18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Konwój

~_Yarko_ • 2019-11-18, 19:35

Republika Surinamu.

traf

2019-11-18, 19:41
zdobył uprawnienia na ukrainie? :P

Twójbug

2019-11-18, 19:56
Młody pajacyk czyli żołnierzyk na praktyce. A później pie**olą że zrobiłem prawko w wojsku. Widać k***a

skywalker75

2019-11-18, 20:20
traf napisał/a:

zdobył uprawnienia na ukrainie?



Zastanawia mnie takie ciągłe pie**olenie o tej Ukrainie, To jak z Polakami w UK , część leniwych brytoli też się do nas tak odnosiła. Jakies pie**olenie ze jemy łabędzie, łowimy karpie w stawach i je zjadamy, pamiętam te historie . Tymczaasem jesteśmy tam pewnie najbardziej pracowitą mniejszością. I podobnie jest u nas. W sezonie pracuje w Polsce pewnie ponad milion Ukraińców. Są nam najbliżsi kulturowo, pracują bardziej wydajnie, za mniejsze pieniądze, właściwie bez nich możemy zapomnieć o przyzwoitym wzroście gospodarczym. tak naprawdę kazdy z nas powinien robić wszystko żeby nie tylko przyjezdzali ale wręcz osiedlili się tu na stałe i nie sp***olili do Niemiec , bo ci aż przebieraja nogami żeby ich przyjać. Ale zawsze znajdują się jakieś niedomyte c**y, podejrzewam,że kacapofile, którym się to nie podoba.



emperorzbigniew

2019-11-18, 20:36
Trochę masz rację, aczkolwiek trochę jednak ich nie lubimy - za historię głównie.

Konfedernacja

2019-11-18, 20:56
skywalker75 napisał/a:

... Ale zawsze znajdują się jakieś niedomyte c**y, podejrzewam,że kacapofile, którym się to nie podoba.



Jeżeli czytane cię męczy i nie potrafisz przeczytać książek czy świadectw z okresu "Rzezi Wołyńskiej" to obejrzyj film "Wołyń" - jeden z lepszych polskich filmów, a znajdziesz część odpowiedzi na pytanie "dlaczego".
Drugą częścią odpowiedzi jest aktualna polityka rządu ukrów, która tych wszystkich sk***ysyńsko-oktutnych morderców dziesiątków tysięcy polskich kobiet, dzieci, starców i mężczyzn stawia za wzór do naśladowania dla współczesnych Ukraińców czyniąc z nich "bohaterów narodowych".
Mam nadzieję, że pomogłem.

pi...........ta

2019-11-18, 20:56
Rudy ale odj***łeś

Rejti

2019-11-18, 21:04
skywalker75 napisał/a:

Zastanawia mnie takie ciągłe pie**olenie o tej Ukrainie, To jak z Polakami w UK , część leniwych brytoli też się do nas tak odnosiła. Jakies pie**olenie ze jemy łabędzie, łowimy karpie w stawach i je zjadamy, pamiętam te historie . Tymczaasem jesteśmy tam pewnie najbardziej pracowitą mniejszością. I podobnie jest u nas. W sezonie pracuje w Polsce pewnie ponad milion Ukraińców. Są nam najbliżsi kulturowo, pracują bardziej wydajnie, za mniejsze pieniądze, właściwie bez nich możemy zapomnieć o przyzwoitym wzroście gospodarczym. tak naprawdę kazdy z nas powinien robić wszystko żeby nie tylko przyjezdzali ale wręcz osiedlili się tu na stałe i nie sp***olili do Niemiec , bo ci aż przebieraja nogami żeby ich przyjać. Ale zawsze znajdują się jakieś niedomyte c**y, podejrzewam,że kacapofile, którym się to nie podoba.



Jesteś ostro pie**olnięty w czerep. I ta trójeczka która ci postawiła piwo też jest coś nie ten teges.

siwybis

2019-11-18, 21:14
To pierwsze to bojowy wóz piechoty ale k***a mać, co to jest czołg na kołach?

Cryo

2019-11-18, 21:14
skywalker75 napisał/a:

Są nam najbliżsi kulturowo


Chyba k***a do ciebie

Salieri16000

2019-11-18, 21:29
Nie byłbym sobą, gdybym się tu nie uruchomił ;-)

Pojazd, który zagrał tu główną rolę, to brazylijska konstrukcja z lat 70-tych, EE-9 Cascavel (grzechotnik). Zaprojektowany przez zakłady Engesa, jako zamiennik starzejącej się floty pojazdów rozpoznawczych M8 Greyhound pamiętających czasy II wojny światowej. Pojazd został najpierw wyposażony w 37-milimetrowe działo główne Greyhounda, a następnie we francuską wieżę przejętą z Panharda AML-90. Późniejsze modele posiadają unikalne wieżyczki Engesa z belgijską armatą Cockerill Mk.33 kal. 90 mm wyprodukowaną na licencji jako EC-90.



