojemu synkowi też bronisz grać sobie z kolegami w piłkę nożną, bo to pedalskie? Pewnie, niech lepiej sięgnie w przyszłości po narkotyki, bo stary mu zabrania się bawić w to, co inni. Jak mnie, k***a, zawsze śmieszy wyzywanie małych dzieciaczków od pedałów, bo sobie kopią k***a kawałek balona na orliku czy innym boisku. Większość z was na sadolu to takie samce alfa że pewnie nie trzymacie sobie ch*ja przy szczaniu, bo przecież dotykanie siusiaka jest pedalskie.



Bo przecież nikt nie ćpa i to jest powód dla którego jakiś łebek ma to robić. No k***a król życia, odkrywca i wirażka.

sa...........os

2020-10-25, 18:04
Dolandinho napisał/a:

Swojemu synkowi też bronisz grać sobie z kolegami w piłkę nożną, bo to pedalskie? Pewnie, niech lepiej sięgnie w przyszłości po narkotyki, bo stary mu zabrania się bawić w to, co inni. Jak mnie, k***a, zawsze śmieszy wyzywanie małych dzieciaczków od pedałów, bo sobie kopią k***a kawałek balona na orliku czy innym boisku. Większość z was na sadolu to takie samce alfa że pewnie nie trzymacie sobie ch*ja przy szczaniu, bo przecież dotykanie siusiaka jest pedalskie.



Zacząłbym od tego, że większość tu komentujących jest w wieku tego chłopaczka. ;-)

razak

2020-10-25, 18:07
~sanctusdiavolos napisał/a:

Zacząłbym od tego, że większość tu komentujących jest w wieku tego chłopaczka.



a ja od tego, że większość użytkowników z tego portalu nigdy nie widziała c*pki na żywo :)

Dolandinho

2020-10-25, 18:10
KoniecZartow napisał/a:

Bo przecież nikt nie ćpa i to jest powód dla którego jakiś łebek ma to robić. No k***a król życia, odkrywca i wirażka.



Gdybyś choć trochę interesował się psychologią i dostrzegał jakiekolwiek powiązania w kontaktach międzyludzkich, wiedziałbyś, że większość problemów z narkotykami lub alkoholem wśród dzieciaków bierze się z jednej z dwóch skrajności - albo stąd, że dziecku pozwala się na wszystko, albo stąd że dziecku zabrania się tego, na co inni rodzice dzieciakom pozwalają. Dzieciak, któremu wszystkiego się zabrania, jest wk***iony na rodziców, i sięga po zakazane rzeczy dwa razy chętniej, bo czuję się gorszy od innych. Następnym razem spróbuj podyskutować normalnie zamiast pisać do mnie swoje wysrywy w stylu "jesteś zj***ny i głupi!!!"

hujoczita

2020-10-25, 18:16
Lewy regularnie tylko u niemca strzela

marcino_zly

2020-10-25, 18:50
Wrestling1995 napisał/a:

Lewy ma dwie lewe nogi



To drewniana noga.
Jak nie podasz-nie strzeli.
W sumie taka rola gościa.
Przy tym małolacie wymięka.
Gnojaka sam daje radę.

:mrgreen:

Krzychu5995

2020-10-25, 22:14
ojj dużo nowych słów sie zaraz nauczy XD