18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kontrola osobista

~Sunday • 2022-06-14, 18:31

To nie jest filmik o łapaniu za pałkę 8-)

Halman

2022-06-14, 18:39
Sunday napisał/a:

To nie jest filmik o łapaniu za pałkę


ale jest to filmik o "przypadkowym" wykadrowaniu, takim 10/10... średnia wieku na sadolu jednak jest wyższa niż te sześć lat.

~Sunday

2022-06-14, 18:59
Halman, to jest nagranie z policyjnej kamery. Wykadrowane i przycięte tak, aby pokazać tą konkretną akcję.
Nie ośmieszaj się już :facepalm:

Halman

2022-06-14, 19:04
Sunday napisał/a:

, to jest nagranie z policyjnej kamery. Wykadrowane i przycięte tak, aby pokazać tą konkretną akcję.
Nie ośmieszaj się już


staram się cały czas ale za to udało mi się cos innego; teraz ja cię wciągam w małą dyskusję i to tak oficjalnie i przy wszystkich; kończymy te nasze kwasy i złośliwe podchody?

PanKukuruźnik82

2022-06-14, 19:40
Halman napisał/a:

staram się cały czas ale za to udało mi się cos innego; teraz ja cię wciągam w małą dyskusję i to tak oficjalnie i przy wszystkich; kończymy te nasze kwasy i złośliwe podchody?



Jestem za ! I zezwalam. Do dzieła chłopaki !



Halman

2022-06-14, 20:31
Sunday, minęło trochę czasu od ostatniego mojego komentarza, w tym międzyczasie zdołałeś udupić banem Vinyla za niepochlebny ci komentarz a odpowiedzi nie udzieliłeś - ale mnie się nie śpieszy, mam czasu jak lodu a lodu jak kasy... nie śpiesz sie z odpowiedzią, szybko rodzą tylko kotki, prześpij się z tym tematem. Jutro dasz odpowiedź czy wolisz babrać się w bezsensownym gównie czy w końcu to zakończyć. Nie, nie opadłem z sił, nie czuję się zmęczony tym konfliktem... chcę ugody i pokoju dla samej idei. Ja wychodzę z inicjatywą, teraz twój ruch. (lub napompowany bezruch)

Agoreth

2022-06-14, 20:51
Seks na zgodę.


marcino_zly

2022-06-14, 21:44
Halman napisał/a:

, minęło trochę czasu od ostatniego mojego komentarza, w tym międzyczasie zdołałeś udupić banem Vinyla za niepochlebny ci komentarz a odpowiedzi nie udzieliłeś - ale mnie się nie śpieszy, mam czasu jak lodu a lodu jak kasy... nie śpiesz sie z odpowiedzią, szybko rodzą tylko kotki, prześpij się z tym tematem. Jutro dasz odpowiedź czy wolisz babrać się w bezsensownym gównie czy w końcu to zakończyć. Nie, nie opadłem z sił, nie czuję się zmęczony tym konfliktem... chcę ugody i pokoju dla samej idei. Ja wychodzę z inicjatywą, teraz twój ruch. (lub napompowany bezruch)



Masz czasu jak lodu a lodu jak kasy...
Lód topnieje.
Tak naprawdę nie masz nic

:-P

kothletino

2022-06-14, 22:36
Gościu srał po gaciach, od 10 sekundy widać jak od adrenaliny i strachu tańczą mu nogi.

Ramiell

2022-06-14, 23:54
Głupie psiuny.

BassaBoss

2022-06-15, 11:15
Halman napisał/a:

, minęło trochę czasu od ostatniego mojego komentarza, w tym międzyczasie zdołałeś udupić banem Vinyla za niepochlebny ci komentarz a odpowiedzi nie udzieliłeś - ale mnie się nie śpieszy, mam czasu jak lodu a lodu jak kasy... nie śpiesz sie z odpowiedzią, szybko rodzą tylko kotki, prześpij się z tym tematem. Jutro dasz odpowiedź czy wolisz babrać się w bezsensownym gównie czy w końcu to zakończyć. Nie, nie opadłem z sił, nie czuję się zmęczony tym konfliktem... chcę ugody i pokoju dla samej idei. Ja wychodzę z inicjatywą, teraz twój ruch. (lub napompowany bezruch)



Wyj***ne ma na Ciebie chlopcze nie pograzaj się ..

:lol:

Kepeszek

2022-06-21, 02:41
Halman napisał/a:

, minęło trochę czasu od ostatniego mojego komentarza, w tym międzyczasie zdołałeś udupić banem Vinyla za niepochlebny ci komentarz a odpowiedzi nie udzieliłeś - ale mnie się nie śpieszy, mam czasu jak lodu a lodu jak kasy... nie śpiesz sie z odpowiedzią, szybko rodzą tylko kotki, prześpij się z tym tematem. Jutro dasz odpowiedź czy wolisz babrać się w bezsensownym gównie czy w końcu to zakończyć. Nie, nie opadłem z sił, nie czuję się zmęczony tym konfliktem... chcę ugody i pokoju dla samej idei. Ja wychodzę z inicjatywą, teraz twój ruch. (lub napompowany bezruch)



to tylko strona z filmikami i obrazkami w necie, get life