Źródło zdjęcia: Military-Today.com

mrokussw

2019-11-18, 22:35
skywalker75 napisał/a:

Zastanawia mnie takie ciągłe pie**olenie o tej Ukrainie, To jak z Polakami w UK , część leniwych brytoli też się do nas tak odnosiła. Jakies pie**olenie ze jemy łabędzie, łowimy karpie w stawach i je zjadamy, pamiętam te historie . Tymczaasem jesteśmy tam pewnie najbardziej pracowitą mniejszością. I podobnie jest u nas. W sezonie pracuje w Polsce pewnie ponad milion Ukraińców. Są nam najbliżsi kulturowo, pracują bardziej wydajnie, za mniejsze pieniądze, właściwie bez nich możemy zapomnieć o przyzwoitym wzroście gospodarczym. tak naprawdę kazdy z nas powinien robić wszystko żeby nie tylko przyjezdzali ale wręcz osiedlili się tu na stałe i nie sp***olili do Niemiec , bo ci aż przebieraja nogami żeby ich przyjać. Ale zawsze znajdują się jakieś niedomyte c**y, podejrzewam,że kacapofile, którym się to nie podoba.



Co ty pie**olisz, polacy przynajmniej się asymiluja w uk czy Niemczech a ukry? Odpie**alaja syf wszędzie, leniwe k***y które za większe pieniądze od samych Polaków pracują. W uk taka sytuacja jest nie realna żeby polak zarabiał więcej od brytola, tak samo co to k***a za wymagania do pracy? Znajomość języka ukraińskiego to my żyjemy tam czy oni tu? Jak polska nie zmieni polityki w stosunku do tych kacapow to nie wróżę temu krajowi przyszłości

skywalker75

2019-11-19, 06:52
Konfedernacja napisał/a:

Jeżeli czytane cię męczy i nie potrafisz przeczytać książek czy świadectw z okresu "Rzezi Wołyńskiej" to obejrzyj film "Wołyń" - jeden z lepszych polskich filmów, a znajdziesz część odpowiedzi na pytanie "dlaczego".
Drugą częścią odpowiedzi jest aktualna polityka rządu ukrów, która tych wszystkich sk***ysyńsko-oktutnych morderców dziesiątków tysięcy polskich kobiet, dzieci, starców i mężczyzn stawia za wzór do naśladowania dla współczesnych Ukraińców czyniąc z nich "bohaterów narodowych".
Mam nadzieję, że pomogłem.



Warto jednak nie ograniczać się do jednego okresu i poczytać więcej książek . Zobaczysz wtedy, że równie dobrze możemy nienawidzić Czechów - Brzetysław najechał Polskę i ja spustoszył . Zajął Śląsk, Małopolskę a nawet całą Wielkopolskę i zapewnia m cię, ze nie czytali nam wtedy Hrabala przy piwie. Szwedzi - kompletna demolka całego kraju , grabieże, gwałty, spustoszenie Potop przyniósł Rzeczypospolitej ogromne zniszczenia, porównywalne chyba tylko z gehenną II wojny światowej. Najeźdźcy zachowywali się w Polsce niczym Hunowie lub Wandalowie. Populacja państwa zmniejszyła się nawet o 40 procent. Z dziesięciu milionów mieszkańców zostało sześć. Co robili Niemcy i Ruskie na przestrzeni wieków, tego chyba nie muszę pisać. Ale ty masz problem konkretnie z Ukraincami. Tymczasem tak jak pisałem, są nam oni niezbędni,żeby rozwijać się w miarę dynamicznie , bogacić i przez to nie dopuścić więcej do takich historii jak opisałem . No chyba, że jesteś zwolennikiem sprowadzania tu inżynierów z Afryki i Azji ?. Na koniec, jest wiele analiz mówiących, o metodach jakie stosuje Rosja, żeby nie dopuścić do bliżeszej integracji Ukrainy z Europoą Zachodnią. Prowokowanie incydentów na tle narodowościowym, propaganda antyukrainska w Polsce i antypolska na Ukrainie , działalność internetowych troli. Tak więc weź zimny prysznic i zastanów się co tak naprawdę jest dla nas dobre.

ti7ti7

2019-11-20, 14:08
skywalker75 napisał/a:

Zastanawia mnie takie ciągłe pie**olenie o tej Ukrainie, To jak z Polakami w UK , część leniwych brytoli też się do nas tak odnosiła. Jakies pie**olenie ze jemy łabędzie, łowimy karpie w stawach i je zjadamy, pamiętam te historie . Tymczaasem jesteśmy tam pewnie najbardziej pracowitą mniejszością. I podobnie jest u nas. W sezonie pracuje w Polsce pewnie ponad milion Ukraińców. Są nam najbliżsi kulturowo, pracują bardziej wydajnie, za mniejsze pieniądze, właściwie bez nich możemy zapomnieć o przyzwoitym wzroście gospodarczym. tak naprawdę kazdy z nas powinien robić wszystko żeby nie tylko przyjezdzali ale wręcz osiedlili się tu na stałe i nie sp***olili do Niemiec , bo ci aż przebieraja nogami żeby ich przyjać. Ale zawsze znajdują się jakieś niedomyte c**y, podejrzewam,że kacapofile, którym się to nie podoba.



Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie , dlaczego ludzie psiocza w Anglii na Polaków, w Polsce na Ukraińców. Bo pracują wydajniej za mniejsze pieniądze.
Podam Ci przykład
Jesteś angolem, robisz sobie np w fabryce od 30 lat i coś sobie tam montujesz nie ciężka praca Ale kokosow z niej nie trzepiesz i masz tam 5 lat do emerytury i przyjeżdża powiedzmy polak i robi to samo co Ty tale 10 razy więcej i szybciej i Ty żeby dotrzymać mu tempa też musisz napie**alac te nakrętki 10 razy szybciej bo inaczej Ciebie zwolnią i gdzie pójdziesz? Pojawia się strach i zaczyna się wymyślanie, że jemy łabędzie. Swoją drogą drób to drób

:lol: