18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kontrola

krajsik • 2021-01-10, 10:42
Rutynowa kontrola policji


Tetrix

2021-01-10, 16:04
Halman napisał/a:

zmuszanie kogoś do obrony ze coś nie jest fejkiem skoro jest jebiącym na kilometry pod każdym możliwym względem fejkiem jest po prostu dziecięce...





No nie wiem, ja tam jestem zdania, że jak ktoś coś komuś/czemuś zarzuca to on powinien udowodnić, że ma racje. Inaczej ja bym powiedział, że Halman chciał mnie wczoraj zgwałcić ale uciekłem zanim powiedział chociaż jedną sylabę, bo się przestraszyłem jak zobaczyłem go w ciemnej uliczce i byś się musiał tłumaczyć

:roll:

Halman

2021-01-10, 16:45
Tetrix napisał/a:

Halman chciał mnie wczoraj zgwałcić ale uciekłem zanim powiedział chociaż jedną sylabę, bo się przestraszyłem jak zobaczyłem go w ciemnej uliczce i byś się musiał tłumaczyć


ale to nie moja wina że się ubierasz i malujesz jak kobieta... niezła lalunia z ciebie... :-D

Cheeki

2021-01-10, 16:56


Serio wierzycie w takie gówno?! Ja pie**ole. Nic dziwnego, że mamy takich rządzących niezależnie od wyników wyborów...

djpyza

2021-01-10, 17:12
JebacToGowno napisał/a:

azjatka. Fuj.



pie**olisz lizał byś do białej kości ....

Skrzek007

2021-01-10, 19:09
Miałem nadzieję że rzuci ją na maskę i uczciwie zerżnie.. Taki potencjał scenariusza! Rozmarzyłem się :-D

octave25

2021-01-10, 19:41
Pelikan toż to fake jest. XD

Tetrix

2021-01-10, 20:01
Halman napisał/a:

ale to nie moja wina że się ubierasz i malujesz jak kobieta... niezła lalunia z ciebie...



Nie przypominam sobie takiej sytuacji chyba, że Twoj widok wtedy sprawił mi taką traume że musiałem zapomnieć.. W takim wypadku nie przypomniaj mi :-D




DarioLee

2021-01-10, 23:02
Tetrix napisał/a:

Udowodnij albo jesteś p*zda
Technologia, a może używał mikrofonu kierunkowego.



Jeśli nie jesteś w stanie tego zauważyć ze to jest fejk jak ch*j to powiem Ci ,że jesteś człowiekiem nieźle odklejonym od rzeczywistości . :wyj***ne:

mut1234

2021-01-11, 05:54
ale fejk, widac ze to nie mundur policyjny, typek sie ubrał na czarno doj***ł kamizele z aliexpress, nawet nie ma żadnego wyposażenia przy sobie, gdzie kajdanki, pistolet albo cokolwiek.

AlbertoNihilo

2021-01-11, 06:12
Fejk. Niby jego żona a trzyma ręce w górze nie próbując się wytłumaczyć. Dźwięk jest z mikrofonu przy tym kolesiu. Ubranie niby policjanta, ale brakuje kilku rzeczy. Wygląda jak fragment z jakiegoś filmu.

FuhrerArus

2021-01-11, 15:59
Fejk czy nie fejk, fajnie się to ogląda. Nie wiem po ch*j spinacie niepotrzebnie dupę w komentarzach.

PeteN88

2021-01-12, 02:38
Fake jak stąd do Radomia

Ca...........on

2021-01-12, 14:31
Eksperci, system monitoringu policyjnego zbiera obraz i dźwięk z kilku źródeł, a tutaj z rejestratora osobistego, który policjant ma przy koszuli. Kamera to telefon na pleckach przy szybie samochodu. Potem to jest nagrywane na kilku ścieżkach i można sobie przełączać obraz oraz dźwięk z kokpitu i kamery nasobnej.

Brama otwarta, możecie już przestać na siebie szczekać i się rozejść.